Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Casiraghi View Post
    Krstajic je isto govedo ali je paradoks sto je napravio bolji spisak nego Muslin. Znaci Fejsa, Jagos, Gudelj, S. Mitrovic, stoper Maksimovic sve to sto je Muslin zvao nije islo na SP i dobro je sto je tako. Toboze igra Sergej zbog menadzera a ovi igrali na kvalitet i uklapaju se u koncepciju. Pozvan je Milenkovic za kojeg je jos posle 152. derbija bilo jasno da je bolji stoper od svih koje imamo i mogao je cele kvalifikacije da igra. Pozvan je Jovic koji daje golove u Ajntrahtu a ne Andrija Pavlovic. Objektivno u ta 23 sto je Krstajic zvao mesta je bilo za Nastasica(ne znam da li je bio povredjen), Gacinovica(velika greska) i Maksimovica(veznog naravno). Spisak 3x bolji nego Muslinov.
    Nastasić: Podlo s Krstajićeve strane, nije povreda bila u pitanju

    I Matija Nastasić odjavio selektora: Neću da budem deo ovog tima!

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Krstičić je tek sa 22, koliko sad ima Lukić, debitovao u Seriji A, odigrao ok 2 sezone i onda se muvao po Seriji b i Spaniji.
      NA kraju sa 27 dolazi u moćnu super ligu.
      Dolazi u moćnu SL Srbije i uvodi Zvezdu u Ligu Šampiona posle više od dve decenije, te sad može lagano natrag u neku od lige petice.

      Nzm gde sam prespojio da je Lukić igrao drugu ligu Španije, lapsus, sad sam izguglao pičio je u Levanteu.

      Comment


      • Evo ga i Gacinovic
        http://mondo.rs/a1131627/Sport/Fudba...-Krstajic.html
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Sto se mene tice dok ima rezultata selektor ima pravo da zove koga hoce,Muslin je sa tim Vukovicem,Gudeljom,Fejsom,Stefanom Mitrovicem izborio SP kao prvi u grupi a Krstajic je sa svojim spiskom prodao utakmice protiv Svajcarske i Brazila i kiksirao sad sa Rumunima.Gde je ta lepsa igra i rezultati sa Krstajicem,ja je ne vidim.Mi nismo Brazil da mozemo i da pobedjujemo i igramo lepo za oko,igrali smo kod Muslina na kontre,koristili kvalitete i brzinu Tadica,Kostica,a sad nas svi hvataju na kontre jer Krstajic nema pojma kako da ih odbrani,on je tu samo da izbaci na teren 11 igraca po naredjenju Kokeze i menadzera.Ni ja nisam voleo sto nema Zivkovica,Nemanje Maksimovica,Sergeja u timu ali Muslin je imao rezultate i verovatno bi ih ubacio sad u ligi nacija u tim,postepeno bi ga podmladjivao.Pokazalo se da je covek za sve bio u pravu.

          Comment


          • Muslin je trener, Krstajic je jaran-administrativac. Svaki trener postepeno uklapa mladje igrace u sistem, a administrativac ispunjava naredjenja.

            Luka Milivojevic, Nastasic, Gacinovic.....ko je sledeci? Od kada je ovaj zaseo na klupu krenuli su klanovi i podele. Zesca stetocina.
            Last edited by mmajstor; 12-09-18, 13:27.

            Comment


            • Otkad znam za fudbalsku reprezentaciju, uvek je bilo sumnjivih i u 11 i na ovim spiskovima.
              Uvek.
              I uvek se isto pričalo, ovaj zbog ovog, ovog gura ovaj, onog onaj...

              Jedina razlika je bila kad se napravi rezultat.
              Jedina.
              Možemo i cikluse detaljno, kvalifikacije, prvenstva i videćete da su kombinacije bile konstanta, nebitno da li je u pitanju Antić, Klemente, Petković, Muslin ili sad mučeni Krstajić.

              Jedino kada se ostvari plasan na završno prvenstvo zažmurimo na mafijašenje koje je prisutno.

              A potpuno isto se dešava i u klubovima.

              Kad ima rezultat onda je sve ok, čim pukne tikva odmah progledamo i vidimo šta sve ne valja.

              A činenica je da od raspada Jugoslavije imamo jednu mafijašku ekipu i ovu koja je nasleđuje, a koja je odavno u sistemu.
              To važi kako za reprezentaciju, tako i za klubove.

              Comment


              • Nastasić je nula od igrača, taj isti Muslin ga je poslao na klupu u Dablinu, u najvažnijoj utakmici u kvalifikacijama, a na terenu je bio Jagoš Vuković, siguran kao i uvek. Jagoš Vuković je ispekao iskustvo, dugo je bio u Konyasporu, jedan od važnijih igrača, možda čak i kapiten. Turska liga se pokazala kao izuzetno jaka, evo i Holandija za svoju reprezentaciju igrače crpi iz Turske.

