Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Velika je zabluda da narod nesto bira,ima li sta lakse nego pokrasti izbore,ako Amerikanac kaze Vucic ostaje na vlasti moze narod 90 posto da glasa za Peru,Vucic ce ostati na vlasti.Amerika u celom svetu namesta izbore,dovodi ljude koji rade u njihovom interesu,ako ne moze milom moze silom.Nisam ja uvrteo u glavu sad tu neke zavere ali o tome govori Noam Comski u knjizi Sta u stvari hoce Amerika.Nemacka,Britanija,one samo sprovode njihovu politiku u Evropi od 1945. Malo odosmo od sporta,ali i te kako Vucic ima veze sa ovom reprezentacijom,nazalost nista se nece promeniti ni kad ode s vlasti,doci ce neki zuti,beli,crni,crveni i opet ce se samo gledati procenti od prodaje igraca mada bas ovako ocigledno ne verujem,Vucic ni ne skriva,on je svestan da u unutrasnjoj politici ima apsolutnu slobodnu dok ispunjava zelje Zapada.

    Comment


    • Koje mlaćenje prazne slame ovde.
      . . .
      Aleksandar Mitrović postigao sedmi i osmi gol za Srbiju ove godine. Christian Eriksen je dao 8 za Dansku i od njega pravi čudo cela Evropa.
      Aleksandar Mitrović je čudo, igrač godine i centarfor koji je garant svih budućih uspeha naše reprezentacije.

      Napred Srbijo, na pobedu u drevnom Titogradu.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by dekinyo View Post
        Odlučio sam da ne pišem više na forumu, ali ponekad ću prekršiti svoju odluku kada se baš jako iznerviram kao što sam večeras.

        Sve je odvratno u ovoj reprezentaciji, počev od odvratnih crvenih dresova umesto plavih. Odvratan je i grb koji ne predstavlja grb države već fudbalskog saveza. Ako neko ne zna, o boji dresova i grbu je odluku doneo čovek koji je tada 2006. bio na čelu FSS i koji se kasnije krio dve godina u Americi jer je ukrao neke pare. Sramotno je da je i dalje u reprezentaciji na snazi ostavština jednog kriminalca.

        Zatim odvratna je formacija sa 4 pozadi jer nemamo ni jednog normalnog beka, a još odvratnije što su ti bekovi Rukavina i Govnarov.

        Milinković i Ljajić nemaju nikakvu ulogu u timu. Gledajući Milinkovića kada ne igra za Lacio, više nisam siguran da on uopšte može da igra u bilo kom klasičnom sistemu igre koji nije podređen njemu. Ne znam da li on uopšte može da igra ozbiljan fudbal, nešto poput Radonjića. Izgleda da nisu ludi ovi što ga letos nisu kupili.

        Matić sporo misli, sporo odigrava, gubi lopte, nesiguran je. Lukić objasnio kako se igra na toj poziciji, Maksimović isto. Odvratno je što selektor izjavljuje da reprezentacija ne može bez njega i Govnarova koji je u 34. i odbranu igra rekreativno.

        Pod hitno promeniti dresove u plave, staviti grb države na dres, šutnuti nemača pojma, dovesti nekog trenera jer nemač pojma to nije.

        Zatim preći na tri štopera i uigravati ih, a ne menjati svaki meč, Živkoviću i Gaćinoviću dati bočne pozicije, ovoj dvojici što su danas igrali CM dati šansu i u sledećim mečevima jer ljudi puno trče i igraju jednostavno za razliku od Matića, Tadića ne gurati više pored aut linije, već ga zakucati centralno i dati mu ključeve tima, a pored Mitra staviti Jovića ili Prijovića i tako ga rasteretiti da bi mogao biti još produktivniji ako je to moguće više nego što je sada. Ona maestralna asistencija Prijoviću pokazuje da se Mitar može koristiti i kao sekundarni plej.

        Igrati 3-4-1-2 dok se ne pojave neki kršteni bekovi i postaviti čoveka koji je nekada nekoga trenirao da to uigrava.

        I još nešto, Kokeza, marš u pičku materinu jer si glup ko kurac i mumlaš dok pričaš. Jebo te onaj ko te doveo, a ti onoga kojeg si ti doveo. Jebite se svi koji ste od reprezentacije napravili leteći cirkus MP i odjebite od nje što pre.

        Toliko od mene.
        Kakav si mi šećerić ljubila te majka. Kako si ti nama ovo pametno napisao, sagledao si suštinu problema, fala je Bogu, ali 3 meseca nakon svih, reklo bi se.

