Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvo govno, jebote.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • U ovoj priči nema nevinih, ni Krstajić i ta struja niti Nastasić i Milivojević i njihov menadžer...onog trenutka kada je Kolarov bolimetukidaigramodbranu postao kapiten reprezentacije, jasno je bilo da to nije to. Uvek je bilo menadžerisanja ali ovo što rade kokeza& podobni je smo za nekog egzorcistu (da im utera dobro a istera zlo)..
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by RockyBilbao
        Nemoj o sebi pričati u trećem licu, neko će pomisliti da si šizofreničar.

        A za ovo drugo, popu šimi kurac.
        1. Kaže se narcisoidni za nekog ko o sebi priča u trećem licu.
        2. Ni malo inventivno, inovativno, maštovito nije to dečje razlaganje reči a nije ni lepo.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Oooooo izašla nova verzija gokua ios 11.4.1

          Srećno svima koji slave i meni. Brat naš.

          Comment


          • Originally posted by RockyBilbao
            Nemoj o sebi pričati u trećem licu, neko će pomisliti da si šizofreničar.

            A za ovo drugo, popu šimi kurac.
            O vidim novi nick, nek si živ i zdrav, koji je to po redu ? 33. ?

            Vidim promenio si mišljenje, nije to loše, samo budala ne menja svoje mišljenje, samo je problem što ti mišljenje menjaš kao svoje nickove na forumu, otrpilike svaki sedmi dan, ali malo si spustio tempo, verovatno zbog silnih banova na forumu živi i blagosloveni bili ko zna šta bi sve svanulo na ovim topicima.

            Pravda za Gokua ili kako već

            Comment


            • Ne provociram te ja, sam sebe provociraš. Svako mora da nosi svoj krst i snosi posledice svojih dela, kako seješ tako i žanješ, uvek bilo. Driblo si nas mesec dana, jesi, ko te terao, došlo na naplatu.

              Što se odgovornosti tiče, više puta sam podnosio ostavku na svojoj funkciji, nije prihvaćena, možda sam ja i ovakav i onakav, ali ljudi vide moj doprinos ovde, jbg to je činjenično stanje.

              A što se nickova tiče, hvala je Bogu da ih menjaš, na koju temu bi se danas pa sprdali. Dobar si ti čovek, misliš o društvu oko sebe, to je za svaku pohvalu.

              Comment


              • Druže tvoja logika je loša. Mi smo znali ishod pre SP a ti si rekao nemojte dizati buku. Sad isto da čekam da ovaj prizna Kosovo i da to bude zapečaćeno na terenu medjunarodnog javnog prava, pa ćemo onda dizati kuku i motiku. Je l tako?

                Comment


                • Niko nije pljuvao igrače već Savez, spinuješ, nemoj da si bezobraznik Gokara ili kako već

                  Ja sam pisao o savezu i sramnoj smeni Muslina, ti si to podržao možda i jedini na forumu iz razloga jer smo igrali "ružan" fudbal i jer smo jedva pobedili Gruziju, sram nas bilo, i kao takvi se prvi u grupi kvalifikovali na SP. Stvarno sram nas bilo.

                  Ti si podržao, nazivao i rezonskim potezom, do duše indirektno i sada kad si blago rečeno ispao to što si ispao kriv ti je Brajkula što te podjebava.

                  Što se tiče podražavanja, pdržavao sam ja Juve i u Seriji B, Zvezdu i kad je bila pred gašenjem u svim sportovima, ali nikad nisam slepo verovao ni u šta, ako mi se nešto ne dopada, iznesem mišljenje,a ne gutam kao Vučićev sendvičar zarad plate od 30.000 dinara na ugovoru na određeno vreme od 3 meseca ili još gore pp ugovoru.

                  A to što si razmenjivao pp poruke sa ostalim forumašima u kojima sam ja bio tema zapravo govori ta si ti opterećen mojim likom, a ne ja tvojim kao što pokušavaš da predstaviš, jbg....ja tebe pomenem a da ti to ne možeš da vidiš samo kad ljudi u moderatorsoj temi pitaju ko je sad ovaj, jer jbg promenio si nick, valjda menjaš identitet, ne kapiram poentu, mada te razumem jer usled količine gluposti koje napišeš realno je sramota, pa eto moraš da promeniš nick, plastično da ti opišem kao kad devojka jeftino proda svoje telo pa promeni frizuru.

                  Da pomenem te i kad si tema bana na topicima gde sam ja mod, veruj mi da te branim, jbg ko će pa biti predmet sprdnje ako tebe nema.

                  Roki Balboa, realno vrhunski nick

                  Pravda za gokaru i stari nick
                  Last edited by Brajkula; 05-09-18, 21:55.

                  Comment


                  • Do nekog novog nicka...

                    Evo dajem kvotu sledeći nick Mango Džeri 10,00. Zategnite, a i predložite sami, uplata kod Wolfa.

                    Comment


                    • Ne branim te ja zbog tebe, nego zbog sebe, stvari postaji jako dosadne kad tebe nema, s kim ćemo se pa veseliti kad tebe nema.

                      Duša me boli, voli Brajko tebe, nemoj da misliš da je suprotno.

                      Comment


                      • Mnogo problema je otvoreno u reprezentaciji, ali odstranjivanje Nastasića i Milivojevića nije nikakav problem, naprotiv.

                        Pisao sam već o amateru Nastasiću, večitom menadžerskom kandidatu koga je "genijalni" Mihajlović gurao u reprezentaciju još 2012, kao devetnaestogodišnjaka. Na mig sa strane, naravno. Koliko je štetan Nastasić dovoljno govori podatak da je jedan od najboljih centarhalfova Evrope u tom trenutku, Neven Subotić, odlučio da okonča reprezentativnu karijeru zbog brutalnog guranja Nastasića u reprezentaciji, od strane menadžera.
                        Od mnoštva katastrofalnih grešaka izdvaja se ona u Kardifu, kada je Nastasić poklonio gol za 1-0 Velsu, u trenutku kada se lomila naša sudbina u kvalifikacijama.

                        Milivojević je pre svega kvaran, ako je iko imao bilo kakvu dilemu oko toga, ovih dana ima jasnu sliku kroz kukavičke i primitivne izjave kojih se ne bi postidela nijedna zmija.

                        Što se tiče ostalih problema, najveći je izostanak našeg prvog golmana-rekordera u istoriji Jugoslavije i Srbije, Vladimira Stojkovića. Jedini način da to opravda, je da Krstajić stavi Marka Dmitrovića na gol reprezentacije, a da mu ovaj vrati odbranama vrednim zlatne rukavice.

                        Veliki je problem, i to hroničan, Kolarov i njegovo nepostojanje u našoj odbrani.

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        Last edited by La Jugoslavia; 05-09-18, 22:49.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Sve i da se složimo, ali brate dosta više Stojketa, Kolarova i Bana Ivanovića. Nek igraju malo ovi mlađi, ne mogu oni večno i opet nikom ništa, rasulo.

                          Comment


                          • Bane pozvan?

                            Comment


                            • Ma jok.....generalno pričam da je dosta.

                              Comment


                              • Mislite da Bane i Stojke nemaju mesta u reprezentaciji po kvalitetu?

                                La J, te 2012. godine Nastasic debituje za Siti u LS na Bernabeu kao 19ogodisnjak a ti pricas o guranju u repku. Pa gde vise da ga gurnu?
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X