Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Evo rasplakao me,dokazao je da je trenercina,dva puta je pobedio Crnu Goru kojoj je falilo pola igraca i remizirao sa uvek nezgodnom Rumunijom,Dalic je dobio ozbiljnu konkurenciju za najboljeg trenera Evrope. Krstajic mi je kriv samo sto je postao selektor a zna da u zivotu nije bio trener,milione je zaradio i ne vidim svrhu toga da se vezba na reprezentaciji,onaj ko mu je ponudio taj posao treba krivicno da odgovara,ne igra se on samo sa narodom,vec i sa ogromnom kolicinom para koje se moglo dobiti kako na SP,tako i na sledecim takmicenjima,ovako em smo glatko ispali sa SP zato sto je Krstajic slusao budale da podmladjuje reprezentaciju u kljucnim utakmicama u grupi em nista nece biti od EP.
    A Krstajić inače prvi stručnjak u povesti fudbala koji dobio ovako delikatan i odgovoran posao, pritom da nije prošao delikatnu klupsku obuku, pa ga treba raščereciti i spaliti na lomači.
    Znali smo mi u prošlosti dobijati gorke pilule od rivala sličnog Litvi i slabijeg fudbalskog znanja. Stalno gledamo u "sitna crevca", zameramo sve i svašta a ne vidimo ispred nosa.
    A to je da fudbalska reprezentacija Srbije, hteli priznati il ne, nije prva kategorija svetskog baratanja loptom i svaki navodni uspeh i prvo mesto treba adekvatno proslaviti. Bez pompe ali ne treba lavinu osuda ispoljavati prema igračima pogotovo stručnom štabu.
    Niko ne kaže, niti veruje, kako Krle se razvija u ozbiljnog pedagoga ali nije baš ni najveći duduk da mu treba "j*ebati kevu".

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Najgluplji moguci gol primismo,kisa pada,klizava lopta,veliki kiks golmana.Ali izjednacicemo mi znam ja.
      I ovaj nas Rajkovic isto imao problema sa kisom - nakvasila mu rukavice pa mu lopta skliznula (a golmani inace nose suve rukavice uvek )

      Sve u svemu Krstajic nije uradio nista spektakularno i sigurno ga ne treba hvaliti vec samo kritikovati ako ima za sta, a ja mislim da ima. Posao jos nije zavrsen jer ima obavezu da izbori plasman na EP u narednim utakmicama ali cak ga ni tada ne treba hvaliti.
      Plasman u nokaut fazu kontinetalnog ili svetskog takmicenja treba smatrati uspehom kao i pobedu nad nekom TOP reprezentacijom bez obzira d ali se desila u kvalifikacijama ili na samom takmicenju....sve ostalo ne otvara mnogo mesta za simpatije....
      Last edited by tamonajugu; 21-11-18, 08:23.

      Comment


      • Najbolji strelac lige nacija svih divizija i grupa Aleksandar Mitar Mitrović sa 6 golova.
        Last edited by Chiwwi; 23-11-18, 09:38.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          A Krstajić inače prvi stručnjak u povesti fudbala koji dobio ovako delikatan i odgovoran posao, pritom da nije prošao delikatnu klupsku obuku, pa ga treba raščereciti i spaliti na lomači.
          Znali smo mi u prošlosti dobijati gorke pilule od rivala sličnog Litvi i slabijeg fudbalskog znanja. Stalno gledamo u "sitna crevca", zameramo sve i svašta a ne vidimo ispred nosa.
          A to je da fudbalska reprezentacija Srbije, hteli priznati il ne, nije prva kategorija svetskog baratanja loptom i svaki navodni uspeh i prvo mesto treba adekvatno proslaviti. Bez pompe ali ne treba lavinu osuda ispoljavati prema igračima pogotovo stručnom štabu.
          Niko ne kaže, niti veruje, kako Krle se razvija u ozbiljnog pedagoga ali nije baš ni najveći duduk da mu treba "j*ebati kevu".

