Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Pa po toj tvojoj logici onda ni Antic nije dobar trener jer se ni za njega niko ne interesuje.
    Pusti Antića, Antić je osvojio dublu krunu sa Atletiko Madridom a Muslin sa Zvezdom ne mešaj Antića u to kolo.

    Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Pa cak i da si sve u pravu za Muslina opet je bolji od Krstajica koji nema veze sa trenerskim poslom,ako vec smenjujes Muslina onda dovodis provereno trenersko ime,koji ima neki razultat iza sebe,recimo Ivica Jovanovic cetvrtfinalista lige sampiona sa nekim Apoelom sa Kipra,Milojevic koji pravi vrhunske rezultate sa Zvezdom,Paunovic koji bi bio najlogicnije resenje a ne amatera Krstajica.
    Slažem se nakon što su smenili Muslina što je bio dobar potez trebali su da dovedu npr. Milojevića. Nikada nisam rekao da Krstajić treba da bude trener već da Muslin ne treba da bude.
    Last edited by Chiwwi; 30-05-19, 00:16.

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post

      Antića ne mešaj u društvo Petkovića, Muslina i Krstajića čovek nije imao sreće na SP protiv Australije i on je za razliku od gorepomenutih tupavaca pravi i trofejni stručnjak koji je vodio ozbiljne ekipe.
      Antic je na tom SP ispao od Gane posto je isao da uzme bod. To da je dobar strucnjak da se diskutovati. Dva puta je ispadao iz lige a od trofeja ima Primeru i Kup u vreme kad je predsednik Atletika bio Hil, veoma sumnjiva titula. To "trofejni" u njegovom slucaju je malo preuvelicano, dva trofeja u jednoj godini jeste za postovanje, ali daleko od vema uspesnog.

      Uspeh Antica je identican uspehu Petkovica na SP... jedino sto je Antic bio poslednji u grupi sa boljim timom u laksoj grupi i sa jedno 10 puta vecom platom od Petkovica.

      Antic je pre Srbije vodio Seltu, pa je imao pauzu od 4 godine, posle Srbije je vodio 2 ekipe iz Kine.
      Last edited by belgrade_owl; 30-05-19, 00:18.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Antic je na tom SP ispao od Gane posto je isao da uzme bod.
        Ne ispao je od Australije pošto je Krasić promašio prazan gol a Australijanci pogodili dva gola koja ni sami ne znaju kako su to uspeli plus sudija na kraju tekme ne svira čist penal a protiv Gane je utakmicu izgubio rukometaš Kuzmanović.

        Originally posted by belgrade_owl View Post
        Uspeh Antica je identican uspehu Petkovica na SP... jedino sto je Antic bio poslednji u grupi sa boljim timom u laksoj grupi i sa jedno 10 puta vecom platom od Petkovica
        Jedino što je Antić pobedio Nemačku i nesrećno izgubio od Australije koju je rasturio i od koje je primio dva gola ni oni sami ne znaju kako su ih postigli + ne sviran penal na kraju utakmice dok je Petković bio najgori u istoriji svih trenera i svih prvenstava, malo realnosti nije na odmet.
        Last edited by Chiwwi; 30-05-19, 00:28.

        Comment


        • Za Antica se slazemo da je trenercina,uzeti duplu krunu sa Atletikom,spasavati Real i Barsu u kriznim periodima,to znaci da je covek vrhunski trener,ali da te podsetim i njega su cak pljuvali zbog Milijasa. Sem njega mi nemamo tih vrhunskih trenera,eto navedi mi jednog koji je nesto osvajao sa vrhunskim timovima ili ih bar trenirao a da je medju zivima,nemoj samo Mihajlovica da mi pominjes,covek je dobar da spasava timove od ispadanja ali kad mu das neki osrednji klub on se raspadne,primer Fiorentina. Znaci ili veruj mladim trenerima koji su krenuli od te dece,sa njima uzimali prvenstva za mlade Drulovic,Paunovic,Milojevic ili moras ove solidne iskusne trenere poput Muslina,Jovanovica,cak ni takvih vise nema,protiv stranaca sam jer nijedan nije nista dobro doneo reprezentaciji.
          Ne mogu ti selektori biti ljudi koji nisu nikoga u zivotu trenirali ili su pravo iz kopacki na igracko ime dobili neki klub u Italiji,Spaniji da treniraju Mihajlovic,Djukic,dobili trenerske licence od Bata Djore,ma sta oni znaju o trenerskom poslu.Drulovic i Paunovic su se bar ucili na deci,pa trenirali neki Cikago ili Banat a ne odmah iz kopacki da postaju selektori A reprezentacije.

          Comment


          • Mislim da se Petkovic previse podcenjuje, nemoj da zaboravis da je on bio i jedan od pomocnika 1998, tad smo poslednji put prosli grupu, bio je i jedan od trenera generacije iz Cilea (prvaci Sveta). Ne kazem da je bolji od Antica, ali daleko od toga da je los.

            A kad kazes srecu, pa i mi smo uz dosta srece dobili Nemce, ljudi su cak i penal promasili, lako je moglo da se zavrsi sa 0 bodova, imali smo srece da smo uzeli ta 3.
            Last edited by belgrade_owl; 30-05-19, 00:33.

            Comment


            • Ma ja nemam ništa protiv Muslina shvati već jednom, ali mi se način na koji je vodio reprezentaciju uopšte nije svidjao i podržavam njegovu smenu e sad to što su oni umesto njega doveli Krstajića je isto kao kad smo mi umesto Tadića doveli Vučića dakle ne podržavam dovodjenje Krstajića.