                Milivojević je zmija, a to se odavno zna, odavno njegov bezobrazluk kuva u reprezentaciji i pravi razdor u ekipi, ništa novo od njega.

                Ni Nastasić ni Milivojević ne pripadaju reprezentaciji, imamo mi mnogo boljih igrača od ove dvojice suvih proseka, ako dobacuju do proseka uopšte, veliko je pitanje.

                Što se Mijata Gaćinovića tiče, u pitanju je nesporazum, treba ga očekivati u ekipi za mečeve u oktobru.
                Last edited by La Jugoslavia; 12-09-18, 13:55.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                  Nastasić je nula od igrača, taj isti Muslin ga je poslao na klupu u Dablinu, u najvažnijoj utakmici u kvalifikacijama, a na terenu je bio Jagoš Vuković, siguran kao i uvek. Jagoš Vuković je ispekao iskustvo, dugo je bio u Konyasporu, jedan od važnijih igrača, možda čak i kapiten. Turska liga se pokazala kao izuzetno jaka, evo i Holandija za svoju reprezentaciju igrače crpi iz Turske.

                  Milivojević je zmija, a to se odavno zna, odavno njegov bezobrazluk kuva u reprezentaciji i pravi razdor u ekipi, ništa novo od njega.

                  Ni Nastasić ni Milivojević ne pripadaju reprezentaciji, imamo mi mnogo boljih igrača od ove dvojice suvih proseka, ako dobacuju do proseka uopštze, veliko je pitanje.

                  Što se Mijata Gaćinovića tiče, u pitanju je nesporazum, treba ga očekivati u ekipi za mečeve u oktobru.
                  Jagose ti meni ne bi ni u Proleteru iz Novog Sada bio u prvih 11 zato sto si ruina od igraca. Spor, trom i bez osecaja za pozicioniranje. Nadam se da ces ubosti neki transfer ka Kini.

                  Nesporazum za Gacjnovica, tako je, slucajno zaboravili momka koji je bio odlican u kvalifikacijama.

                  Moze li neko od admina da promeni ovom coveku ime u Jagos Vukovic
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Jedino sto ocekujem jeste da se nastavi niz koji je pokrenut imenovanjem jarana pocetnika. Jednom ko ga zapljune u javnosti taj poziv vise ne dobija.

                    Nastasic je imao solidno ucesce u drugoplasiranom timu Nemacke, ali nema veze - mi izgleda da imamo bolje igrace u boljim timovima koji pripadaju reprezentaciji.
                    Ne znam kakav je Luka al znam jednu zmiju koji je godinama nekome bio pomocnik i koji je iskoristio prvu priliku da sedne u njegovu fotelju iako nema neophodne kompetence. Sto bi se reklo - noz u ledja, omiljena disciplina u srpskom fudbalu a generalno i u genomu.

                    Comment


                    • Pa javljaju se igrači koje zastupa Ramadani.
                      I Luka i Matija i Mijat su njegovi klijenti.

                      Matija i Mijat su ćutali 3 meseca.
                      Zašto sada izlazi prljav veš?

                      U toku je mafijaška borba, očigledno su rešili da poguraju neke druge menadžere i sve što se dešava je zbog njihovih džepova.

                      Reprezentacija, igrači, navijači su u drugom planu.

                      Comment


                      • Ima i dalje Ramadanijevih igraca u reprezentaciji koji su na spisku i koji itekako igraju (a trenutno im je cena manja od onih koji su ispali): Ljajic, Kostic, Maksimovic, Veljkovic

                        Kakav god da je "obracun", tim je manje osetljiv na to i lakse amortizuje pritiske kada ima trenera koji mora da razmislja kako ce se rezultat reflektovati na njegovu dalju karijeru kao trenera, u odnosu na to kada imas administrativca koji nije trener pa i ne razmislja o tome, vec samo o aktivnom ucestvovanju u tom obracunu.
                        On nikada nije ni pomenuo rezultat na SP vec samo to kako je podmladio tim....njega rezultat ne dotice.

                        Comment


                        • Luka Milivojevic prosek? Trenutno uz Fejsu jedini koji moze da zakrpi tu nasu sredinu terena,velika je promaja u nasem veznom redu,ovim klincima Lukicu i Maksimovicu treba jedan iskusan da drzi sve to pod kontrolom,da kida,bori se za ekipu,Matic to definitivno ne moze,njega vuce lopta napred i ostavlja ogroman prostor iza sebe. Ja se slazem da Milivojevic nije klasa ali nije to nijedan zadnji vezni,sem nekada Vijere u Arsenalu i Jaja Turea u Sitiju,oni su tu da krpe rupe na sredini terena a ne da izmisljaju toplu vodu.Jedini pravi veliki znalac u ekipi je Tadic.Sergeja priznajem da nisam gledao u Laciju,nemam arenu,ali ono sto sam video u reprezentaciji prespor je za poluspica,mora vise da trci,da se bori,da mu reakcije budu brze.Ljajic zna fudbala,ali nekako je previse plasljiv,bezi od duela,mozda je i problem sto ga stalno guraju levo da igra a on je poluspic.Verovatno da imamo boljih stopera od Vukovica,ali u reprezentaciji ne igraju najbolji,nego oni koji se najbolje uklapaju i cine dobar tim.Ko moze da zameri Muslinu sto je zvao Vukovica,Gudelja...ako ima rezultate,a i Gudelja su se ovi lako odrekli.

