Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I stvarno ide Krstajic??
    Pa mislila sam da ce da nas mrcvari dugoo.. Opasno se zamerio izgleda, a ko bi reko, ne izgleda tako ili ko zna sta je vec tu
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Na stranu što Krstajić nikad nije ni trebao da sedne na klupu, i što sam jedva čekao da mu vidim leđa...naš savez je genijalan.

      Otpuštamo trenere baš pred neki "uspeh" reprezentacije. Muslin ode na SP - otkaz, Krstajić "izbori" prvo mesto u ovoj grupi - otkaz.

      Da me niko ne shvati pogrešno, neka je otišao, ali savez pokazuje kolika je to smejurija u našem vrhu.

      Što se tiče naslednika, ja sam srećan što uopšte postoji tamo neko ko bi vodio ovu našu repku. Mislio sam da nijedan ozbiljan trener ne bi hteo da se petlja sa ovolikim lopovlukom i debilizmom. Pa nas niko nije hteo na SP da vodi. Zamisli dođe do toga da repka ide na SP, a nijedan trener neće da je preuzme.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Zanimljivo da ima i vas koji dajete podrsku Krstajicu,samo ne znam na osnovu cega? Tacno je da su se trebali svi kolektivno pobuniti protiv smene Muslina i tu su svi igraci ispali pizde a ne samo Milivojevic,medjutim Krstajic i Kokeza ne da treba da lete,nego samo sto dalje od reprezentacije,to je partijski kadar koji apsolutno ne zna da radi svoj posao.Nego i nasi igraci,svako gleda svoje dupe,pobune se tek kad na njih udari ovaj partijski kadar.

        Comment


        • Ma ja više govorim o samom savezu nego Krstajiću. Daleko bilo da ima podršku od mene. Ta ljiga samo što dalje od repke.

          A igrači kao igrači. Nema tu atmosfere i ujedinjenosti da bi mogli svi zajedno da kažu "dosta je". Tako nam je u celoj državi, što bi repka bila izuzetak?
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ma da vam ja nesto kazem....dozvolicete, ja sam radio za reprezentacju za 100 maraka.

            Comment


            • Kazu bice Pizon???
              Ajmeeee!!

              Iako ruku na srce, stvarno ne znam koga mogu da stave da bi bile zadovoljne obe strane

              Edit: a Pantelija novi potpredsednik FSS?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Najcrnja stvar je što se kao razlog smene navodi "SVAĐA SA PREDSEDNIKOM SAVEZA" !!! Ispade da je taj čovek iznad svega u ovom fudbalu da ne sme niko da mu se zamera. Zar reper ne treba da budu rezultati i igra, a ne lična sujeta !?

                  Sve dok je takav jedan malograđanin na čelu saveza nama leba nema, bićemo putujuči cirkus što i jesmo trenutko.

                  Dole KOKEZANIJA!!!!

                  Comment


                  • A nije Kokeza osmislio takav sistem, nego onaj ko ga je tu stavio. Ako ne bi funkcionisao po tom principu, dosao bi drugi Kokeza.

                    Evo i Pantele na mestu potpredsednika... buahahah koji smo mi sou

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      ...
                      Iako ruku na srce, stvarno ne znam koga mogu da stave da ni bile zadovoljne obe strane
                      A tu ima neke 2 strane.... koje?

                      Comment


                      • Kako koje?
                        Pa mi i oni
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Hahahaha,pa sto bi oni zadovoljavali nas,bitno je da su njihove guzice nedodirljive.

                          Comment


                          • Pa ko je rekao da ce nas zadovoljiti?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • ....
                              Mlada reprezentacija Srbije igraće u grupi B na Evropskom prvenstvu u Italiji i San Marinu sledećeg leta protiv selekcija Nemačke, Danske i Austrije, određeno je žrebom u Bolonji
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Holy shit! Samo druge vrste.

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X