Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Jos da stvar bude gora, njegova majka nije htela da on igra za Spaniju jer je ona katalonka.
    UP THE VILLA!!!

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Italija bez Đilardina protiv Srbije

      Italijan Alberto Đilardino napustio je pripreme reprezentacije zbog povrede noge i neće igrati u kvalifkacijama za Evropsko prvenstvo sa Severnom Irskom i Srbijom.

      Sa priprema je otišao i Luka Antoneli zbog povrede.

      Selektor Italije Ćezare Prandeli pozvao je naknadno u reprezentaciju igrača Lacija Serđa Flokarija i igrača Štutgarta Kristijana Molinarija.
      &d$7

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        sada kada je Italija ostala bez Gilardina, kad se pogleda sastav nas i Italijana, mi imamo gotovo kvalitetniju reprezentaciju na svim pozicijama fghj48d ..cak i pobjeda u Italiji se cini realnim.........ali cinila se i protiv Slovenije $#^%RT

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          [quote author=TeKKe link=topic=1569.msg175040#msg175040 date=1286303515]
          sada kada je Italija ostala bez Gilardina, kad se pogleda sastav nas i Italijana, mi imamo gotovo kvalitetniju reprezentaciju na svim pozicijama fghj48d ..cak i pobjeda u Italiji se cini realnim.........ali cinila se i protiv Slovenije $#^%RT
          [/quote]
          Stvarno jesmo kvalitetniji,ali nasi ce se braniti 100%,ipak je to Italija,ma ko igrao za njih.
          Vazno je prvo Estonce pobjediti,pa ce i bod biti dobar u Italiji.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            [quote author=manda link=topic=1569.msg175045#msg175045 date=1286303703]
            Stvarno jesmo kvalitetniji,ali nasi ce se braniti 100%,ipak je to Italija,ma ko igrao za njih.
            Vazno je prvo Estonce pobjediti,pa ce i bod biti dobar u Italiji.
            [/quote]
            A ko ce ga znati.Zavisi koju postavu bude stavio.Stankovic ako bude igrao usporice igru totalno i onda mozemo da se molimo da bude 1:0 protiv Estonije.Ninkovic i Kuzma u vezni red!Moze i Kacar,u svakom slucaju od te trojice dvojica.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              kako bi to Pizon mogao takticki da odigra, naprosto da ih unisti ...u napadu sa trojicom brzih igraca (ocigledan nedostatak Sulejmanija, Ljajica...) da pritisne, po meni, uvjerljivo najslabiji dio njihove ekipe, odbranu( iako je to Italija)..jer ce tu biti ili mladici poput Criscita i Bonuccia ili ovi slabiji i neafirmisani igraci za reprezentaciju-Molinaro, Bovo, Cassani....vidjecemo sta ce nam pripremiti nas selektor, mada prvo treba Estonce pobijediti...

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                [quote author=TeKKe link=topic=1569.msg175050#msg175050 date=1286304445]
                kako bi to Pizon mogao takticki da odigra, naprosto da ih unisti ...u napadu sa trojicom brzih igraca (ocigledan nedostatak Sulejmanija, Ljajica...) da pritisne, po meni, uvjerljivo najslabiji dio njihove ekipe, odbranu( iako je to Italija)..jer ce tu biti ili mladici poput Criscita i Bonuccia ili ovi slabiji i neafirmisani igraci za reprezentaciju-Molinaro, Bovo, Cassani....vidjecemo sta ce nam pripremiti nas selektor, mada prvo treba Estonce pobijediti...
                [/quote]
                Pa bolje da si ti brate mesto Pizona,pa i ja u najgorem slucaju.Taj je slab u taktici jako.Seti se Zvezda-Slavija.Ne znam jednostavno nisam sada optimista po pitanju reprezentacije.
                sigpic

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Mene jedino brine Kasano. +-*^%*
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=manda link=topic=1569.msg175052#msg175052 date=1286304606]
                    Mene jedino brine Kasano. +-*^%*
                    [/quote]
                    Mene jedino brine Pizon.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg175054#msg175054 date=1286304797]
                      Mene jedino brine Pizon.
                      [/quote]
                      Daj sansu Pizonu,pa ako zabrlja onda brini. ;)
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        [quote author=manda link=topic=1569.msg175069#msg175069 date=1286305385]
                        [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg175054#msg175054 date=1286304797]
                        Mene jedino brine Pizon.
                        [/quote]
                        Daj sansu Pizonu,pa ako zabrlja onda brini. ;)
                        [/quote]
                        Ok dacu mu ali nisam neki optimista.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=463584
                          Svi vide da decko vrijedi,KLEO mora igrati za Srbiju. &8@^J 7@$**
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Meni je Antić nemjerljivo bolji stručnjak od Pižona. I sa njim smo u zadnje vrijeme slabo igrali. Ovo je Pižonu tek prva utakmica kao selektoru. Dobro je pa prva utakmica nije sa Italijom. Jako je dobro što Gilardino neće igrati. Italija je na SP igrala još gore nego mi. Nas su izbacila dva igranja rukom u šesnaestercu, a oni su čisto ispali. Ne mogu da procijenim kako će tim odigrati sa Pižonom kao selektorom. Nadajmo se pobjedi u petak i remiju u utorak. %QWT&W

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Sa Anticem smo dobro igrali do SP.Onda su se igraci prosto usrali(osim utakmice sa Nemackom).Kazu nismo imali srece.E pa ja se drzim one sreca prati hrabre.Nemce otkad se fudbal igra sreca prati jer protiv svakog igrau hrabro i nikad se ne predaju.Mi cim smo protiv Nemaca igrali hrabro imali smo i srece u nekim situacijama i dobili.Protiv Australije se usrali nacisto!Onda se Tole razocarao sto je ostao bez 5 miliona.Stvorila se losa atmosfera i zato smo lose igrali.Antic nije trebao da ode vec Tole,ali posto je to nemoguce onda je trebala da se pronadje adekvatna zamena.Po meni to nije Pizon.Mateus recimo.Italija po igracima ima slabiju reprezentaciju od nas.Ali mi smo vecito idioti u fudbalu i ne znamo nista da iskoristimo.Nadam se 4 boda.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=manda link=topic=1569.msg175495#msg175495 date=1286388152]
                                http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=463584
                                Svi vide da decko vrijedi,KLEO mora igrati za Srbiju. &8@^J 7@$**
                                [/quote]pa nek igra za sve onda, nama ne treba #&^4A
                                U tekstu se navodi kako će Brazil možda žaliti za Kleom koji je nedavno dobio srpsko državljanstvo, a takođe se ističu i golovi u Ligi šampiona, kao i majstorske 'makazice' na susretu sa Hajdukom iz Kule.
                                koje golove u ls? jel se misli na onaj jedan realizovan penal od dva sutirana? &*#GI(]
                                vala bas majstorske, samo sto nije izbio oko kopackom igracu hajduka, skolski primer faula u napadu, drugo stvar je sto sudija to ne sme da svira partizanu.

                                Comment

                                Working...
                                X