Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Druže to opet relativizovanje je sranje. To je ono, nije valjao Tadić eto vam Zvučić. Nisu valjali ni jedan ni drugi i ne valjaju i to je tačka. Baš mi je Tole lopuža pismena njuška.


    Radomira Antića bi samo ona džukela oterala. Kakav Tole... Kakav Kokeza.. Krstajić dno.
    Last edited by Cassius Clay; 21-08-18, 15:40.

    Comment


    • Zameramo mu istu stvar. Nema spora kakav je autogol postigao prihvatanjem da zameni Muslina. I zato treba snositi kritiku i sve što ide sa tim. Ali, sve u granicama dobrog ukusa. Nema razloga za teške i uvredljive reči.
      Ako već ima, onda zašto su izuzeti i sami igrači koji su svojim izjavama urušavali atmosferu i dovodili tenzije.
      Ako Krleta zovemo najvećom P****M ajmo istim epitetima častiti pre svega Tošića i Milivojevića. Zašto su oni Bogom dani i amnestirani od vređanja?

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        A zašto je pička?
        Daj konkretno šta mu zameraš.
        Ja mu zameram što je prihvatio da radi tako nešto krupno kada nema dobru podlogu i iskustvo.
        Za ovo odstranjivanje Milivojevića apsolutno skidam šapku. Pa ti glumi nivo i vređaj se u Palasu nemoj u reprezentaciji.
        Dal bi tako reagovao da te Hodžson odstrani ili bi ćutao ko zaliven da ne bi popio disciplinsku i izgubio mani-mani.
        U repki svako može oštriti onu stvar. Ako im nešto nije po volji, ako su ustali na krivu nogu, ne daj Bože ako ih neko pomenuo u negativnom kontekstu, mrko pogledao, odma kreće kontra ofanziva i iznošenje prljavog veša.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        Pa zbog čega je onda Muslin oteran?
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Pa zbog čega je onda Muslin oteran?
          Ja ne sporim da je najveća greška teranje čoveka koji nas odvede na planetarnu smotru.
          Samo nemoj sa pričom kako je Muslin oteran zbog Krleta .
          Znamo čemu se ćela protivio i zbog čega je napustio kormilo. A to je što se po svaku cenu vršio pritisak da SMS bude u startnih 11 ne bi li još više povećao cenu i procente za prodaju.
          A Slavoljub nije papan da mu neke Kokeze, Kežmani i razna boranija kroje tim kako će izgledati.


          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 21-08-18, 15:50.

          Comment


          • Muslin je iz iste kombinatorike i nije on oteran nego je odigrao ulogu. Neće sigurno narodu reći šta rade. Kokeza je imao sukob sa Kežmanom i nije dao da SMS igra jer je Kežmana boleo penis da daje 15k evra po utakmici, kao neki, i onda je Muslin podguzna muva rekao da je to zbog taktike. Ista priča kao Ramadani Mihajlović Matić i Matićevo "neuklapanje".

            Onda je Muslin podguzna muva dobio i keš i garancije za dalji angažman, pozvan je Sergej pod pritiskom javnog mnjenja, unapred otpisan svaki rezultat a minute upisali opet igrači za koje se dao keš.

            Kokeza je reprezentaciju napravio u firmu, Muslin znao da će jedino tako ostati heroj jer je neznalica, Krstajić prihvatio ulogu jer će uvek moći da se vadi da je amater a i dobro mu za CV,

            a narod opleo po Sergeju i naravno veliča Muslina a veze nemaju.

            Comment


            • Evo i Ružni prljavi zli je naseo, to vam pričam, šta narod zna, verovaće svakom spinu i na kraju će Muslin biti heroj, što je i pristao, lepo su podelili keš i uloge, boli ih uvo. Na kraju će biti SMS kriv i malo Krstajić ali uzeo je kolač i ima vežbanku za dalje napredovanje.

              Comment


              • Ako je Muslin neznalica šta su onda ostali pre njega?
                Sad te tvoje insinuacije možda piju vodu ali ne moraju. Sve ću to da svrstam u rekla-kazala kategoriju jer nikada istina prava neće izaći na videlo. Doduše ko sve u ovoj kriminalnoj Srbiji.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Genijalan potez pre svega Muslina. Nemojte da se čudite otkud angsžmani ioako je kurac od trenera. Kažu mu šta da priča on sluša. Kad treba da se povuče, povuče se. Još je ovde ispao heroj i znao je da če biti tako, jer bi i on doživeo blamažu.

                  Ovako keš, odradio svoj posao, ebe mu se.

                  Krstaja ima u CV vodjenje repke na SP, vežba se i tali se za keš.

                  Kokeza mlari pare od menadžera.

                  Ispušili reprezentacija Srbije i igrači.

