Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Jugoslavija je uzela 100 milijardi dolara kredita od II sv. rata do 80-tih tim parama je izgradjena infrastruktura i industrija.

    85 milijardi je Amerika obrisala kao gumicom i to su činjenice lako proverljive.

    Od 15 milijardi 10 je nasledila Srbija sa Crnom Gorom a 5 ostale republike.

    I to su činjenice.

    Ali pošto vidim da pričaš napamet i da ti je Sloba Sloboda drag onda je Krstajić još i dobar kakvog ti i tebi slični zaslužujete.
    Nije istina o brisanju duga ali ne vidim zašto se na temi fudbal - reprezentacija Srbije piše o politici?
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment




    • Umesto "Milosevic" moze da se ubace razna druga prezimena u zavisnosti od vremena u kom obitavamo

      Comment


      • S obzirom da je politika toliko duboko u nasem fudbalu sasvim je normalno da se ne moze izbeci prica o politici na temi reprezentacije Srbije. Obojica imate pravo, stim sto chiwwi ima nesto konstruktivniji pristup.

        S obzirom da je O2 preuzeo prenose licitiram da ce u narednoj epizodi gostovati Dragisa Binic i Ceca devojacko Velickovic.

        Comment


        • Gde si to video da ce O2 da radi prenose? Prava je otkupila United Media Group ( SBB).

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Gde si to video da ce O2 da radi prenose? Prava je otkupila United Media Group ( SBB).
            Opet taj tajkun Šolak

            Hrvati Šolaku naročito zameraju što ubuduće neće moći glavne fudbalske događaje da gledaju besplatno na državnoj televiziji, već na njegovoj kablovskoj mreži Sport klub, koja ima ekskluzivna prava za utakmice Evro 2020. španske i engleske lige, ali i utakmice hrvatske reprezentacije. Uz, podrazumeva se, mesečnu pretplatu kablovskim operaterima koji imaju ugovor sa Sport klubom.
            Last edited by Constantin; 27-03-19, 11:24.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Gde si to video da ce O2 da radi prenose? Prava je otkupila United Media Group ( SBB).
              Video u poslednjoj utakmici sa Portugalom.....ne znam ko tacno ima pravno vlasnistvo prenosa, ali vidimo na kojoj TV se emituje i ko su bili gosti.

              Comment


              • .. mmajstore, verovatno mmisliš na NovaS, bivša TOP, O2 je "državna" i tamo smo "dobili" Aba & JSL! Javni servis rasterećen, sad ima prostora za domaći rukomet i odbojku..

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Video u poslednjoj utakmici sa Portugalom.....ne znam ko tacno ima pravno vlasnistvo prenosa, ali vidimo na kojoj TV se emituje i ko su bili gosti.
                  Nije to O2, vec NOVAs kablovska televizija u okviru United Media Group (SBB).

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Nije to O2, vec NOVAs kablovska televizija u okviru United Media Group (SBB).
                    My bad... pomesao sam sa derbijem u kosarci. Sve su izmesali, ko ce povatati sve.

                    Comment


                    • Mile Svilar nas izgleda odbio i ceka Belgiju....

                      Comment


                      • Radonjic na transfer listi u Marseju,ja stvarno ne bih imao nista protiv da oni ove igracine prodaju preko prijateljskih,nebitnih utakmica ali ovako da oni igraju kvalifikacije to je kriminal,ne bi to bio problem da je Radonjic neki ekstra talenat poput Zivkovica ali ovaj momak je operisan od fudbala,loptu u zivotu nije dodao a da ne mora,ne zna sta je dupli pas,za njega je fudbal individualna igra,to moze da prodje u nasem prvenstvu i protiv klubova sa Malte,nizerazrednih evropskih klubova ali kako to da prodje protiv Portugala,Ukrajine.

                        Comment


                        • Što je najgore uveo ga je umesto Gaćinovića a Ljajića gurnuo na DM.

                          Pa to moraš ozbiljan ljubitelj eksperimenata da budeš za tako nešto.

                          Mogu da se kladim da je Murinjo bacio televizor kroz prozor kad je video tu izmenu.

                          Comment


                          • Ma kriminal je i u prijateljskim, jer nije bas da su to nebitne utakmice... posto uticu na bodovni saldo na Fifinoj rang listi, a od cega zavisi u kojem sesiru cemo se nalaziti u zrebu za kvalifikacije i naravno na velikim takmicenjima. Prijateljske utakmice sluze za uigravanje najjace postave a ne za isprobavanje. Sta ima da isprobavas kad svi ti igraci igraju za svoje klubove i na bazi toga tacno znas ko je u kakvoj formi i sta moze da individualno pruzi.

                            Comment


                            • Ta izmena nam je razjebala sve sto smo do tada igrali,uzrok svih nasih problema u daljem toku meca u defanzivi,logicno bi bilo da je Sergeja ubacio ali kod ovih u FSS jedina logika je preprodaja polupismenih fudbalera,rezultat nije vazan,uvek ima milion opravdanja,nismo kompletni,mladi smo,neiskusni,dron,Bogdanov po potrebi odrade svoje.

                              Comment


                              • Slazem se i da je za prijateljske to kriminal,recimo rokada Bogosavac-Mladenovic,zoves za prijateljsku tri dana pred Portugal da ti Bogosavac igra protiv Nemacke i onda ti se od negde ko zna gde pojavljuje Mladenovic koji ni sam ne pamti kad je zadnji put igrao za reprezentaciju a Bogosavca posalju na tribine,vise ne znaju ni koga prodaju,ko da im igra,pa ako si planirao da ti Mladenovic igra protiv Portugala zasto ga nisi zvao protiv Nemacke.Oni do pocetka utakmice nisu znali ko ce da im igra tog levog beka,verovatno su racunali da ce Kolarovu da lupe inekciju i da ovaj zaigra ali nije ni on blesav.

                                Comment

                                Working...
                                X