        I najjači je ovaj deo, "Odlučio sam više da ne pišem na ovom forumu", šatro ja sam inteligencija ovde su sve debili, neću da se mešam.....za bolje i nismo od ovog musavog Krstajića i polupismenog Kokeze mahera.
        Last edited by Brajkula; 11-09-18, 08:28.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          2/3 Srbije navija za Zvezdu i za to nije potrebna matematika, dovoljno je pogledati okruženje na mikroplanu. U osnovnoj, srednjoj na faksu u kraju dvoje od troje navija za Zvezdu. I naravno da niko ne glasa za Vučića zbog Zvezde ali mir-""stanje kvo"" se uvek obezbedjuje kad se namiri većina. A uvek narod bira. To što je narod dobar ali i tupav ne znači da treba da bude nagradjen već naprotiv. Evolucija ne trpi nesposobne.
          E kada bi mogli tako da se banalizuju politički procesi. Stvar je prosta, recept je prost. Postaviš karikaturu/promovišeš karikaturu, pa zatim postaviš čoveka službe koga podrže glumci, plus apstinenti, pa ti si pobedio čoveče. Kad bi svi morali da izadju i kada ne bi manipulisao izbornim procesom tada bi izgubio ubedljivo, ali pošto situacija nije takva "velika većina naroda" te podržava.

          Gde je Zvezda u toj računici ne znam. Zar misliš da ima neko jači od države, da ne bi mogli da osvojimo svaku titulu od 2012. do danas? Ne kažem, Zvezda je u super poziciji ali nije to samo Vučić.

          Ispada da je Zeka, Vučela sa Vazurom koji se uvlače Vučiću uspeo da se suprotstavi svevišnjim Zvezda sns silama. Aha. Kako da ne.

          Nego mu je odgovaralo tada da uzimaju svi po titulu jer vas je u košarci upropastio. A sada je to van njegove moći jer uopšte nije glavni u Zvezdi, a navijač je pa će sada kad su drugi napravili posao još više da podržava prvo jer se liže sa njima a drugo da bi pokupio zasluge.

          Da su njegovi kadri vodili Zvezdu igrali bi intertoto kup

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Pa ćute zato što im odgovara. Problem je u narodu druže. Selektora bira savez, čelo saveza bira politički vodja a vodju biraju ovce tj. narod. Isti onaj narod što trpi desetogodišnje jahanje svakog psihopate kome padne na pamet da vlada napaćenom nam Srbijom.
            Da, ali taj narod treba neko da povede. Konkretno u fudbalu to jedino mogu da budu fudbalski reprezentativci. Oni imaju tu snagu, jer od njih zavise rezultati i generalno atmosfera. Bojkot reprezentacije lose utice na imidz u drustvu a samim tim i na glasove. Politicar to nece. Jedini nacin jeste da popuste posto njima samo glasovi igraju ulogu.
            Nek oni nastave da peru pare kroz fudbal, samo neka iskljuce reprezentaciju iz toga. To treba da bude cilj bojkota, ukoliko je njima uopste stalo do toga pored svojih miliona.

            Comment


            • Iluzorno je bilo očekivati da ćemo pobeđivati sve redom u ovoj grupi. Grupa je realno izuzetno komplikovana, ima tu reprezentacija koje su kost u grlu i mnogo jačima od nas i samo neki zalutali diletant može da pomisli "okej, mi smo ovde prvi, 18 bodova, 6-0-0, 18-0 gol razlika".

              Ne.
              Ne ide to tako lako u svetu fudbala.
              Rumunija je sinoć izašla sa ogromnim motivom da se dokaže protiv jedne elitne reprezentacije, učesnice Svetskog prvenstva u Rusiji.
              Povela je Rumunija sa sobom na stotine i stotine organizovanih navijača, sve sa ciljem da ostvare povoljan rezultat/da ne izgube.
              Čipčiju, koji je prošao Kolarova kod penala, je klasa od brzine, spretnosti. Draguš koji je dominirao na levom krilu (br. 23) je verovatno igrač koji će pružiti najbolju individualnu partiju nekog igrača u Beogradu ove godine, a to nije mala stvar kada se zna da ovde stižu Insinje, Mertens, Di Marija, Embape, Kavani, Neimar, Salah i Mane do kraja godine. Moraće svi oni dobro da se pomuče da dostignu nivo igre fantastičnog levog krila Rumunije, neuhvatljivog Draguša (br. 23 na dresu).

              Uprkos svemu, bili smo mnogo bolji od Rumunije, imamo daleko najbolje igrače u ovoj grupi i sasvim je sigurno da se ne postavlja pitanje oko prvog mesta u ovoj grupi-ono je naše.
              Last edited by La Jugoslavia; 11-09-18, 10:58.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Da ne pominješ imena reprezentacije i imena igrača pomislio bih da pišeš o Francuzima.

                Ako ne možemo jednu Rumuniju u Beogradu da pobedimo onda svakako nismo to što ti nazivaš "elitna reprezentacija", a prevashodno nismo jer čovek koji nas je uveo u elitu je popio nogu u dupe brže nego što nas je tamo i uveo.

                Evo nam sad Krstajić jajara za bolje i nismo.

