Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece ti odgovoriti... samo ce nastaviti sa svojim referatskim pohvalama na racun saveza ili pojedincima koji ga reprezentuju.

    Comment


    • Previse je takvih u savezu lelemuda,zato bez obzira na talenat igraca nikad nista u fudbalu necemo uraditi,gde god se okrenu kriminalci oko njih.

      Comment


      • Ali kad cujem Savo legenda nase reprezentacije sve mi je jasno.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Posle zavrsetka fudbalske karijere, Savo je jedna od najvecih stetocina i lopovcina koja je 'radila' u FKP i FSS-u. Ljudska, moralna gnjida i 'nula' od coveka.

          Comment


          • Drug moj dobar ga pitao u Braunu da se slikaju, ovaj mu rekao može bato ali za 2000 dinara.



            Ja bih ga pljunuo pa makar me ubili.

            Comment


            • Ako je to istina onda je veci klosar nego sto sam mislio,ja bih mu se pre slikao sa zenom.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Drug moj dobar ga pitao u Braunu da se slikaju, ovaj mu rekao može bato ali za 2000 dinara.



                Ja bih ga pljunuo pa makar me ubili.
                A i taj tvoj drug nije u 'vinklu' (kada hoce da se slika sa Savoom)


                Nije sve za javnost o Savinim (i ne samo Savinim, u istom kosu su i Kokeza, BIKce, Jovan, Keza .. itd ) funkcionerskim danima. Nazalost, nikada necemo doziveti 'fuZbalsku sablju' , stosta interesantno bi pucanstvo saznalo.

                Comment


                • Čovek Grobar, inače to je bilo negde 2007, 2008....otrpilike.

                  Comment


                  • Dmitrović
                    Rukavina Spajić Veljković Kolarov
                    Maksimović Lukić
                    Tadić Sergej Ljajić
                    Mitrović

                    Pet novih igrača u odnosu na Litvaniju.
                    #NapredSrbija

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Krstajic nastavlja da odusevljava, posle onakve igre gde smo prakticno demolirali Litvaniju nas selektor je odlucio da pruzi sansu nekim novim igracima kako bi povecao roster i kvalitet tima. Mi sada na svakoj poziciji imamo barem po dva igracka vrhunskog kvaliteta koji uvek mogu da uskoce i zablistaju.
                      Neizostavni deo ovog tima to jest okosnica Dimitrovic sa svojom sigurnoscu, Rukavina sa svojom agilnoscu i pozicioniranjem te Kolarov sa svojim iskustvom gotovo sigurno donose laganu pobedu veceras.

                      Ocekujem da Krstajic takticki potpuno nadigra Contru s obzirom da ovaj nema neko trenersko iskustvo niti ime. Contra u svojoj karijeri ima slabiji procenat pobeda od Krstajica, 48% u odnosu na 50% Mladena Krstajica.

                      #kakomiide
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Spajić je katastrofalno loše rešenje. Večeras će postati jasno zašto je našoj legendi Banetu Ivanoviću mesto u našoj reprezentaciji.
                        Spajić bukvalno ne zna da hoda normalno i takav balvan treba da igra za reprezentaciju?! Katastrofa.

                        Ostatak tima, ogroman minus je izostanak Andrije Živkovića. Protiv Litvanije je pokazao da mora da bude jedno od prvih imena kada se bira tim. Kakva crna klupa za Andriju, da li su ti ljudi normalni?!

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Ne zna Mitro!

                          Comment


                          • Da li neko zna koliko puta je Kolarov katastrofalno kiksnuo u reprezentaciji i onda ljudi kritikuju Rukavinu,mada za ovo ja ne krivim Kolarova,trener je amater,Kolarov moze da igra samo ono sto je kod Muslina igrao.

                            Comment


                            • Za Spajica mi jos nije jasno kako je taj covek uopste postao fudbaler,koji je njegov fudbalski kvalitet,ne zna loptu da sutne.

                              Comment


                              • Nisam gledao tekmu. Šta je bilo?

                                Comment

                                Working...
                                X