Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Bogu i Litvanskim amaterima..
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Maksimović veliki plus.
      Nepopularno mišljenje: bolje bi igrali kada bi umesto Matića igrao Nenad Krstičić.


      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      Kakav Krsticic, majko moja... Matic je elitni holder da nije njega na svaki pritisak bi smo primali po golcinu.

      Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Nesto tu meni nije jasno,ako se vec odricemo Ivanovica i Duska Tosica zbog godina jedini na svetu jer koliko vidim i u Portugalu igra Pepe a u Rusiji cak Ignasevic sa 38,Mateus je igrao sa 39,Maldini i da ne nabrajam dalje,sta onda u timu rade Rukavina i Kolarov? Dakle cisto sumnjam da zbog godina nisu u ekipi,nego zato sto su se posvadjali sa Krstajicem i Kokezom koji su izgleda bitniji od uspeha nase reprezentacije.Pola ekipe nam ne igra zbog par budala,Kokeze,Krstajica i njihovih nadredjenih.
      Zato sto nema zamene za njih, narocito za Kolarova, na stoperima imamo dva mlada talenta i Nastasica, na bekovima nema igraca ni na vidiku, barem sto se Kolarovljeve zamene tice..

      P.S. Utisak utakmice, stative, greska Blekija, smena generacija i slag na tortu Mitrovic izvodi slobodni udarac da iznenadi protivnika..

      Comment


      • Ne bih se slozio da nemamo zamene,Gajic,Rodic,Antonov,sve su to talenti poput Veljkovica i Milenkovica.Za mene utisak sa utakmice je potpuna dezorganizacija i anarhija na terenu,vidi se ruka Krstajica,bas radi na tome od vodeceg gola protiv Svajcarske.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Ne bih se slozio da nemamo zamene,Gajic,Rodic,Antonov,sve su to talenti poput Veljkovica i Milenkovica.Za mene utisak sa utakmice je potpuna dezorganizacija i anarhija na terenu,vidi se ruka Krstajica,bas radi na tome od vodeceg gola protiv Svajcarske.
          Ne, nisu ni blizu. A jos manje mogu da budu zamena Kolarovu. Rukavina je u defanzivi sasvim ok ali u napadu jednostavno ne zna i njega treba menjati. Filip Stojkovic bi tu legao kao budali samar ali igra za CG jbg-a. Kolarov sve dok moze nikako.
          Last edited by Chiwwi; 07-09-18, 22:25.

          Comment


          • Ma on se odrekao Ivanovica,osvajaca lige sampiona i lige evrope,ako nekog nije smeo da se odrekne to je Ivanovic,uz njega bi i ova dvojica bolje igrala na mestu stopera,a ako zatreba Ivanovic moze i desnog beka da igra.Gajic nije talentovan? Jos se drma precka na Novom Zelandu posle njegovog voleja,tuga je da on nije u reprezentaciji.To sto ne igra u klubu nije nikakav izgovor,nisu igrali ni Rukavina,Mitrovic,Vukovic,Nikola Maksimovic pa su bili pozivani u reprezentaciju.Kolarov odigra jednu dobru utakmicu,10 zezne,jos mu pamtim kikseve protiv Hrvata,Makedonaca,Belgijanaca i te kako je on zamenljiv.

            Comment


            • Gledaj ja se skroz slazem da je Ivanovic trebao jos da igra ali ako vec postoji zamena na stoperima a postoji onda je ova liga nacija idealna za smenu. Na bekovima nema igraca ni na vidiku i tu samo mozemo da se slozimo da se ne slazemo.