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
          Treba, sve dok postoji osnovana sumnja da je obicna marioneta kriminalno - politickog miljea.
          Treba, ako se zapitas na osnovu kojih referenci i kvalifikacija je on dobio tu cast da bude selektor.
          Treba, ako znas da je radio Muslinu iza ledja kao najgora zmija, trojanac ubacen da unisti kakav takav sistem.
          Treba, ako mi smatramo kvalitet nasih igraca ekvivalentnim osakacenoj Crnoj Gori i pobedu u tom mecu karakterisemo kao uspeh a ne kao obavezu.
          Treba, ako se na konferenciji ponasa kao neka verzija Vucica, sa uspijanjem i ogavnim dramskim pauzama. Jbg ne ide, Vucko je nacitaniji.
          Treba, ako stvara negativnu atmosferu, ako ne igraju dobri igraci koji su standardni u ligama petice.
          Treba, ako je za 6 utakmica promenio 62 formacije a sustinski nista nije promenio sem kozmetickog izgleda reprezentacije.
          Treba, ako ne smes protiv Litvanije, ides ziheraski sa jednim u napadu a posle dosta vremena imas tri odlicna napadaca.
          Treba, jer cemo Rukavinu uskoro staviti u hibernaciju i narednih 20 godina ga buditi po potrebi da odigra desnog beka.

          Sto se tice kvaliteta imamo ga mi sasvim dovoljno, za top 10 u Evropi pa neka se smeje ko hoce.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ne znam,dajte mi primer tog selektora koji je bez dana trenerskog staza postao selektor a da nije iz Afrike,mada i tamo sumnjam da se to desava.Ako mislite na Leva,covek je trenirao 6,7 prvoligaskih klubova u Nemackoj i Austriji pre nego sto je postao pomocnik selektora.Jedini primer da ja znam je Fernando Jero na ovom SP jer je selektor smenjen dva dana pred takmicenje pa nisu imali koga drugog.Cak i da je Krstajic imao vrhunsku trenersku biografiju posle meca sa Svajcarskom i Brazilom je jasno da on ne zna svoj posao,gomilu gluposti je napravio u kljucnim utakmicama.Naravno,narod je kivan na njega,sto je bio i cilj ovih koji su ga postavili dok oni maznjavaju procente od prodaje igraca posle SP,smenice ga i nikom nista,Kokeza i drustvo ce nastaviti da unistavaju srpsku reprezentaciju zbog licnih i stranackih interesa.

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Ne znam da li znaš ali nakon što smo osvojili prvo mesto u grupi lige nacija sada čak ne moramo ni da budemo medju prve dve ekipe u predstojećoj kvalifikacionoj grupi za EP šta više možemo da budemo i poslednji.

              Dovoljno je da osvojimo mini turnir sa Škotima, Fincima i Norvežanima u martu sledeće godine i na EP-u smo.

              Drugim rečima biće teže ne kvalifikovati se nego kvalifikovati se.
              Mini turnir se igra u martu 2020. godine, nakon zavrsetka kvalifikacija.

              Comment


              • Ne znam koliko ima istine u ovome.

                https://www.maxbetsport.rs/maxbetspo...-orlova-67087/

                Comment


                • Zato je jaran bio onako smoren.... buahahah koji su oni sprdnja.

                  U ovom trenutku Srbija ima samo 2 ozbiljna trenera - Jokanovica i Milojevica. Ovo ostalo sve skart.

                  Comment


                  • Vala ako su ga smenili. Sevap što se repke tiče. Od SP nisam nijednu utakmicu pogledao pod njegovim vodstvom.

                    Kako došao tako i otišao. Ko se mača lati od mača i strada.

                    Mada ja nisam iznenađen, o čemu bi običan svet pričao dok ovaj dole naš narod malteretiraju, šikaniraju i isteruju iz južne pokrajne, bolje narod da priča o smeni selektora nego o gorućoj temi. Ništa nije slučajno.

                    Comment


                    • LALAT OOOOO LALAT OOOOOO......Navuko se Lalat, to je brate stršno, trenira Srbiju i jede heljdino brašno.

                      Comment


                      • Daj nemoj mi to raditi, kakav crni Lalat.

                        Comment


                        • Kauboj Lalat.
                          Jel su ti sve na broju.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Bas se lepo potrefilo da Jokanovic bude slobodan.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Cuj mene Jokanovic, da ne bude samo opet neki debil tipa profesor fudbala Radovan Curcic.
                              Ko zna sta ce smisliti Kokeza.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Mi se zajebavamo ali vrlo je moguce da Lalatovica postavi za selektora,savrseno se uklapa u ono sto njima treba,poslusnik i trenerska neznalica.

                                Comment

                                Working...
                                X