Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da nema ovih idotskih sukoba i sujete selektora i debila iz saveza, kakvu bi mi reprezentaciju imali......Sa Nastasicem uz maestralnog Milenkovica, sa Lukom kao osiguracem...ovi svi kad se oporave...uz pravog selektora ni zavrsnica EP ne bi bila daleko...

    Inace, slazem se sa Zolom, Maksimovic fenomenalan, uz maestra Tadica, naravno...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Ima dosta materijala da se od njih napravi respektabilna ekipa.. Osim bekova skoro na svakoj poziciji imamo dva kvalitetna igrača.

      Naravno sa Krstajićem je to nemoguće.
      Ali Krstajića menja Kokeza, Kokezu menja Vučić a Vučića menjamo mi na izborima..

      S obzirom da svi sede kući na dan izbora onda i Krstajić uvodi Radonjića..
      Last edited by Chiwwi; 25-03-19, 22:37.

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Ukrajina je napadački ekstremno limitirana. Da luksemburg nije postigao auto gol u zadnjoj sekundi bilo bi 1:1

        Ljudi zaboravljaju da smo mi protiv Portugala igrali bez Kostića, Matića i Kolarova

        Ukrajincima će trebati 11 žutih kartona ako misle da izvuku remi protiv nas..

        Jako povoljna situacija za nas nakon ovog remija..
        Voleo bih da sam optimista kao ti,ali sa Krstajicem na klupi to je nemoguce,svaka izmena mu je idiotska i bez ikakvog smisla,uzasno vodi utakmice. Prvo Radonjic menja Gacinovica,nikakve logike da ubacujes Radonjica a da ti Ljajic igra defanzivno,to je dva igraca manje.Druga izmena Zivkovic umesto Lazovica u trenutku kad mi pola ne mozemo da predjemo,potpuno nema tu sta da trazi Zivkovic u nasem defanzivnom fudbalu,Lazovic je defanzivno bolji od njega.Treca izmena umesto Ljajica Sergej,kasno,Sergej je trebao da udje umesto Gacinovica. Mitrovic celu utakmicu odigra,treba iz kontre da nam donese gol,cime,spor,nema tehniku,dribling a Jovic idealan za tu taktiku ne odigra minuta.

        Comment


        • Znam ali kao što rekoh Krstajić se menja na izborima..
          A da ne zna, ne zna, baš ne zna.

          Ovo više nije ni menadžerisanje večeras bilo(osim Radonjića) već neznanje.
          Znam da nema iskustva ali on kao da je igrao vaterpolo a ne fudbal, takvi su mu rezoni..

          Comment


          • Sramota je da 12 najskuplja reprezentacija na svetu igra onakav antifudbal.

            Neverovatno je da posle duže vremena postoji individualni kvalitet, postoji pravi odnos prema dresu, ali da niko ne želi da vodi tu ekipu.

            Nije uspeh plasman na EP. Ne odlazak tamo bi bio epski neuspeh.

            Ovaj Portugal je bio zreo da popije tri komada sa drugačije posloženom našom ekipom. Uz Maksimovića je morao igrati Lukić. Gaćinović i Živković po krilima i Tadić iza Jovića. Mitar je trenutno u padu forme, odavno nije dao gol.

            Ljajić može samo da bude zamena Tadiću, a ne da igraju zajedno.

            Ne kapiram zašto je protiv jačeg protivnika od onih što smo imali u Ligi nacija odlučio da oslabi sredinu terena.

            Bio je napravljen kostur ekipe i onda je ničim izazvan odlučio to da rasturi, ubacivanjem novih igrača i promenom sistema.

            Radonjić je najneinteligentniji igrač kojeg sam ja ikada video. Strašne fizikalije, ali tehnika i donošenje odluka na nivou zonske lige i kao takav može samo da odjebe iz reprezentacije, a po mom mišljenju i iz profesionalnog fudbala, otprilke tamo gde je bio pre manje od dve godine.

            Spoiler
            Last edited by goku; 26-03-19, 00:22.

            Comment


            • Ako se toliko pale na brze igrace eno Lazar Markovic,sigurno nas najbrzi igrac ali isto pojma nema kao Radonjic,sebicni igraci,glume Kristijana a nisu mu ni do clanaka po kvalitetu davanja golova.Samo Lazar izgleda nema menadzera koji odgovara Kokezi pa dok se ne proda Radonjic morace da saceka da ga vrate i on da nadje neki klub koji zadovoljava menadzere,FSS a on je tu najmanje bitan.

