Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Odlični rezultati.

    Prvo mesto u ligi nacija, pored toliko kvalitetnijih repki od nas. Mislim da nam je to jedan od većih uspeha u istoriji.

    Remi u prijateljskoj utakmici. Čak i računamo unapred bod posle prvog poluvremena.

    Mislim da i sam vidiš da je to nedovoljno da se kaže da ima rezultate.

    A zašto sam kritičar? Zato što mu Ljajić igra DM-a protiv Portugala. Zato što je isti taj Ljajić pustio Danila da ga prođe kod gola. Ali ja ne krivim Ljajića, čovek nije DM. Krivim nedovoljno kvalitetnog trenera. Čoveka koji nije imao dan karijere pre preuzimanja repke. Jel ti to zvuči normalno? Treba ga maksimalno kritikovati.
    Ovakvu konstrukciju našeg tima ne bi napravio ni protivnički trener.

    Ovo je kao kad sam ja eksperimentisao u FM pa stavim 10 igrača da budu AM i FC da vidim koliko ću golova dobiti.

    Radonjić neće još dugo biti profesionalni fudbaler, pazite šta vam kažem.
    Last edited by goku; 25-03-19, 20:58.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Ako ispadne iz kvalifikacija ok trebq kritika, kazes mnogo kvalitetne, zaboravio si ranije kako smo prolazili sa twkvim ekipama koje potcenjujes .. Remi sa Nemcima u gostima je uvek uspeh pa bila prijateljska ili ne.
      Ako sa igracima koje imamo "ispadnemo" iz kvalifikacija raspustiti reprezentaciju a svaki pokusaj igranja fudbala u drzavi kaznjavati sa par crvenih.
      Kaznjavati cak i decu kad se blesave pa igraju po ulici na golice od skolskih torbi.
      Kaznjavati cak i pricu o tome i pratiti badminton ili tako nesto.

      Krstajic ostvario dobre rezultate...pa dobro i jeste s obzirom da mu je ovo prvi trenerski posao u zivotu pa se svaki rezultat smatra uspehom.

      Kao kada sa 16 godina odes prvi put da radis part time u nekom magacinu da zaradis nesto kesa za prvo samostalno letovanje u zivotu. Sve sto uradis i naucis ti je brutalno jer nikada u zivotu nisi prstom mrdnuo.

      Ovaj nas selektor je preskocio taj rad i odmah otisao na letovanje i tamo se kurcio kao da ga je sam "finansirao".
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Može prenositi, samo ne smije reprezentaciju iz države gdje emituje program. Tako će recimo SK HR prenositi Portugal-Srbija, SK SR vjerovatno Crna Gora-Engleska itd.
        Vidiš da sme i SK da prenosi.
        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

        Comment


        • Bolji smo u drugom poluvremenu za sada.

          Comment


          • I Ljajic se uoravo kandidovao za volinu godine.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              I Ljajic se uoravo kandidovao za volinu godine.
              Dve dobre situacije je propustio.

              Comment


              • Au bre Ljajiću, daj to. Ovo smo morali da iskoristimo.

                Jel primetio neko kako se branimo? Štoperi i bekovi se suzbiju i budu u liniji oko linije šesnaesterca, a krila se povuku na bekove i ispadne da se branimo sa 6 ljudi u liniji. Ispred njih su Ljajić i Maksimović.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Bas me zanima da li ce ubaciti Jovica.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Daj Jovića umesto Mitra..
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • I mene, Mitrovic ne moze da igra kad se gura lopta po zemlji i kroz sredinu.

                      Comment


                      • I Lazović deluje da je crkao. Odradio je dosta posla u odbrani.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Jebena bunkerica sa kontrama na Mitrovica,to je taktika koju ne bi smislio ni najgori pijanac.

                          Comment


                          • Sudija Srbine.

                            Comment


                            • Au ala nas vole sudije. Ne znam zasto nije penal... verovatno je mahao ofsajd koji ne postoji.

                              Comment


                              • Isuse sta bi..haha hvala sudije
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X