Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Davanje prostora" u reprezentaciji je baš onako seljački spin, ali baš, baš Kokeza vokabular.
    Kakvo crno "Davanje prostora", da li vi ljudi uopšte mućkate tim vijugama?

    Jedan Pepe je otišao pre sto godina iz Reala, star je ko Grčka, pa je taj i takav Pepe doneo Portugaliji titulu šampiona Evrope, nikome nije padalo na pamet da priča nekakve nebulozne konstrukcije tipa "davanja jbng prostora".
    Taj i takav Pepe nije "davao prostora" ni u Bešiktašu nedavno, pa je napunio Partizan sa dva komada. Opet je kriv Pepe jer sinoć nije "dao prostora" pa ga je zavalio hrvatima.

    Vladimir Stojković je držao jednog Neymara bez problema, ključne odbrane imao tokom celih kvalifikacija, u Dablinu ili kući sa Velsom i Austrijom. Marko Dmitrović je takođe izmislio poziciju golmana za izgubljenog Rajkovića.

    O Banetu sam već pisao, sramota velika da se ne poziva kapiten Zenita iz Sankt Peterburga, a poziva se nekakav anonimus iz Krasnodara npr.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Čekaj, koja je poenta pozivanje igrača, koji sigurno neće učestvovati na sledećim prvenstvima?

      Zar nije bolje da se okrene novi list sa pojedinim igračima, sad kad je početak ciklusa. Da se neki novi igrači uvrste u tim i da krene uigravanje za naredne periode.

      Ja bi posle svakog većeg takmičenja, kao npr. SP, pravio rezove i uvodio nove mlađe snage u tim. Pa neće valjda Bane Ivanović da igra na sledećem SP-u sa 38 godina?
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Dmitrović
        Rukavina Milenković Veljković Rodić
        Maksimović Matić
        Živković Tadić Kostić
        Mitrović

        Odličan tim, kao da sam ga ja birao. U ovakvoj formaciji lako može da se napravi mesta za Aleksandra Prijovića, da pređemo na 4-4-2.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Čekaj, koja je poenta pozivanje igrača, koji sigurno neće učestvovati na sledećim prvenstvima?

          Zar nije bolje da se okrene novi list sa pojedinim igračima, sad kad je početak ciklusa. Da se neki novi igrači uvrste u tim i da krene uigravanje za naredne periode.

          Ja bi posle svakog većeg takmičenja, kao npr. SP, pravio rezove i uvodio nove mlađe snage u tim. Pa neće valjda Bane Ivanović da igra na sledećem SP-u sa 38 godina?
          Jedna od retkih stvari da se ne slazem sa tobom Najbolji tim treba da igra svaki put, igraci u formi bez obzira na godine.. u reprezentaciji se ne razvijaju igraci, mladi dolaze da steknu taj osecaj i atmosferu u timu ali ne treba da igraju ako nemaju kvalitet. Ako posle svakog SPa pravis rez nema vremena taj tim da se dovoljno uigra.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by NSG View Post
            Jedna od retkih stvari da se ne slazem sa tobom Najbolji tim treba da igra svaki put, igraci u formi bez obzira na godine.. u reprezentaciji se ne razvijaju igraci, mladi dolaze da steknu taj osecaj i atmosferu u timu ali ne treba da igraju ako nemaju kvalitet. Ako posle svakog SPa pravis rez nema vremena taj tim da se dovoljno uigra.
            Nisam se možda dobro izrazio.

            Nisam mislio rez u smislu menjaja celog tima, već par koji su zreli za penziju. Igrači koji sigurno neće igrati sledeće SP. Bolje na vreme penzija, nego tamo pred SP da moraš da ga šalješ i ubacuješ novog igrača da se uigrava(primer SMS, koji je uleteo u tim, a ne zna gde bije).
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ma jok bolje Bane Ivanović da igra do 58. godine kao Miša iz Šušnjara.

              Comment


              • Ma tako je, treba Portugalija da vrati titulu šampiona Evrope jer je za njih igrao Pepe sa "58 godina".
                Mora tu da bude "davanje prostora".

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment




                • Sviđa mi se mali Maksimović. Mada bi možda i Grujana. Ali on je previše sličan Matiću. Maksimović je agilniji igrač. Bar ono što sam iz Valensije gledao. Igrao je krilo u par navrata.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    Ma tako je, treba Portugalija da vrati titulu šampiona Evrope jer je za njih igrao Pepe sa "58 godina".
                    Mora tu da bude "davanje prostora".

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                    Vratiće siguno, sigurno će Ronaldo sa 36 i on sa 38 da vrate titulu, sigurno će da nadrče Belgijance, Francuze, Nemce...sigurno.

                    Ajde sprdnja ok kad se sprdamo....ali braćo...

                    Comment


                    • Najjači ovaj Obradović što dobacuje igračima i pokazuje im šta da igraju, i nešto šapuće Krstajiću, i celo poluvreme priča nešto tamo na klupi.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Maksimović veliki plus.
                        Nepopularno mišljenje: bolje bi igrali kada bi umesto Matića igrao Nenad Krstičić.

                        Inače bi trebalo zabraniti ovakve terene gde lopta odskače kao balon.

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Nepopularno mišljenje: bolje bi igrali kada bi umesto Matića igrao Nenad Krstičić.
                          Čisto iz znatiželje....zbog čega bi bolje igrali?

                          Puštamo da nam Litvanci kontrolišu tekmu u drugom poluvremenu. Stisni to, i daj drugi gol i zatvori tekmu.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Sve sreća pa ovi nemaju veze sa životom..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Nesto tu meni nije jasno,ako se vec odricemo Ivanovica i Duska Tosica zbog godina jedini na svetu jer koliko vidim i u Portugalu igra Pepe a u Rusiji cak Ignasevic sa 38,Mateus je igrao sa 39,Maldini i da ne nabrajam dalje,sta onda u timu rade Rukavina i Kolarov? Dakle cisto sumnjam da zbog godina nisu u ekipi,nego zato sto su se posvadjali sa Krstajicem i Kokezom koji su izgleda bitniji od uspeha nase reprezentacije.Pola ekipe nam ne igra zbog par budala,Kokeze,Krstajica i njihovih nadredjenih.

                              Comment


                              • Mi ako večeras ne primimo, ja ne znam...

                                Promašili smo sve što smo mogli da promašimo. Nerealne stvari.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X