Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislio je na Gokua koji je čvrsto branio smenu pred svetsko.

    Raduje što imamo dobar kadar, sa pravim selektorom bismo imali o čemu da pišemo. I ništa više
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Milivojevic-Matic je bolje mozda, Maksimovic je ok ali jos nije nivo ovih dvojica cini mi se

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      Nije ali može da ga dostigne. Sviđa mi se što je agilan, nije cvikator i ako bude igrao u kontinuitetu može biti vajde od njega. SMS je i sinoć turio pečat da ne može igrati zadnjeg veznog. Može ispred jer se onda tu mogu iskoristiti njegove vrline, ovako ogromna mana mu je što je spor. Spor je i Matić ali on odlično čita igru. Inače, ne verujem ni ja da će se Krstajić odlučiti za dva špica protiv Portugala. Verovatno ćemo izaći u formaciji 4-2-3-1.

      Comment


      • Luku nisam ni uzeo u obzir jer je on nedostupan u doglednoj buducnosti.

        Iako je imao rezona posle utakmice sa Svajcarskom, mislim da nije trebalo da izlazi u javnost sa takvom kritikom, vec da je zadrzi za sebe. Sa druge strane cim je izneo u javnost to znaci da atmosfera u timu nije bila na najzavidnijem nivou i da Krstaja ne uziva autoritet pa zato igraci osecaju da vise znaju od trenera i ne libe se da ga javno omalovaze.

        SMS-a bi izbacio i kao rezervu dok ne dokaze drugacije. Pre bi bio korisniji Krsticic.

        Comment


        • Sta je Milivojevic izneo sto javnost vec nije videla na utakmicama sa Svajcarskom i Brazilom,to su neke ocigledne stvari i umesto da se prica o problemima u nasoj igri,da se oni rese,Milivojevic se odstrani iz tima. Lev znaci moze da prica o greskama koje je pravio na SP a Krstajic ne moze,on je nedodirljiv,nepogresiv a cela nacija vidi da covek nema veze sa ovim poslom,kao i njegov pretpostavljeni Kokeza.
          Sto se tice utakmice sa Nemcima,mi izgleda imamo neki kompleks male nacije u fudbalu,Hrvati ih recimo razbiju na SP 1998 3:0,niko ne prica o tome da Nemacka ima 50 vrhunskih fudbalera nego izadju na teren i oduvaju ih a mi nekako damo gol i onda se povucemo,mozemo 10 da primimo braneci taj jedan gol.da je Nemcima trebalo,deset bi nam dali golova.

          Comment


          • Steta sto Kostic ne igra,uz Tadica je u najboljoj formi,kad se povredio,sta je povredio da ne moze protiv Portugala da igra,jako bitan igrac za nas,sad ce Ljajica da gurne levo a on tu i nije od neke koristi.

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Sta je Milivojevic izneo sto javnost vec nije videla na utakmicama sa Svajcarskom i Brazilom,to su neke ocigledne stvari i umesto da se prica o problemima u nasoj igri,da se oni rese,Milivojevic se odstrani iz tima. Lev znaci moze da prica o greskama koje je pravio na SP a Krstajic ne moze,on je nedodirljiv,nepogresiv a cela nacija vidi da covek nema veze sa ovim poslom,kao i njegov pretpostavljeni Kokeza.
              Sto se tice utakmice sa Nemcima,mi izgleda imamo neki kompleks male nacije u fudbalu,Hrvati ih recimo razbiju na SP 1998 3:0,niko ne prica o tome da Nemacka ima 50 vrhunskih fudbalera nego izadju na teren i oduvaju ih a mi nekako damo gol i onda se povucemo,mozemo 10 da primimo braneci taj jedan gol.da je Nemcima trebalo,deset bi nam dali golova.
              Bez obzira, o tim ociglednim stvarima je trebalo da prica Krstajic posto je to njegova odgovornost, kao i javnost koja ima kontrolnu ulogu, a ne igrac cija je odgovornost da igra a ne da se stavlja iznad svog trenera i da komentarise njegov deo posla, cak i ako je u pravu. To je pogresno ponasanje gde se neko stavlja iznad svog autoriteta umesto da ga postuje. Problem je sto je tesko postovati autoritet Krstajica jer on poseduje samo formalni autoritet pozicije na kojoj se nalazi, a nema sustinski autoritet koji je izgradjen iskustvom i radom u tom poslu. Prema tome riba smrdi od glave, tako da je to problem koji je uobicajen kada se na rukovodece mesto stavi neko ko ima manji autoritet od ljudi kojima bi trebalo da rukovodi.

