Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad ostaje da,vidimo da li Mijat moze do odgovori zadatku...hrabar vezni red i dobra stvar je sto su tu sposobni da pomognu i Adem i Darko...Da ne bude stalno neko pljuvanje, bas mi je drago sto u ovoj reprezentaciji vidim gro one sampionske Paunove...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Nema šta Sofascore, da pretpostavlja, Gaćinović nije zadnji vezni.

      U ovoj postavi su samo dvojica iz Paunove ekipe, Gaćinović i Maksimović. U Podgorici i protiv Litvanije u Bg ih je bilo petorica u prvih 11: Rajković, Veljković, Maksimović, Gaćinović i Živković.

      Nije mi jasno ni ovo sa Lazovićem, izvučen iz naftalina i odma u prvih 11. Šta je sa Živkovićem? Znam da ima malu minutažu u klubu, ali već duže vreme je deo ove grupe. Protiv Litvanije je imao tri asistencije, ima paklen centaršut, a Mitar je devetka, ne znam, nije mi jasno.

      Comment


      • Neverovatno da nam fali taj DM, a nije pozvan Grujić, koji igra odlično u Herti.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Da, dvojica...pricam i o onima na klupi...dobar je to broj a i nije realno da cela mlada reprezentacija zavrsi u seniorskoj...ne desava se cesto...

          Ovo za Grujica je zestok fail, to je tacno...decko igra standardno i to odlicno.
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Veljkovic?

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Neverovatno da nam fali taj DM, a nije pozvan Grujić, koji igra odlično u Herti.
              Grujica ne zove zato sto je navodno odbio da igra za mladu selekciju.

              Comment


              • Nameran fail ili.... to je pitanje...

                Sad vidim da im bekove igraju Canselo i Guereiro. Biće znači bombardovanja po bokovima. Obojica dosta ofanzivni bekovi, brzi i sa solidnim centaršutevima. Verovatno će Bernardo i Ronaldo da ulaze u sredinu, a bekovi će u napadu biti praktično krila.

                Na sredini su Danilo i Karvaljo koji čuvaju leđa.

                Ne ulivaju mi poverenje Mladenović i Rukavina da mogu da sačuvaju to... Ljajić i Gaćinović će morati da odrade mnogo posla u odbrani, mnogo.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ipak prenosi Sport Klub....

                  Idemooo...

                  Comment


                  • Super. Ipak prenosi SK.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Na Nova S su u studiju na najavi meca bili Sasa Popovic i Ivan Ivanovic

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Na Nova S su u studiju na najavi meca bili Sasa Popovic i Ivan Ivanovic
                        Ivanovića i da progutam nekako, ali Saša Popović..
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Pa Kokeza i Kovačević im sigurno neće doći pa ljudi rade sa onim što imaju..

                          Comment


                          • Popovic onako bas deluje kao bivsi fudbaler,nikad ne bih rekao da coveka fudbal interesuje. Ko je sad ovo kiksnuo,cuveni Spajic?

                            Comment


                            • Ova odbrana uliva samopouzdanje.

                              Mi smo teski kompleksasi, uvek kad igramo sa nekim "imenom" useremo se i spustimo gace. Trebalo je da obuku braon sorceve da ne vide koliko smo se usrali.

                              Comment


                              • Idemooo

                                Comment

                                Working...
                                X