Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • opa, evo razlicitih misljenja... izgleda da stvarno ima zadovoljnih.

    Comment


    • Zadovoljan nekim igračima. To je ta neka generacija sa pobedničkim mentalitetom, a ne ona generacija onog govnara Kolarova šminkera išaranog. Što misli da je mnogo zajeban.

      Comment


      • Kolarov će igrati u reprezentaciji dok god bude hteo i to je surova realnost.

        Comment


        • ovo generacija sa pobednickim mentalitetom? SMS i Gacinovic je sramota sta su odigrali tj nisu odigrali. Golman najbolji, prelaznu ocenu samo Maksimovic, Lazovic i donekle Milenkovic.

          Comment


          • Ja sam zadovoljan borbenoscu ove ekipe,posebno me odusevio Maksimovic ali to sam i ocekivao od njega,nema dileme da ce imati veliku karijeru.Ne razumem sto se kritikuje ovoliko Rukavina,opet je odigrao sasvim solidno,nije on sad igrac koji donosi centarsuteve i golove ali je pouzdan nazad,ne kiksa.Ja se slazem da je Gajic trebao da dobije vec sad sansu,da nam on bude prvi desni bek ali nije Rukavina tolika rupa kako se prica.Sergej,ja ne znam sta je s njim,ali ako on ovako igra u Laciju ne znam zasto mu tolika cena,bas je spor. Selektora i dalje nemamo,zato smo se i panicno branili,ne znamo da iskoristimo brza i prodorna krila Gacinovic,Zivkovic,Radonjic,i gde nam je taj igrac da stane na loptu,nemoguce da to samo Tadic ume,morali su Sergej i Ljajic to bolje da odigraju.

            Comment


            • Pavkov je svaki duel dobio. Da je imao uz sebe Jovića munuli bi i drugi gol. Neoprezan je bio i svakako zaslužio crveni, ali nije bilo namere. Loše drugo poluvreme gde smo poput mesečara bauljali na terenu. Mogli smo možda ranije dati drugi gol pa bi verovatno bila priča drugačija. Bez više od pola tima teško i da je moglo bolje. Čekam Portugal i da vidim da li će se Krstajić odlučiti za dva špica.

              Comment


              • Nema šanse da se on odluči za 2 špica, još u Portugalu.

                Comment


                • hoce biti i na sport klubu mec sa Portugalom ili samo na nova tv?

                  Comment


                  • Originally posted by Olinad View Post
                    hoce biti i na sport klubu mec sa Portugalom ili samo na nova tv?
                    Hoće za zemlje regiona. Ako imaš samo srpski, onda traži Novu

                    Comment


                    • Prenosiće verovatno RTP ???
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Hoće.

                        Comment


                        • A što sad oni koji su podržavali smenu Slavoljuba njegovog nazovimo naslednika nazivaju dunsterom ?

                          Meč nisam gledao, niti ću gledati reprezentaciju dok ova bagra jaše u savezu, da se ponovim, iako to uopšte nije bitno.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Nema šanse da se on odluči za 2 špica, još u Portugalu.
                            Glupo je forsirati krilne igrace i bekove kada iste nemamo. Kada je vec takva situacija bolje igrati sa 3 stopera pozadi, 2 isturena i jakom sredinom.....jer na tim pozicijama imamo kvalitetne igrace. Forsiranjem bekova i krila dolazimo do toga da moraju da igraju Rukavina, Bogosavac, a da jednog kreatora gurnemo na krilo. Ono je po meni uzasno kada Tadica stavi po desnom krilu, ili Ljajica levo.
                            Sa 3 stopera nazad, celu levu stranu moze drzati Kostic ili Kolarov, a desnu Zivkovic ili Lazovic zavisno ko je u boljoj formi. U sredini naravno Matic, Maksimovic i Tadic.

                            Comment


                            • Milivojevic-Matic je bolje mozda, Maksimovic je ok ali jos nije nivo ovih dvojica cini mi se

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                A što sad oni koji su podržavali smenu Slavoljuba njegovog nazovimo naslednika nazivaju dunsterom ?

                                Meč nisam gledao, niti ću gledati reprezentaciju dok ova bagra jaše u savezu, da se ponovim, iako to uopšte nije bitno.
                                Moraju se razdvojiti dve stvari. Ako neko podrzi smenu Muslina, ne mora nuzno da znaci da podrzava naslednika(u trenutku smene verovatno da niko nije verovao da ce ostati Krstajic). Isto tako podrzavam smenu Vucica, ali to ne znaci da sam automatski simpatizer nekoga ko dodje sledeci. I imam apsolutno pravo da kritikujem tog sledeceg ako mislim da nije dobar. Mozemo da pricamo o smeni Slavoljuba Muslina, dok se za Krstajica verovatno u potpunosti slazemo.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X