                Comment


                • Cipciu je za tebe klasa od igraca,cuo sam negde za njega ali gde igra nemam pojma.Taj Kolarov igrao u Sitiju,Laciju,Romi a koji mu ovo put da kiksne u reprezentaciji,pa pored njega i Miletic iz Partizana bi postao klasa.Nego ako imas neku moc reci im da penzionisu Kolarova sto pre,vrate Ivanovica i Muslina i da nastavi covek gde je stao,a lep fudbal da ostavimo Brazilu.To se nikad nece desiti dok je tu Kokeza i onaj od gore sto ga postavio tako i da reprezentacija zasluzuje da je Cipciu klasa za njih.

                  Comment


                  • Ma pisao sam već naširoko, ali za ove što vole što preskaču, da ponovim: Krstajić je Kokezina pudlica, Radonjić mu igra na Svetskom prvenstvu, kao treba da donese prevagu protiv Brazila (???!!!) ili Švajcarske ili Kostarike (pre transfera i bez šuški po džepovima), a nije mu dovoljno dobar protiv neugledne Rumunije (nakon transfera i sa džepovima punim šuški).
                    Last edited by La Jugoslavia; 11-09-18, 14:32.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Jednom je veliki gokara/goku/gojkocea/dekinjo/dejan/roki-bilbao/administrator/songoku/dekinyo lepo rekao da smo se plasirali na svetsko uprkos Muslinu, pa sam mislio da ce ovo sada biti lagana voznja al ocigledno da Krstajic ne kapira da bekove trebaju da nam igraju krilni napadaci
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Bas me interesuje sta to Muslin nije dobro radio u reprezentaciji,je li lepo rekao da se SMS ne uklapa u igru reprezentacije i ne uklapa se,je li rekao da moramo sa tri stopera i dva ofanzivna beka da igramo,pokazalo se da moramo,je li pogresio sto mu je Tadic bio kljucni igrac sa svom slobodom u igri,nije,je li pogresio sto je mlade polako uvodio u tim,ni to nije.Nije mogao covek s lopovima da izadje na kraj.

                        Comment


                        • Ista situacija sada i kod komsija... bagra oterala Dalica. Ogromne su to pare za nas balkance kojima su moral i etika najjeftinije vrednosti.

                          Comment


                          • Jel igrao Krstajić ?
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              I najjači je ovaj deo, "Odlučio sam više da ne pišem na ovom forumu", šatro ja sam inteligencija ovde su sve debili, neću da se mešam.
                              Nije to u pitanju nego želim energiju i vreme da potrošim na kvalitetniji način.


                              Originally posted by Uroš View Post
                              Jebi se bre ti tebra. Ja ti pričam ovo pre 2 meseca ti se opireš nešto i kao podržavaš. I tada sam ti rekao da je kasno kukati kada već propadne. Kritika se uvek vrši pre sranja.
                              Sranje je napravljeno ne kada je Muslin smenjen već kada je Krstajić postavljen, a kada je postavljen znalo se da će voditi ekipu na SP. SP je svake 4. godine, a mi učestvujemo svake osme. Jako retko imamo priliku da gledamo reprezentaciju naše zemlje na najvećem događaju koji postoji i hteo sam da priča bude usmerena na čisto fudbalske stvari, a ne da vreme prođe pljuvanju dok SP još nije ni počelo. Da se priča o igračima, taktici, protivnicima, a ne Kokezi, Vučiću, naprednjacima, Krstajiću, Ramadaniju i sl. jer to se ovde inače i radi, a ipak ne učestvujemo svaki dan na SP. Jel to tako teško shvatiti.

                              Originally posted by bici View Post
                              Jednom je veliki gokara/goku/gojkocea/dekinjo/dejan/roki-bilbao/administrator/songoku/dekinyo lepo rekao da smo se plasirali na svetsko uprkos Muslinu, pa sam mislio da ce ovo sada biti lagana voznja al ocigledno da Krstajic ne kapira da bekove trebaju da nam igraju krilni napadaci
                              Dečko šta je s mozgom? Bekove u 4-2-3-1 ne treba da igraju krilni napadači, ne treba ni u 3-4-1-2, ali Gaćinović i Živković nisu krilni napadači. Obojica su prošle sezone imali dosta minuta kao CM igrači, pa ako su mogli tom mestu odbrambeno da odgovore, ne vidim zašto ne bi mogli pored aut linije sa tri štopera iza sebe i dva CM između njih. Kolarov je slabiji odbrambeno od bilo kog krilnog napadača tako da ekipa manje trpi, ako se igra sa tri štopera nego sa dva. Ne vidim kako su Karasko ili Darko Lazović bolji odbrambeno od Gaćinovića i Živkovića pa u rep. Belgije i Đenovi igraju na tim pozicijama. Ali kontam da nisi toliko glup da sve ovo ne znaš i da želiš samo da provociraš.

                              I jebite se, rekao sam da neću više da pišem i nemojte me vući za jezik da moram da odgovoram na vaše quotove.

                              Comment


                              • Ja sam za rehabilitaciju Gokua, da se on unormali i ne menja nickove i vrati se na Goku, a mi da ga ne sprdamo više jer smo ga uhvatili u štos iako je delom zaslužio. Aj vrati se i budi normalan. Ne sme niko da te dira.

                                Comment

                                Working...
                                X