              Comment


              • Mi imamo generaciju svetskih i evropskih sampiona u omladinskoj konkurenciji,znaci njihov talenat je nesporan i ako je ovo takmicenje da se probaju mladi onda tu nema sta da traze Kolarov i Rukavina pre Gajica i Antonova.A ne bih se slozio da je ovo takmicenje nebitno jer vodi na EP,lakse je proci ove ekipe iz lige nacija nego proci kvalifikacije.Znaci najbolji uvek treba da igraju za reprezentaciju pa imali oni 40 ili 18 godina.Mi stalno nesto podmladjujemo i nikad nista ne uradimo,treba nam 10 godina da se plasiramo na neko takmicenje.Deluje mi da si ti zadovoljan igrom reprezentacije i da je za tebe uspeh ono sto smo uradili na SP,za mene je to debakl,s obzirom na talenat ocekujem najmanje prolazak grupe na takmicenjima a to se s Kokezom i Krstajicem nikad nece desiti.

                Comment


                • Aleksandar Mitrović nastavlja sa dominantnim partijama ove godine, zapravo on je dominantan i prava zver na terenu otkako se pojavio u našem fudbalu, još od juniorskih dana.
                  Stativa, prečka uz idealne reakcije u obe situacije, pogotovo je dobro reagovao na izuzetno oštar centaršut Kolarova, iznuđena dva penala praktično, iako drugi nije sviran.

                  Velika je sreća za našu reprezentaciju da imamo tako rasnog centarfora.
                  Još jednom napominjem neuslovan teren, izuzetno tvrd, na kome se lopta ponašala kao balon. Teren je kriv i za klizanje Nikole Milenkovića i njihovu šansu koja je usledila.

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Selekcija igraca za ovaj mec uopste nije bila losa, sa izuzetkom Kostica koji vise nije kadar za reprezentaciju. Najveci problem je i dalje neuigranost i postavka igre, jer smo na isti nacin primili go od Svajcarske. Krstajic izgleda nista nije naucio na SP a tako je valjda kad se prihvatis prevelikog zalogaja za svoje mogucnosti.
                    Lepo je bar sto smo posle dugo dugo vremena imali mnogo veci posed od protivnika i udaraca na gol, pa makar to bila i Litvanija.

                    Comment


                    • Andrija Živković i Nemanja Maksimović su se veoma istakli, energični i ofanzivni igrači, igraju jednostavno, ne komplikuju, vidi se moderan pedigre u njihovoj igri, mogli bi bez problema kod Joakima Leva da se ušetaju u tim.
                      Marko Dmitrović ozbiljan, nije se ni u jednom trenutku primetio izostanak Stojkovića.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Da imamo Mesija ne bi vredelo sa selektorom amaterom.

                        Comment


                        • Jos Radonjic po levom krilu i tim bi bio bombonica sa ozbiljnim trenerom.

                          Comment


                          • Dosta novih stvari je uneo Krstajić i večeras su sve bile pozitivne, golman Dmitrović, tandem u odbrani Veljković-Milenković, Maksimović na sredini terena, Živković na krilu, sve plus do plusa.
                            Tadićeva pozicija je korigovana, prebačen je sa RW na AM.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Veljkovic i Milenkovic su sve samo ne dobar tandem,a ti druze ili se zezas ili si neki funkcioner u savezu,ne vidim drugo objasnjenje za ovo sta ti pricas,sta je Krstajic pozitivno doneo kad covek ni nije trener,od kako je postao selektor glavna odlika njegovih utakmica je panika po celom terenu,cak i protiv Kostarike je tako bilo ali smo imali srece kao danas protiv Litvanije da ne primimo gol.

                              Comment


                              • Andrija Živković je svakako najjači utisak od sinoć. Naš tim se više ne može zamisliti bez njega na desnom krilu.
                                I inače je naša ofanziva superjaka sa tandemom u top formi Dušan Tadić-Aleksandar Mitrović, a sada se ulaskom Andrije Živkovića broj opcija u našoj navali eksponencijalno povećava.

                                Nemanja Maksimović iz zlatne generacije je oduševio sinoć, energija, agresija, presing, ideja, reakcije bez oklevanja, bezbroj oduzetih lopti, sjajan u ofanzivi sa školovanim i izrađenim šutom, Nemanja Maksimović je sve ono što je Pogba trebao da bude.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X