Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam stvarno ko Krstajica tera da daje glupe izjave.Izgleda da su fudbaleri stvarno najveci olos od ljudi i to ogromna vecina iz Partizana za koji navijam,nije ni cudo sto nikad nismo mogli iole normalan rezultat napraviti u Evropi dok nas Svaba nije uzeo pod svoje i uveo neki red u njihove lude i bezobrazne glave.

    Comment


    • Ja cesto govorim ljudima da biti zvezdas ili biti partizanovac ipak nije karakterna osobina i da sve zavisi od osobe do osobe i mentaliteta celog tog jednog naroda i kulture ali sta vredi jer jedni uvek misle da su bolji od ovih drugih.... Ta era sa Mateusom je sjajan primer jer mi kao narod ne umemo da se "igramo" i ako kod nas nema jake discipline nista necemo da postignemo. Stariji znaju kakva je npr bila disciplina u onoj generaciji Zvezde koja je osvojila KES. Svi su oni bili van terena ko pusteni s lanca ali bato kad dodjes na trening, na utakmicu onda klub, rezultat i ekipa su ti iznad tvojih kompleksa i poriva moras da slusas, da radis i da doprineses kompaktnosti i cvrstini u tom ekipnom lancu. Zato je Kolarov trebao jos davno da bude najuren....i ne samo on. Medjutim problem je sto su selektori i ljudi iz saveza uvek bili ista nedisciplinovana sorta kao i igraci tako da te igrace i nema ko da nauci redu. Kad ti igraci odu u svoje inostrane klubove onda svi znaju kako treba da se ponasaju i gde im je mesto.
      Last edited by tamonajugu; 20-11-18, 09:26.

      Comment


      • Odlucujuca utakmica i menadzersko mafijaski potrcko ostavlja najboljeg igraca na klupi? Pa skroz ima logike, potpuno u skladu sa profesionalnim standardima postavljenim u amaterskom fudbalskom savezu srbije.

        Comment


        • A gledalaca mozes na prste da ih izbrojis.

          Comment


          • Ladno, kisa i radni dan... plus odsustvo harizme nase reprezentacije.

            Comment


            • Kako ih je motivisao Krstajic,jos cemo i da izgubimo,hazarder protiv Litvanije ne sme da ubaci dva napadaca,pa kad ce ako ne sad da proba Jovica i Prijovica,ovi nisu ni amateri sto vode savez i reprezentaciju,nesto ispod toga.

              Comment


              • Uvaljala ga Rumunija
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Nece ove i Krstajica skloniti ni da nas Rumuni preskoce,bice prica kako je nebitno ovo takmicenje i kako je dobra priprema za kvalifikacije,dao je sansu mladima,nismo imali srece.

                  Comment


                  • Najgluplji moguci gol primismo,kisa pada,klizava lopta,veliki kiks golmana.Ali izjednacicemo mi znam ja.

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Nece ove i Krstajica skloniti ni da nas Rumuni preskoce,bice prica kako je nebitno ovo takmicenje i kako je dobra priprema za kvalifikacije,dao je sansu mladima,nismo imali srece.
                      Kad mu je prosla prica da je na svetskom prvenstvu podmladjivao ekipu (valjda da budu na topu na mediteranskim igrama???) proslo bi mu i ovo bez problema. Srecom, ovde konkurencija jos gorih od nas.

                      Comment


                      • Tri centar šuta Andrije Živkovića i tri gola. Koliko god ga osporavali, ali dečko pravi razliku. Da ga onaj magarac u Benfici pušta da igra još bi bolji bio.

                        Krstajić uvek prvo vadi Gaćinovića, neko treba da mu kaže da ovo nije NBA liga, ali bar nije Radonjića uveo u poslednjem minutu, dobro se setio da mu više ne treba pumpati nastupe.

                        Comment


                        • Šta li je umislio ovaj Krstajić, nešto se pretvara da je namrgođen, proguta jezik koliko ga ''žvaće'' , izgleda kao posran golub, kao da smo ispali...
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Evo rasplakao me,dokazao je da je trenercina,dva puta je pobedio Crnu Goru kojoj je falilo pola igraca i remizirao sa uvek nezgodnom Rumunijom,Dalic je dobio ozbiljnu konkurenciju za najboljeg trenera Evrope. Krstajic mi je kriv samo sto je postao selektor a zna da u zivotu nije bio trener,milione je zaradio i ne vidim svrhu toga da se vezba na reprezentaciji,onaj ko mu je ponudio taj posao treba krivicno da odgovara,ne igra se on samo sa narodom,vec i sa ogromnom kolicinom para koje se moglo dobiti kako na SP,tako i na sledecim takmicenjima,ovako em smo glatko ispali sa SP zato sto je Krstajic slusao budale da podmladjuje reprezentaciju u kljucnim utakmicama u grupi em nista nece biti od EP.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              em nista nece biti od EP.
                              Ne znam da li znaš ali nakon što smo osvojili prvo mesto u grupi lige nacija sada čak ne moramo ni da budemo medju prve dve ekipe u predstojećoj kvalifikacionoj grupi za EP šta više možemo da budemo i poslednji.

                              Dovoljno je da osvojimo mini turnir sa Škotima, Fincima i Norvežanima u martu sledeće godine i na EP-u smo.

                              Drugim rečima biće teže ne kvalifikovati se nego kvalifikovati se.
                              Last edited by Chiwwi; 21-11-18, 01:25.

                              Comment


                              • Znam,ali ko ti garantuje da cemo u jednoj utakmici dobiti Norvezane u gostima,nije to Litvanija,a s nasima se nikad ne zna kako ce da odigraju,jos ih s klupe vodi totalni amater,na sve to FSS ih stalno minira,tako da nisam optimista.

                                Comment

                                Working...
                                X