              Nas nacin igre je vise uzrokovan manjkom samopouzdanja u tim koji bi trebalo da ulije upravo trener, koji bi u prvom redu trebalo da bude dobar psiholog, a koga nemamo.

              Comment


              • Ma Krstajić je jedna slina slinava. Ja sam gledao zbog Jovića, Maksimovića i Sergeja i iskreno Milenkovića jer je momak na mestu. Još nije bilo Kolarova odvratnog i Stojkovića, znači gledljivo.

                A da ne valja ničemu, ne valja, izbor, igra je na momente bila dobra, visoko i dobar presing i opasni iz kontri i polukontri.

                Sad će nazad onaj sidraš iz Fulama, i propade sve.

                Treba forsirati brze igrače i brzu igru. Gaćinović, Sergej, Maksimović, Kostić(za njega sam se ogrešio), Radonjić, Jović, Andrija ako još igra fudbal, Tadić.

                Zajebati ove starije i ona imena tipa Ljajić, Milivojević(iako je u pravu), Matić iako je klasa, Kolarov, Stojković....

                Neka igraju mladji i to je to.

                Comment


                • Zivkovic je po mom misljenju igrac koga treba istrpeti i dati mu sansu,vrhunsko krilo moze da postane,pokazao je to milion puta i u mladoj reprezentaciji i u Partizanu,tu naravno racunam samo evropske utakmice koje je igrao,cak i u Benfici kad dobije sansu igra dosta dobro. Rekao bih da su ti treneri u Benfici slepci,ista stvar kao i sa Tadicem,napunice 30 godina i tek onda kad mu neki klub da slobodu da igra fudbal kakav moze da igra,a to je samo na desnom krilu a ne da ga guraju u vezni red,pokazace kakav je majstor. Slazem se za Kolarova,dosta mi je njegovog kurcenja u reprezentaciji,brdo katastrofalnih gresaka je napravio i jos je kapiten,koncentracija mu je za nulu u reprezentaciji. Matic tu i tamo,kada ne bi driblao i igrao kao u Celziju nekad tog zadnjeg veznog ,da otima lopte i da je prvom do sebe mogao bi biti i koristan a Milivojevic mislim da ima mesta u ovoj reprezentaciji,ubedljivo nas najborbeniji igrac.
                  Sto se tice onoga sto je Milivojevic rekao,ja tu ne vidim nikakav problem,ocigledno je coveku bilo krivo sto ih vodi amater i sto su mogli do boda a nisu ga uzeli zbog kretenske odlluke Krstajica.

                  Comment


                  • Za Portugal pozvani i Gajic i Mladenovic , boze potpuno sam zaboravio na Mladenovica.

                    Comment


                    • Sve je isto nista se ne menja godinama osim novih lica na celu tkzv fudbalskog saveza Srbije......
                      Svaka nova garnitura koja dodje svaki novi selektor koji dodje rade sta hoce, menjaju taktiku, formaciju, filozofiju, igrace......
                      Fudbalska reprezentacija nije fudbalski klub i ne mozes trgovati igracima sa menadzerima i menjati 1000 startnih postava za godinu dana......(cak ni klubovi koji su ozbiljni ne rade tako)
                      AKo si ozbiljna reprezentacija onda okupljas najbolje strucnjake iz svoje zemlje koji ce raditi na tome da zacementiraju selekciju najboljim igracima i ta selekcija se nece menjati kako vetar duva, a debitanti moraju da se dobro oznoje da bi dobili priliku da zamene dugogodisnje najbolje igrace ove zemlje ....sportska reprezentacija je organizacija od nacionalnog interesa i ne mozes je prisvajati mtr mu jbm da mu jbm !
                      Procenis na kojim pozicijama imas najbolje igrace i te igrace forsiras UVEK I ZAUVEK bez obzira na TRENUTNU klupsku formu, a ne da ti klupska forma bude izgovor da dovodis razne menadzerske pokusaje od fudbalera u ekipu.....
                      Takav sistem, takva organizacija kod nas ne postoji.....a vrv nikada nece ni postojati..... Tako da otisli mi na EP ili ne svejedno je jer nas ovakvih pristupom cekaju uglavnom samo losa iskustva u godinama koje dolaze..........
                      Last edited by tamonajugu; 22-03-19, 12:11.