              Comment


              • Nema sumnje da smo sinoć bili veliki miljenici sreće i sudijskih grešaka u našu korist.
                Dun'o nam je čovek penal, gde ga 80 posto sudija nikad ne bi sviralo.
                Golman je Gaćinovića odneo kad je ovaj već, hajde da kažem uputio šut,
                a takvih sudara u šesnaestercu ima svako malo.
                Međutim svaka mu čast. Odlično je to presudio.
                Penal koji je dosudio, pa preinačio je ono...Svaka čast.
                To se ne dešava tako često.
                Imam 47 god, fudbal pamtim od Španije 82, ovako nešto nisam video možda dva puta pre ovoga.
                Sličnu sreću smo imali i u prijateljskoj utakmici u Nemačkoj,
                gde nas Dmitrović i sreća spasli brodoloma.
                Portugalci sinoć nisu bili baš na potrebnom nivou da i pored svega i ostvare pobedu.

                Sve u svemu kako smo igrali mi smo odlično prošli.
                Ovaj bod je velik kao kuća.
                Borili smo se junački, i izborili.
                Last edited by Jaqen Hghar; 26-03-19, 06:34.

                Comment


                • Gledam sad reprizu i ne mogu da se otmem utisku kako smo najzad dobili pismenog golmana.

                  Pravovremena ispucavanja, odlične odbrane i konstantno dobro postavljanje. Stojke mi je jako drag ali hvala bogu na Dmitroviću.

                  Kod primljenog gola je definitivno rupu napravio Ljajić ali nije on kriv, kriv je Mladja fetišar što ga je metnuo tu gde jeste.

                  Rukavina će igrati do 40-te u reprezentaciji, čovek je u defanzivi jako dobar, u napadu je limitiran do koske ali mnogo će Morava proteći da mi dobijemo dvodimenzionalne bekove(ili bar jednog).

                  Ustvari mislim da ih nikad nismo ni imali.

                  Mladenovića ne mogu da pohvalim(pre svega u napadu) ali bar nije imao kikseve i da je Kolarov igrao kapiram da bi portugalaska krila i bekovi po toj strani bile zvezde večeri.
                  Last edited by Chiwwi; 26-03-19, 08:43.

                  Comment


                  • Očitali nam Portugalci lekciju iz modernog fudbala. Po ko zna koji put smo zanemoćali poslednjih 20 minuta. Neka više sila se umešala i sprečila poraz, zato je ovaj bod veliki ko soliter. Previše se tumba ekipa. Povrede, otkazi, rotiranja igrača utiču na to da dobar materijal koji posedujemo ostaje neiskorišćen.

                    Comment


                    • A gledao sam i Ukrajinu protiv Luksemburga.
                      Ukrajinci su smehotresna olimpijada u napadu..
                      Tri minuta pre autogola Luksemburg je čak mogao i da ih pobedi..

                      Nisu ni svesni koliko su bili srećni.

                      Kako god samo treba da ne kiksnemo do kraja. Ukrajina ne može izaći iz dvomeča sa nama kao pobednik.
                      Dva nerešena meča je maksimum protiv nas koji mogu da izvuku.

                      Comment


                      • Ha izgleda da nije nemoguce da Portugalu i Luksemburgu pripisu sva 3 boda protiv Ukrajine. Glupava Uefa, dovoljno bi bilo oduzeti bodove Ukrajini, cemu pripisivanje ostalima?

                        Comment


                        • Tako su i Albaniji dali tri boda posle incidenta u Beogradu..

                          Comment


                          • Ma igrace za velike utakmice cemo uvek imati ali selektora i savez nikada necemo imati......nazalost...
                            Milenkovic cuva Spajica i Ronalda, a Nastasic gleda utakmicu na TV.....Jovic greje klupu za podgojenog Mirovica ali zato mlatisuma Sergej mora da igra makar i pred kraj..... Steta sto nece svi igraci da mu otkazu poziv pa neka igra sa menadzerskim pulenima iz JSL....

                            Comment


                            • Pa kako da imamo selektora i savez kad dozvoljavamo 30 godina da nas jašu Miloševići, Mire Markovići, Dačići, Palme, Vučići, Tadići, Dinkići.

                              Ovom narodu je teško da (pazi sad) ne glasa za lopove i mediokrete i to tajno gde niko ne vidi i ne zna šta je zaokružio a hteo bi da mu plate i reprezentacija budu nemačke.

                              Dakle Nemačka Nemcima a Srbija Srbima..

                              P.S. ovaj poslednji citat nema veze sa fašizmom i šovinizmom, samo sam hteo da kažem ko šta zaslužuje u pogledu mentaliteta i borbe za svoje ja.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X