                  Nemam ja šta da bacam insinuacije kad imam informacije i imao sam ih kad sebe.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Evo i Ružni prljavi zli je naseo, to vam pričam, šta narod zna, verovaće svakom spinu i na kraju će Muslin biti heroj, što je i pristao, lepo su podelili keš i uloge, boli ih uvo. Na kraju će biti SMS kriv i malo Krstajić ali uzeo je kolač i ima vežbanku za dalje napredovanje.
                    SMS je jedino kriv za kriminalne igre na terenu. Ostalo me ne zanima. Dal se neko bori za njega, veće procente, pare ili bilo šta mene ne dotiče. On je na samom terenu pokazao da nije lider, igrač o kome se hvalospevi spevaju, porede sa velikanima, tamo gde je trebalo klasu pokazati Sergej je omanuo. Šta više odigrao ispod svake kritike.
                    I sada niko me neće ubediti u suprotno kako su za to krivci Krstajić, Kokeza ili Kežman....

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • U ovoj priči sve pohvale idu Kežmanu jer je čovek iako grobar, dokazao da nije klošar i sitna duša i držao se principa. Pohvale idu i Luki Milivojeviću koji je napušioo Krstajića dok je Bane Ivanović ćutao kao sisa koji je najviše sjeban.

                      Kad je Krstajić prozvao da čuje ko je pustio priče Bane ćutao, a Luka Milivojević ustao i rekao "ja p jedna ......"

                      Bravo Luka. Ostali stidite se.

                      Video sam protiv Kostarike što je bio kriminalan. Baš ima stratega baš dobra taktika inače. Lider sa napunjene 23 godine u februaru? Pa ko je rekao da je lider??? Matić gde je bio, valjda je on lider, Ljajić, Tadić, manite se vi SMS-a
                      Last edited by Cassius Clay; 21-08-18, 16:00.

                      Comment


                      • Zašto se maniti momka kome tržišna vrednost vrtoglavo raste? Sam je svojim igrama u Laciju doprineo velikom očekivanju nacije. Šta sada, ne smeš damu iskritikovati za nešto što je bilo loše.


                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Protiv Kostarike SMS bio najbolji. Druga utakmica svi su slabo odigali ali nije bio najgori, a protiv Brazila svi se raspali i pre toga bila ta svadja.

                          Bolje da je nastupao za Crnu Goru. Ovde te narod proguta. Smeju se tekstovima što Lotito traži 120 miliona za njega umesto da im bude drago? Je l dečko kriv što ga ceni predsednik toliko, i što je iznad proseka?

                          Sve se ceni, samo uspeh ne. Niko ga nije ni gledao a ubiše se Srbi od sranja po njemu.

                          Da je igrao Mesi kao u Argentini za Srbiju linčovali bi ga. Rekli bi mu "ti GOAT, ti nisi zlato doneo, jebo te menadžer."

                          Pogan narod nema šta.

                          Comment


                          • Neka jede govna ta nacija. Ako su toliko musavi da im je kriv igrač od 23 godine, nisu drugo ni zaslužili. I to igrač koji je za reprezentaciju debitivao na SP jer ga mutavi Kokeza nije hteo zbog €.

                            Baš je bio uigran sa saigračima e.

                            Znači Sergej kriv visoka očekivanja aha. Lepo sam rekao, da imamo Mesija i da igra kao u Argentini, bilo bi streljanje u Knez Mihailovoj. Sram ga bilo, vredi toliko, a nije isporučio za reprezentaciju.

                            Comment


                            • Iluzorno je komenntarisati igre protiv Kostarikanaca. Bio je tek bolji od sivila, sada što su plaćeni novinari pisali superlativ drugi je problem.
                              I naravno da je SMS mlad, daće on mnogo toga, bar se nadam, srpskom fudbalu. Samo sve više uviđam kako je Muslin bio u pravu da za SMS-a nema mesta u trenutnom rosteru Srbije. On i Ljajić igrački su klasa, drže loptu u malom noktu, druga stvar što se ne uklapaju u trenutnu koncepciju.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Evo koliko vas ovde priča izmišljene priče a ne znate ni o čemu se radi. Gluvih telefona se igramo. Izmisli neko glupost i napiše na portalu, pročita hiljade ljudi i to se širi.

                                Posle kad im kažeš istinu kažu da je rekla kazala. Da nećeš dokaz možda prepiske to najbolje da pošaljem, sigurno imam.

                                Naseli ljudi kao što često nasednu ovde jer im treba dežurni krivac.

                                Ne umeju racionalno da razmisle.

                                Evo pitanje za milion evra ja ih dajem.

                                Da je Kokeza hteo da igra SMS da li bi Muslin mogao da odbije? Da li mislite da Kokezu ne zanima ko igra i da li mislite da se ne bi umešao odmah da je mislio da SMS treba da igra? ? ? ? ? ?

                                Bravo.

                                Nego Kežman legenda svaka mu čast, neće da ga seljaci jebu. Legenda.

                                Comment

                                Working...
                                X