                      Comment


                      • Generacija velikih fudbalera i losih ljudi Savo Milosevic,Mateja Kezman,Darko Kovacevic,Mladen Krstajic,Marko Pamtelic,Nikola Zigic...svi se uvlace u dupe Kokezi,nikad im dosta miliona.Sad jos vise cenim Vladimira Jugovica,zavrsio veliku igracku karijeru i nije hteo da prihvati nikakvu funkciju pod ovim kriminalcima.Najnovija izjava Kovacevica koju je naravno smislio Kokeza da ko nece pod Krstajicem da igra nece nikad igrati za Srbiju,ne mogu igraci da vode politiku saveza,oni rade protiv FSS i Srbije,samo su obrnuli teze,savez unistava reprezentaciju Srbije postavljanjem totalnog amatera da nas vodi na SP i kroz ove kvalifikacije a ne igraci.

                        Comment


                        • – Istina je, dobio sam poziv da se priključim reprezentaciji uoči meča protiv Portugala. Prvo su me zvali u sredu uveče, odmah posle remija s Nemačkom, a potom i juče ujutru. I to me nije zvao selektor Mladen Krstajić, već, kao po običaju, neko iz Fudbalskog saveza Srbije. Međutim, nisam želeo da se odazovem i odbio sam poziv – rekao je Obradović.

                          Obradović i Krstajić su kratko bili saigrači u Partizanu 2009. godine, ali ga aktuelni selektor Srbije nije vodio na Mondijal u Rusiji prošle godine, što mu levi bek, očigledno, nije zaboravio.

                          – Imam neke svoje razloge o kojima ne želim da pričam, ali postoje određene stvari preko kojih ne mogu da pređem. Jednostavno, ne želim da nastupam za reprezentaciju dok je Mladen Krstajić selektor. To je moja konačna odluka – poručio je Obradović.

                          http://fudbal.hotsport.rs/2019/03/21...X-gzBPkRFP-2T4
                          Da li će igrači smeniti selektora ili će Krstaja igrati s onim što mu se da....?
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Direktor Kovačević opasno preti: Ko neće sa Krstajićem, neće više nikada igrati za Srbiju
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Izgleda da je ovde sve jasno,dok je Vucic na vlasti Kokeza ce biti na celu FSS,Krstajic selektor bez obzira na nezadovoljstvo igraca,navijaca i eventualni rezultat u kvalifikacijama za EP,SP. S obzirom da ne vidim da ce u dogledno vreme neko smeniti Vucica,mozemo da se pozdravimo sa jos jednom generacijom vrhunskih fudbalera,ni oni nece uraditi nista bitno u svojim reprezentativnim karijerama jer ih vodi potpuni amater sa klupe a okruzeni su kriminalcima iz FSS.

                              Comment


                              • Mislim da su oni tu samo posrednici a ne i kolovodje, jer ko god da dodje na vlast ono bude isto. Tako da se kolovodje verovatno ne biraju na izborima vec su tu zacementirani, a privremeni posrednici verovatno samo dobiju neki svoj deo ili pretnju da ne smetaju.
                                Kovacevic moze da prducka, ali ako bi se bundzijama pridruzili Tadic i Matic onda bi odjednom Krstajic proglasen kao taj koji radi protiv reprezentacije. Po meni je to trebalo vec da se desi....cini mi se da je sada kasno jer su kvalifikacije vec pocele. Ali nakon SP trebalo je svi igraci da se udruze i da kazu sikter bando sa Terazija. Nemaju mooda a ni licnog interesa, mada Matic ne deluje kao neko ko samo na sebe gleda.

                                Comment

                                Working...
                                X