Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čoveče to nije Muslinova ideja Kokeza mu naredio, kao što je bilo naredjeno Mihajloviću za Matića ako te sećanje služi.

    To su ti treneri prevare. Evo Mihajlović uvek nadje angažman a bele veze nema. To su ti treneri koji će odraditi kombinaciju i prljav posao, uzeti keš i praviti se ludi.
    Last edited by Cassius Clay; 21-08-18, 16:16.

    Comment


    • U Srbiji samo kombinatorika i prolazi. Ali dosta mi više razmišljati o van sportskim aktivnostima, ko radi za koga i te stvari.
      Mene zanima ono što vidim. I da su Kokeza, Muslin i Krle najveće sise, nije daleko od istine, ne mogu kritički neosvrnuti se na partije Sergeja, ponašanje bludnih sinova Duška i Luke.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Ja ne sporim da je najveća greška teranje čoveka koji nas odvede na planetarnu smotru.
        Samo nemoj sa pričom kako je Muslin oteran zbog Krleta .
        Znamo čemu se ćela protivio i zbog čega je napustio kormilo. A to je što se po svaku cenu vršio pritisak da SMS bude u startnih 11 ne bi li još više povećao cenu i procente za prodaju.
        A Slavoljub nije papan da mu neke Kokeze, Kežmani i razna boranija kroje tim kako će izgledati.


        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        Ma ne, Krstajić tu nije bitan, oteran jer nije hteo menadžerskog igrača, sve i da je Ronaldo ako ga selektor ne vidi u timu tu je kraj ali tada je Muslin "izgubio glavu" a sada podržaavamo/ju Krstajića.
        Krstajić nema reference koje bi ga kvalifikovale za posao selektora, jedina referenca je da je na prst u ljubu sa glavama (konjskim) u FSS...
        Kakvo je bilo postavljenje, tako smo i prošli na SP, gore od toga je zadržavanje istog posle SP što pokazuje da će se nastaviti sa ramadanijom i u budućem periodu.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Dobro. Ajmo ovako. Ti igraš u Mančester Junajtedu ili Laciju. U sistemu si, zna se tačno šta radiš.

          Dodješ kod debila koiji nije vodio nijedan A tim koji fantazira o formacijama.

          Stavite prvu da igraš 8icu, protiv Kostarike, pa te gura kasnije na 10ku koju nisi nikada igrao, ili još gore iza napadača.

          Ko gleda Sergeja zna da Sergej ide gore samo kada gube i njegov reon kretanja je uz levu stranu od svog šesnesterca do protivničkog, on nije kreator, on je motor. On nije Pablo Aimar on je Pogba.

          Namestio je dve tri šanse Mitroviću ovaj nijednu nije iskoristio.

          Dečko se izgubio već drugu utakmicu kao i Tadić koji se drao na neznalicu. Izgubili se jer ovaj nema veze sa trenerskim poslom.

          Brazil neću da komentarišem to je posle svadje i to su izašli preko kurca da odrade.

          Comment


          • Ja ne vidim uspeh repke zadnjih iha-haj godina. Čak i kada su nas vodili bolji stručnjaci mi nismo imali ideologiju igre i rezultata.
            Ja sam bio nezadovoljan i Antarinim vodjenjem selekcije u J. Africi. I ako gospodina Radomira smatram trenerskom veličinom. Ni tada me niko nije mogao ubediti, da ona reprezentacija nije mogla dalje u konkurenciji Australije i Gane.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Dovedi Karlosa Keiroša i pusti ga da pravi tim bez da mu diktiraju igrače i videćeš uspeh. Iran je igrao zverski fudbal, fanatično, taktički odgovorno, izvukli su 120% mogućnosti. Reprezentacije vode matori preiskusni treneri a ne jedan zelenguz Krstajić.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Dobro. Ajmo ovako. Ti igraš u Mančester Junajtedu ili Laciju. U sistemu si, zna se tačno šta radiš.

                Dodješ kod debila koiji nije vodio nijedan A tim koji fantazira o formacijama.

                Stavite prvu da igraš 8icu, protiv Kostarike, pa te gura kasnije na 10ku koju nisi nikada igrao, ili još gore iza napadača.

                Ko gleda Sergeja zna da Sergej ide gore samo kada gube i njegov reon kretanja je uz levu stranu od svog šesnesterca do protivničkog, on nije kreator, on je motor. On nije Pablo Aimar on je Pogba.

                Namestio je dve tri šanse Mitroviću ovaj nijednu nije iskoristio.

                Dečko se izgubio već drugu utakmicu kao i Tadić koji se drao na neznalicu. Izgubili se jer ovaj nema veze sa trenerskim poslom.