              Dakle jasno i glasno da se deklarišem Krstajić nema pojma i doveden je u tim isključivo da bi sprovodio Kokezine kombinacije u delo.
              Last edited by Chiwwi; 30-05-19, 00:37.

              Comment


              • Pa koga bi ti umesto Muslina,ja eto u kombinacije za selektora mogu da vidim samo ove koji su poceli sa decom i pokazali da imaju talenta osvajanjem tih prvenstava za mlade Drulovica i Paunovica,zatim Milojevic koji sa Zvezdom pravi nestvarne rezultate u Evropi,Jokanovica koji se dokazao u drugoj engleskoj ligi,Izraelu,to je to od tih mladjih trenera. A od iskusnih jedino Muslin koji je stekao neko trenersko ime u Francuskoj,Rusiji i Ivica Jovanovic koji je s Apoelom s Kipra pravio nestvarne rezultate. Ne svidja se ni meni nesto posebno igra pod Muslinom ali smo bar imali igru na kontre,eksplodirali su kod njega Tadic i Kostic,to se prosto ne radi,ne smenjujes selektora koji je odveo reprezentaciju na SP,sta sad imamo,ova reprezentacija se bukvalno raspada iako ima kvalitet za cetvrtfinale EP,ako smo negde imali srece to je sad protiv Portugala,sve ce to Ukrajina naplatiti.

                Comment


                • Milojević, Jokanović, Jovanović.

                  Možda je i Milojević bio najrealniji izbor jer su ostali bili zauzeti a njega bi ipak uz dogovor i povuci-potegni mogli da "prekomanduju" iz Zvezde u Reprezentaciju.

                  Mogu oni to i dalje ali očigledno su duboko uvereni da ćemo da se plasiramo na Euro pa daj onda da se iskombinuje još nešto.

                  Pritom kapiram da im Krle radi tamo volonterski što je dodatni plus za Kokija.
                  Last edited by Chiwwi; 30-05-19, 00:58.

                  Comment


                  • Sa ovom garniturom u savezu i na celu najvecih klubova zele da rade samo oni koji su ili ucenjeni, ili im treba novac. Za Paunovica, mislim da je bila epizoda VICE, covek je rekao da je doneo 40-50 strana kucanog teksta u kojem je opisao svoje planove kao i predlog kako bi ljudi koji su povezani sa reprezentacijom trebali da se ponasaju, naravno rekli su mu "Pa mi smo mislili da vodis selekciju do 21 godine, a ne prvi tim".

                    Za Jokanovica se zna da ne zeli da radi sa ovima, a i ne treba mu da se bruka i da mu Kokeza, Terza, Damjanac i slicni sastavljaju reprezentaciju.

                    Na zalost, odvedeni smo u situaciju da navijamo za reprezentaciju za koju i ne osecamo da je nasa, vec necija privatna.

                    Comment


                    • Pa o tome se i radi,nijedan trener koji drzi do sebe nece da radi u ovakvom okruzenju,da mu drugi sastavljaju spisak,taktiku,zato su i postavili Krstajica a smenili Muslina,ne moze biti gluplji izgovor od nema igre a nema je 90 posto reprezentacija u svetu.Njih i ne interesuje da se mi plasiramo na neko takmicenje nego samo da sto vise procenata od prodaje igraca pokupe.

                      Comment


                      • Možda su Miloju obećali reprezentaciju ukoliko ostane u Zvezdi po istom principu po kome je došao Krstajić.

                        Jer realno previše smo kvalitetniji od Norveške i Izraela i Finske pa i od Ukrajine da se nebi kvalifikovali. Ukrajina ukoliko misli da bude ispred nas u grupi mora da nas pobedi sad a realno nema ni igru ni kvalitet za gol više protiv nas.

                        Comment


                        • Dzabe je kvalitet igraca kad na klupi sedi duduk,uvek pravi pogresne izmene i utakmica umesto na nasu stranu ode na njihovu protivnicku. Nadam se da gresim ali sumnjam da Krstajic moze da nas odvede na EP cak i preko te Norveske,Izraela. Kad sve totalno zasere smenice ga i postaviti drugog duduka Savu Milosevica,Lalatovica,Simu Krunica i tako cemo opet tri cetiri takmicenja da propustimo dok ne dodje normalan selektor koga ce smeniti isto ovako kao Muslina.

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Možda su Miloju obećali reprezentaciju ukoliko ostane u Zvezdi po istom principu po kome je došao Krstajić.

                            Jer realno previše smo kvalitetniji od Norveške i Izraela i Finske pa i od Ukrajine da se nebi kvalifikovali. Ukrajina ukoliko misli da bude ispred nas u grupi mora da nas pobedi sad a realno nema ni igru ni kvalitet za gol više protiv nas.
                            Postoji razlog zasto se ta utakmica igra u Lvivu.

                            Comment


                            • Nije bitno. Opet Ukrajina je napadački baš limitirana, jedino ako je neka nameštaljka ili ako je viša sila odlučila da nas dobiju.

                              U odbrani su dobri i disciplinovani kao vojsku ih je uvežbao Ševčenko ali u napadu baš ne mogu.

                              Luksemburg su jedva pobedili na ludačku sreću.

                              Jedino što nam ne leže ex sovjetske ekipe ali opet opušteno izvlačimo nerešeno a oni treba da nas pobede.
                              Last edited by Chiwwi; 30-05-19, 01:23.

                              Comment


                              • Jedino cemu se ja nadam je da ce Tadic,Nemanja Maksimovic i Kostic imati svoj dan,oni su najbitniji za igru reprezentacije,nece ni Krstajic moci da zajebe utakmicu ako oni odigraju kao u klubovima.

                                Comment

                                Working...
                                X