                          Comment


                          • Za Krstajića se slažem.
                            Ima pozitivnih znakova, ne može da se ospori, Andrija u Litvaniji, Saša protiv Rumunije, pa Nemanja u Litvaniji. O formi Mitra da ne pričamo, javna je tajna da je Krstajić kao pomoćnik imao odličan odnos i veliki uticaj na šest golova Mitra u kvalifikacijama. Samo neko zlonameran to može da ospori.

                            Sa druge strane, drugi smo na tabeli, što je loše. U Rusiji smo bili treći, što je opet loše. Krstajiću treba rezultat jer realno gledano, on ga nema. U čemu god da se okušao, finalni proizvod je izostao.
                            Uz još jednom napomenu, ne može mu se osporiti pozitivno rezonovanje sa nekoliko mladih igrača, Nikolu Milenkovića sam zaboravio u prvom navratu, a i Marko Dmitrović je sve samo ne loš golman.
                            Last edited by La Jugoslavia; 12-09-18, 15:27.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Muslin izmislio trenersku poziciju za Krstajica. Ponasanje, vodjenje tima, ponasanje tima, takticka potkovanost i davanja uloge svakom u tom timu. Ekipa imala glavu i rep. Ne uvelicavam, samo sa jednim Muslinom se znalo na cemu si kad dodje repka ciklus.
                              Danas taktika uz kontre donosi prednost nasim timovima. Reprezentacija a i Zvezda tako prave rezultat. Dalji pokazatelj je i pozicija nasih najboljih igraca u top timovima. Vidic, Matic, Ivanovic, Stankovic, pa i Kolarov su igraci koji su pravili neke rezultate u Evropi i svi su defanzivci. Nema ovaj prostor vise rasnih spiceva i krila, za neke top klubove i mi ne mozemo da se oslonimo na dobar fudbal i rezultat. Nekad je Krasic igrao u Juventusu, Jovanovic Belgija pa do transfera u Liverpul gde se moglo nesto izvuci. Sada suva taktika, jaka defanziva a napred na trenutak inspiracije pojedinaca. Tako vode i Muslin i Milojevic svoje timove.

                              Od Matica se ocekuje da nosi ovu repku, pa ostaje rupa iza njega jer igra ofanzivnije nego u klubu. Milivojevic nije ni najmanje zmija, covek igra u najboljim klubovima Belgije, Grcke i sada kapiten PL tima a mi pricamo o menadzeru. Sto, da nece mozda nastup vise u repki pa da ga to proda u Kinu ili Tursku? Covek odgovorio na lazi o sebi i stavio tacku na sve. O Matiji i njegovim kvalitetima ne bih da pricam. Mislim da je znacajno bolji od pojedinih nasih stopera. Samo neka bude zdrav, mnogi ce promeniti misljenje.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Muslinova ideja je bila jednostavna, ali je imao savršene igraće za njenu izvedbu. Kao rezultat smo dobili jedan od najvećih podviga koje je napravila neka reprezentacija u bilo kom takmičenju. Mi smo u kvalifikacije krenuli iz četvrtog šešira, što je svakako katastrofalna pozicija za ambiciju osvajanja prvog mesta.
                                Kao da je to bilo malo, iz prva tri šešira su nam redom došli sve hitovi evropskog fudbala u tom trenutku.
                                Austrija je oborila sve rekorde u prethodnim kvalifikacijama, sa Alabom i Arnautovićem igrala je EURO 2016.
                                Republika Irska je bila izuzetno tvrd orah svima na EURO 2016, pobedila je jednu Italiju i namučila jednu Francusku.
                                Vels je igrao polufinale EURO 2016, izbacili su jednu Belgiju sa svim zvezdama (de Brujne, Azar, Rađa, Kurtoa, Vertongen, Lukaku...), ali je Garet Bejl bio jak da ne može biti jači.

                                Sve te prepreke je Slavoljub Muslin preskočio sa izuzetno pragmatičnim pristupom. Bio je to direktan fudbal, sevale su dijagonale na naše bokove, a lopta je nalazila najkraći put do protivničkog gola gde su carovali Dušan Silni i Aleksandar Veliki. Bane i Kolarov su odigrali ključnu ulogu u strategiji jer su neumorno dijagonalama hranili naše bokove.

                                Savršen način da se ode na Mundijal, a onda na scenu stupa Kokeza sa svojom genijalnom idejom da sve to nije dovoljno dobro i da će on to da popravi.
                                Ostalo je istorija.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                Last edited by La Jugoslavia; 12-09-18, 17:30.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X