Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    ma to ti je dosadasnji Top kanal gde se emituju sve ove nase nove serije.
    Pa zato i pitam jer sam tražio taj Top i nisam ga našao. Jel se emituje i gde?
    Last edited by Chiwwi; 20-03-19, 21:05.

    Comment


    • To ti je kablovski kanal. Idi na sajt tvog operatera i vidi da li ga imas na listi. Ako ne, osudjen si na neki internet stream. Preporucujem da skines software Kodi + dodatak Balkan Green.

      Comment


      • Pa marš, pička ti materina, jebo te Radonjić u ta usta žvalava.

        Čovek koji ne može da igra profesionalni fudbal dobija minute u reprezentaciji.

        Jel znaš nekog drugog prvo da zameniš, a da to nije Gaćinović.

        Edit: Tako je, puni majmuna.
        Last edited by goku; 20-03-19, 21:14.

        Comment


        • U drugom poluvremenu vec nasa prepoznatljiva igra. Jako i nikome, ko dalje pljune, i bunkerica smekerica....

          Comment


          • Realno mogli smo samo u drugom poluvremenu da popijemo petardu.

            Comment


            • Jebao nas taj gubitnicki mentalitet,das gol pa se zavuces u svojoj kazneni prostor,preslikana utakmica protiv Svajcarske,jedino pozitivno je da se momci bore.

              Comment


              • Jedino dobro na ovoj utakmici je to sto smo izgleda dobili golmana na duze staze.

                Comment


                • Kakav start jbte. Ovo je čudo da nije povređen...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ovo je bilo 50:50 da će noga pući. Pavkov životinja, al bitno da se proslavio, ostavio je traga u svom jedinom nastupu za reprezentaciju.

                    Comment


                    • Jebaše ga cigani ludaci.

                      Da Goku ovo se nikada ranije nije desilo.

                      Comment


                      • Utisak veoma pozitivan..... koji su ovo indijanci na SK?

                        Pa ovo je nasa standardno losa partija ispod proseka u svetskom fudbalu, da mi je znati ko je postavio ovako niske kriterijume za nasu reprezentaciju.

                        Comment


                        • Fantasticno! U gostima bez pola tima protiv Nemaca, za mene ovaj tim i Krstajic dobijaju kredit, i mislim da zlatni orlici mogu na EP konacno do nekog finala cak. Steta za Pavkova ali malo je sagoreo.

                          Comment


                          • Čim nema onih jada Smrdarova, Stojkovića i ostalih govana, sa kojima treba da ide u 3pm i Ljajić, odmah se može igrati i uprkos govnaru Krstajiću.

                            Kad onaj indijanac napaljeni Mitrović dobija crvene onda je on borac i šta ti ja znam, a kada moj brat Milan Pavkov udje i polomi pi ovom magarcu što mu je dirao druga Bakulu, to je užas.

                            Comment


                            • Još jedna razočaravajuća igra. Nerešeno protiv Nemaca je ravno porazu.

                              Ove Švabe u poslednje dve godine nije guzio samo ko je žurio na autobus.

                              Ima ovde materijala, ali nema to ko da posloži.

                              Srbija je u top 10 ekipa sveta igrački, to pokazuje i transfermarkt gde je ukupna cena skoro pola milijarde evra, al šta vredi kad je dunster na klupi.

                              Bar da je Boža.
                              Last edited by goku; 20-03-19, 21:50.

                              Comment


                              • Pavkov za ono bi trebao dobiti neki ban, kakav uzas, prijateljska jbt, malo je falilo da mu unisti mozda i karijeru...

                                Comment

                                Working...
                                X