Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Može neko da mi preporuči mesto, u srpskoj prestonici, gde se može odgledati utakmica sutra uviče.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Može neko da mi preporuči mesto, u srpskoj prestonici, gde se može odgledati utakmica sutra uviče.
      Frankie's sport pub, blizu Hrama. Lepa atmosfera, najavili da ce prenositi, mozes da rezervises preko neta za svaki slucaj.

      A u centru ce verovatno Square five da prenosi, isto rezervacija za svaki slucaj
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Vidimo se u square five nsg...

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Vidimo se u square five nsg...
          Opa, nisam znao da ga posecujes
          Tesko da cu veceras, inace LS gledam tu
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • TIM SRBIJE: Opcija 3-5-2

            https://www.mozzartsport.com/fudbal/...a-3-5-2/329187

            Mislim da nama najviše odgovara formacija 4-2-3-1.

            Dmitrović, Rukavina, Milenković, Veljković, Kolarov, Maksimović i Lukić zadnji vezni, Tadić ispred, desno Gaćinović, levo Kostić i u špicu Jović.

            Ovde imamo 6 igrača mlađih od 25 godina. Milenković 22, Lukić 23, Veljković 23, Maksimović 24, Gaćinović 24, Jović 22. Da ne zaboravim i Mitrovića, on ima 25 godina.

            Svi oni imaju odlične sezone i to u ligama petice. Da ima ovde nekakvog plana, da nema svađa i ovakvog ološa na čelu FS za godinu ili dve imali bi odličnu ekipu.

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Može neko da mi preporuči mesto, u srpskoj prestonici, gde se može odgledati utakmica sutra uviče.
              Hvala puno. Ne verujem, ali nikad se ne zna...
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                TIM SRBIJE: Opcija 3-5-2

                https://www.mozzartsport.com/fudbal/...a-3-5-2/329187

                Mislim da nama najviše odgovara formacija 4-2-3-1.

                Dmitrović, Rukavina, Milenković, Veljković, Kolarov, Maksimović i Lukić zadnji vezni, Tadić ispred, desno Gaćinović, levo Kostić i u špicu Jović.

                Ovde imamo 6 igrača mlađih od 25 godina. Milenković 22, Lukić 23, Veljković 23, Maksimović 24, Gaćinović 24, Jović 22. Da ne zaboravim i Mitrovića, on ima 25 godina.

                Svi oni imaju odlične sezone i to u ligama petice. Da ima ovde nekakvog plana, da nema svađa i ovakvog ološa na čelu FS za godinu ili dve imali bi odličnu ekipu.
                Meni se sviđa ova 3-5-2 zamisao samo bih ja umesto Kolarova stavio Kostića koji ima vrhunsku sezonu na toj poziciji.
                Last edited by Brajkula; 07-06-19, 11:54.

                Comment


                • Naravno da Kostić treba tu da igra, a Kolarov na levog štopera zbog iznošenja lopte dijagonalom.

                  Comment


                  • Osnov svega je normalna glava u odbrani, a tu smo dobili čistu svetsku klasu.
                    Tandem Marko Dmitrović-Nikola Milenković je garant za sve Spajiće, Kolarove, Rajkoviće ovoga sveta.

                    Dalje, napred je ključno da se gradi, tu je idealan Adem Ljajić, jedini istinski Dragan Stojković Piksi-kreativnost tip igrača. Saša Lukić je izdominirao Ligu nacija, nadam se da je šutnuo ekstremno usporenog i negativnog Matića van tima.
                    Ogroman minus ide na račun Krstajića za nepozivanje Nenada Krstičića, tandem Saša Lukić-Nenad Krstičić je sposoban da kreira šta god požele Tadić i Mitrović, a kasnije bi i Jović imao debele koristi od takve strukture tima.

                    Neverovatan plus iz Volfsburga i Lisabona je naravno Darko Lazović, takvog špartača po desnom krilu nismo imali od Nikole Lazetića koga je Milovan Đorić koristio kao desnog krilnog beka u 3-5-2 formaciji.

                    Na temu formacije, ovi linkovi što se postavljaju su čista nebuloza, nekakve stupidne maštarije "novinara" koje blage veze sa realnošću nemaju.
                    Ono što je bitno kod formacije, ona mora biti prilagođena kadru, mora da izvuče maksimum iz postojeće ekipe. Naravno tu je uvek element rezultata kao preovladujući, ono što diktira sve.

                    Mladen Krstajić, kao iskusan bundesligaški kapiten i osvajač duple krune sa Verderom iz Bremena (kasnije je bio kapiten i u Šalkeu-ogromno ostvarenje, kapitenska traka u dva kluba Bundeslige), mora da postavi tim koji će da grize na Ukrajince, samo tako se može do rezultata.
                    Iz postojećeg kadra, jasan je najjači tim (4-4-2):

                    Dmitrović
                    Rukavina-Miletić-Milenković-Mladenović
                    Lazović-Maksimović-Lukić-Ljajić
                    Tadić-Mitrović

                    Nemanja Miletić razvaljuje fudbalsku igru u odnosu na usporenog Spajića, Filip Mladenović je doktorirao na levom beku u odnosu na, kao što neko napisa ujednačeni kas Kolarova, ovo ostalo je jasno, a Jović naravno treba još mleka da pije da bi se ubacio u ubitačni tandem Tadić-Mitrović koji žari i pali svetskim fudbalom već tri godine.
                    Last edited by La Jugoslavia; 07-06-19, 11:59.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Nemanja Miletić

                      Comment


                      • Nemo se ljutiš La Jugoslavia ali ova tvoja formacija i izbor pojedinih igrača je pun promašaj.

                        Comment


                        • Miletic? Koliko se ljudi zajebavaju,pa on igra u nikad gorem Partizanu,za svoje godine nema jednu jacu utakmicu u klubu,nisam nikako razumeo odakle on na spisku dok Krstajic nije izjavio Miletic je dobar decko rodom sa Kosova,tu mi sve bilo jasno. Ovaj tim ne sme da igra bez Kostica,Tadica,Jovica, a tu bih dodao i Milivojevica i Ivanovica koji se ne pozivaju zbog idiota u savezu.

                          Comment


                          • Ma sprda nas čovek, ja ga odavno shvatam kao zabavu.

                            Nije ga bilo jedno vreme, nzm da l je bio banovan ili šta, ali ne mogu da lažem da se nisam obradovao kad sam ga video da se vratio.

                            Comment


                            • Ne sprda uvek, nekad stvarno misli to sam provalio.

                              Comment


                              • Ima on i zanimljiva zapažanja al i uvek neki delić komentara zakiti sprdnjom. Al dobro, nismo svi isti, lepota je u različitosti.

                                SRBIJA: Dmitrović, Rukavina, Milenković, Veljković, Kolarov, Maksimović, Gaćinović, Tadić, LJajić, Kostić, Mitrović.
                                Verovatno će biti ovaj sastav.

                                Comment

                                Working...
                                X