                Brazil neću da komentarišem to je posle svadje i to su izašli preko kurca da odrade.
                A hoćeš da kažeš da samo od trenera zavisi kako ćeš nastupiti u pomenutom ogledu? Ako ćemo tako jer komšije Hrvati imaju super iskusnog stratega, koji vodio sve same veličine ali opet njihovim zvezdama ne smeta da odigraju onako kako njihova klasa zahteva.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Dovedi Karlosa Keiroša i pusti ga da pravi tim bez da mu diktiraju igrače i videćeš uspeh. Iran je igrao zverski fudbal, fanatično, taktički odgovorno, izvukli su 120% mogućnosti. Reprezentacije vode matori preiskusni treneri a ne jedan zelenguz Krstajić.
                  Nigde nisam rek'o, napisao da je Krstajić za vođenje nacionalnog tima. Šta više, verujem kako nikada neće ni biti u toj ravni ali krivnju samo adresirati na njegovu adresu eee to mene nervira.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • SMS = Sergej Must Start.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Sve negativno oko reprezentacije stalo zbog Sergeja. Te mora igrati, biti u početnoj postavi i odma se napravila loša atmosferavi videli smo čemu je rezultirala.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Samo daj Bože da se povuče Sergej iz reprezentacije. Da ne zaigra nikada više. Da uzmete jedno 2-3 mundijala. Ja od ovog ciklusa pratim Crnu Goru celim srcem uz nju.

                        Bože sačuvaj.

                        Comment


                        • Niko ne spori Sergejev kvalitet, klasu ili šta god, ne treba bezveze iznositi nešto što niko nije rekao, niti misli. Ali svako ima pravo da kaže/napiše ono što vidi i ono što je učinjeno na terenu. A učinjeno je jedno veliko NIŠTA.
                          Sada ako neko hoće da to ne vidi, njegovo pravo. Ali ne može mi se natući kako su svi odreda krivi, od ljudi iz struke, saveza, masera, kuvara...samo su primadone i glavni protagonisti akcije imuni na kritiku i ne sme im zafaliti dlaka sa glave, kamoli se kritički osvrnuti na zbivanja.


                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Vidite li vi ko vodi FSS,postoji slika gde konferenciju za novinare drze radikali,Vucic,Nikolic i do njih Kokeza vezane glave i s gipsom na ruci,zrtva policijske torture.Ovo nije reprezentacija Srbije,ovo je reprezentacija Aleksandra Vucica,ja ocekujem da ozbiljno Kokeza zaigra ili neko iz njegovog Brodarca,Vucelic da bude selektor a Terzic libero.Nasi fudbaleri su odlicni,vrhunski,s obzirom na to ko ih vodi,selektira i kakva je mafija oko njih,za takvu reprezentaciju uspeh je i bod protiv Azerbejdzana koji je ozbiljan,organizovan savez,na individualni kvalitet mogu jednom u 10 godina da odu na neko takmicenje i to je to,dok ne dodje neko u savez ko se razume u fudbal i protera svu ovu bagru oko igraca.

                            Comment


                            • Лука Јовић и Данило Пантић неће бити позвани за мечеве са Литванијом и Румунијом.
                              Лука Јовић и Данило Пантић ће играти за младе.
                              Za našu reprezentaciju treba da igraju najbolji, mlada reprezentacija ne može da bude na listi prioriteta. Ako su Danilo Pantić i Luka Jović među najboljim igračima koje imamo na tim pozicijama, treba da igraju za A selekciju, kakva crna mlada.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • ЕКСКЛУЗИВНО: Стојковић остао без позива за репрезентацију!

                                Владимир Стојковић одвео је репрезентацију на Светско првенство бравурозним одбранама, на Мондијалу такође био сјајан, али, за прве утакмице у Лиги нација неће добити позив!

                                Идеја селектора Крстајића је да Стојковићевим конкурентима и потенцијалним наследницима пружи шансу да покажу колико могу. Зато ће позиве добити преостала тројица са предмондијалског списка: Марко Дмитровић, Предраг Рајковић и Александар Јовановић.
                                Opet, za reprezentaciju treba da igraju najbolji. Rajković nije ni blizu nivoa Vladimira Stojkovića, Marko Dmitrović je dobar, Jovanovića nisam pratio kakav je.

                                Temelje tima ruši samo neko ko nije dovoljno upoznat sa načinom funkcionisanja tima.
                                Vladimir Stojković je temelj naše reprezentacije koji se ne dira ni za živu glavu.

                                Marko Dmitrović je idealna zamena za Vladimira Stojkovića, ali tek u nekoj budućnosti nakon EURO 2020.
                                Last edited by La Jugoslavia; 22-08-18, 09:42.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X