Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da imamo 11 Mesija ne bi nam pomoglo da sa Krstajicem i Kokezom uradimo nesto ozbiljno u fudbalu,za pocetak prodjemo grupu na nekom takmicenju.Takve su i izjave,neopisiv uspeh bi bio plasman na EP posle 20 godina,a na EP ne ide samo ko nece od kad su uveli ovakve kvalifikacije. Kakve izjave Krstajic daje,pa to nije normalno,onako jedna od glupljih koja mi pada u oci je "Ne znam da li je Grujic zasluzio da ide na SP" i niko da mu kaze pa vi ste ga "selektore" zvali,kako vam se nasao na spisku,zasto ste zvali igraca za koga ne znate da li zasluzuje da bude na spisku za SP.

    Comment


    • "Dušan Tadić ima problem s primicačem. Kostić je takođe imao problem sa zadnjom ložom i primicačem, na probleme su se žalili i Aleksandar Mitrović i Ljubomir Fejsa. Na četiri ili pet igrača već ne možemo da računamo protiv Nemačke. Kolarov neće moći sigurno protiv Nemačke, a Nemanja Matić ni za Nemce ni za Portugal. Poslednju utakmicu je odigrao 80 minuta i nije spreman, nažalost, neće moći da nastupi", kazao je Krstajić.
      Odmah u startu problemi, laži selektora, prepucavanja, povrede igrača...Ne valja, kao da je neki zlobni veštegar napravio mađije.

      Comment


      • Last edited by Mr. Wolf; 18-03-19, 20:57.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Jasno je cemu tu sluzi Krstajic i da on izgovara samo sto mu Kokezina kancelarija sastavi,u sustini igraci imaju sukob s Kokezom a ne sa Krstajicem koji se ni za sta ne pita,doveden je da ga narod pljuje dok Kokeza sa menadzerima se ugradjuje u transfere igraca ali kriv mi je Krstajic sto je na to pristao,nije da nema para za leba,dobro se on nafatirao tokom igracke karijere.
          Sto se tice utakmice sa Portugalom,moje je misljenje da treba da igramo sa Tadicem kao laznom devetkom i Kosticem i Gacinovicem po krilu i da se pojaca taj vezni red,posto Matic ne igra onda je najbolje Fejsa,Maksimovic i Lukic da startuju,gde bi Maksimovic igrao nesto ofanzivnije,korisniji je u odbrani od Ljajica,brzi,brze razmislja.To je sve visa matematika za ove sto nam vode reprezentaciju,izbacice isti tim kao i do sada,jedino mozda umesto Matica zaigra Lukic.

          Comment


          • Šteta što su ovakve banditske njuške na čelu saveza u jednom ovakvom periodu gde mislim da imamo odličnu grupu igrača. Al džaba sve to kad je atmosfera nezdrava, malo treba da sve pukne.

            Comment


            • A sta je bilo sa onom epizodom kada je Krstaja bio maltene bivsi? Gotovo je bilo sigurno pa odjednom preokret.

              Ovolike povrede...da li su stvar slucajnosti ili imaju neku pozadinu?
              Matic je kljucan igrac u sredini, bez njega tesko da mozemo da dobijemo bilo koga. I dalje je enigma kako ukomponovati Tadica i SMS....da se ja pitam ovog potonjeg bih ostavio na klupi.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                A sta je bilo sa onom epizodom kada je Krstaja bio maltene bivsi? Gotovo je bilo sigurno pa odjednom preokret.
                Nisu izgleda uspeli da mu nađu zamenu, tačnije nekog ko bi pevušio po Kokezinim notama.

                Comment


                • protiv nemaca izgleda da vise od pola tima nece da igra.... povredjeni my ass

                  Koja su oni smejurija, opet ce da nas blamiraju po belom svetu, a na ovim utakmicama se sticu bodovi da dobijamo sto bolji zreb na velikim takmicenjima i kvalifikacijama.

                  Comment


                  • Meni nije jasno kako Hrvati mogu da se sloze oko tog fudbala,oni imaju jednog kriminalca koji je bog i batina i vlada iz senke a to je Mamic,postavili su Sukera kao vrhunskog bivseg igraca za predsednika saveza zbog atmosfere i verovatno da u saradnji s Mamicem postavlja selektore i obezbedi sve uslove reprezentaciji da samo teren gleda a kod nas imas mali milion kriminalaca koji bi da se ogrebu o procente od transfera igraca Terzic,Vucelic,Karadzic,Kokeza,Toncev,Kokeza,Ruzic ...mozes reprezentaciju od njih da sastavis,bilo bi ih i tribine da popune.

                    Comment


                    • Kod nas je to izgleda sira prica...ne zavrsava se samo na savezu i menadzerima, vec su tu ukljuceni i ljudi na tribinama, sluzbe, politicari, i ko zna ko jos. Pa kad najmocniji covek u zemlji ne sme da dira tu spregu sta dalje da pricamo.
                      Ne slazu se toliko ni hrvati, eno vec su uspeli da se isposvadjaju nakon SP, ali niko nema ovakve poteze kao mi, mislim da smo u tome unikatni.

                      Comment


                      • Kokeza nadmasio i psiha


                        Slaviša Kokeza je ponovo postao predsednik Fudbalskog saveza Srbije, a na ta funkciju su ga između ostalih izabrali maser reprezentativnih selekcija, sponzori sa kojima je sklopio ugovore, osumnjičeni za ubistvo Olivera Ivanovića, pa čak i kafe kuvarica iz Stare Pazove, pošto po Statutu i radna zajednica daje Skupštini četiri delegata koji učestvuju u izboru rukovodstva.

                        https://www.danas.rs/sport/kokeza-iz...-neizvesnosti/

                        [emoji3][emoji3]

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Najvece razocarenje je Savo Milosevic. Na sta su sve ljudi spremni zarad fotelje i para....a nije da ih nema i da ih nije zaradio. Ali jaran hoce jos.

                          Comment


                          • Niste ni svesni koliko je tesko smeniti predsednika FS. Bukvalno je potrebno smeniti sve u gradskim, pokrajinskim i regionalnim savezima...da ne pricamo kako se lako promene clanovi skupstina ako nisu podobni...lakse Vucica smeniti...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Sastavi:

                              Nemačka: Nojer, Klosterman, Ta, Zule, Halstenberg, Kimih, Gundogan, Brant, Haverc, Sane, Verner.

                              Srbija: Dmitrović, Rukavina, Spajić, Milenković, Bogosavac, Maksimović, Lazović, Milinković Savić, Gaćinović, Ljajić, Jović.

                              Comment


                              • Spajic, Rukavina, Bogosavac, Lazovic.... cenim 3-0 za Nemacku, ako nas postede.

                                Nikako da se profilise ta sredina.... ok Matic i Tadic su standardni, ali ko su njihove zamene? Do skoro je tu gurao Lukica a sad odjednom Gacinovic. Izgleda i da on ne zna, zavisi sta mu kazu.

                                Comment

                                Working...
                                X