Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Pre 8 meseci.

    Vladimir Novakovic - Muslin postavio najsavrseniju taktiku

    "Nema šanse da prođemo grupu, jer nam iz prva 2 šešira dolaze mogo jače ekipe od nas, sigurno nam neće doći neka najslabija Švajcarska".

    Comment


    • Previše priča pa onda lupi i takvu glupost.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Elem, nije ispraćeno, pa da se isprati...

        Sletelo se isto veče kada se i ispalo, po noći.

        Svi se razbežali.

        Ostaje očigledno postavljač čunjeva kao selektor jer je podoban.

        Verovatno je otišao u rodno selo da peva Mileta Kitića.

        Kokeza sa 8 razreda osnovne škole... šta reći...

        Gledaćemo mi ovu parodiju i dalje.

        Comment


        • Originally posted by MarkoNFL View Post


          Pre 8 meseci.

          Vladimir Novakovic - Muslin postavio najsavrseniju taktiku

          "Nema šanse da prođemo grupu, jer nam iz prva 2 šešira dolaze mogo jače ekipe od nas, sigurno nam neće doći neka najslabija Švajcarska".
          Zapravo, savršeno tačno je analizirao sve pojedinosti oko sramnog smenjivanja selektora koji nas je i odveo na SP. Ovo oko Švajcarske je takođe tačno - Muslinovoj Srbiji bi ona bila najslabija ili među najslabijim, Krstajićevoj je, pak, bila među najjačim. Kako su oni sami prošli vidimo po tome što su u osmini finala prilično glatko ispali od jedne Švedske.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Zapravo, savršeno tačno je analizirao sve pojedinosti oko sramnog smenjivanja selektora koji nas je i odveo na SP. Ovo oko Švajcarske je takođe tačno - Muslinovoj Srbiji bi ona bila najslabija ili među najslabijim, Krstajićevoj je, pak, bila među najjačim. Kako su oni sami prošli vidimo po tome što su u osmini finala prilično glatko ispali od jedne Švedske.
            Brutalno. Do u detalja.

            Comment


            • Kad se samo setim kako je dekinjo ili Gokara, kako god, opravdavao potez saveza vezano za smenu. Pa pozivi kojekakvih zvezda iz Subotice da igraju na onoj turneji u Kini, i za to je bilo opravdanja, sad se isto desilo na SP ali na malo većem nivou.

              Sraman Savez, žao mi je samo što sam ispao glup i posle 100x rečenih neću više da gledam, a nakon smene Muslina i definitivna odluka, što sam se opet primio na tu farsu.

              Jbg, kad čovek nešto voli, to je jače od svega.

              Comment


              • Isto.

                Pojeo sam svoje govno.

                Držao sam se do Švajcaraca. Da nisu bili oni sve sa šiposima koji su pričali šta su pričali.

                Izdržao bih.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Kad se samo setim kako je dekinjo ili Gokara, kako god, opravdavao potez saveza vezano za smenu. Pa pozivi kojekakvih zvezda iz Subotice da igraju na onoj turneji u Kini, i za to je bilo opravdanja, sad se isto desilo na SP ali na malo većem nivou.

                  Sraman Savez, žao mi je samo što sam ispao glup i posle 100x rečenih neću više da gledam, a nakon smene Muslina i definitivna odluka, što sam se opet primio na tu farsu.

                  Jbg, kad čovek nešto voli, to je jače od svega.
                  Ajde odjebi više od mene i ne stavljaj mi reči u usta koje nisam rekao.

                  Da sam bio zadovoljan sa Muslinom nisam, ali da sam trebao da biram između njega i trenera početnika izabrao bih Muslina.

                  Nisam ja podržao smenu Muslina da bi se doveo Krstajić. Mislio sam da će ga naslediti neko ko je radio trenerski posao, Piksi, Paunović i sl.

                  Kada je došao Krstajić nisam hteo da budem dežurni pljuvač jer pljuvanje ništa ne bi promenilo, Krstajić bi bio selektor u Rusiji pljuvali mi ili ne.

                  Tako se samo unosila loša atmosfera koju je konstantno pravila jedna pijana budaletina Milojko Pantić sa svojim klipovima o kokezaniji, pa zgadio mi se za sva vremena.

                  Mi smo na SP osvojili 3 boda, a u drugom meču nam nije sviran čist penal kod rezultata 1:1 protiv direktnog rivala za prolaz grupe, rivala kome je priznat neregularan gol protiv Brazila. Sudija koji nam je sudio je poslat kući zbog te situacije. Kada se daju ocene rezultata na SP treba uzeti i ove činjenice. Nisam od ljudi koji sve gledaju crno ili belo, mislim da je to odlika i nedostatka inteligencije.

                  Brajkula još jednom te lepo molim da odjebeš od mene. Ne moraš ništa odgovarati na ovo. Hvala.

                  Comment


                  • Totalno ti je loša logika. Ne pravimo mi koji kritikujemo i Milojko lošu atmosferu nego oni koji vuku poteze. Kritike su morale biti žešće. Kakva atmosfera, ona je loša pa je loša. Igrači kao na streljanje dolaze sa predzanjem i predestinacijom poraza i lošeg rezultata.

                    Kakav penal, očajni smo bili kao raspuštena banda. Prvu utakmicu taj SMS stvorio dve šanse Mitroviću i to je sve. Kolarov dao slobodnjak, Kostarika slaba i prematora.

                    Nema crno ili belo, crno je. Ne možeš tražiti pozitivne stvari u negativnoj postavci. Sama smena je negativna, i kao polazna tačka kritike je opravdana. Rezultat je samo delo toga, jer ko se malo bavio sportom zna da se kontinuitet i rad jedini nagradjuju sportskom srećom.

                    I ne znam što odjebavaš čoveka bzv. Ne daš niko ništa da ti kaže.

                    Čak i da smo prošli grupu kritika treba da bude na maximumu, jer ne treba gledati trenutak u kom si trenutno, već potencijal, a svakako je veći kad savez pravilno radi. To što bi prišli grupu možda i ispali odmah pokazuje da kad bi savez radio možda bi išli i do polufinala.

                    Kontaš? Gleda se koji je realan maksimum i gledaju se radnje saveza.

                    Comment


                    • Sad je vreme za kritiku, a ne kada se ekipa priprema ili igra na SP.

                      Comment


                      • Kritika je preventivni instrument. Kritikovati kada je već usrano niti neko želi niti ima svrhe. Kritikuje se dok ima prostora da se napreduje.

                        Kritika je pozitivna stvar u očima lavova, a u očima kukavica, sigurno, negativna. Ne, najjače je da podržim Krstajića. Pa sad da ga kritikujem. Sad ga baš zanima što ga neko kritikuje.

                        Te priče podržati i ne suditi unapred su jednostavno priče ljudi koji vole da lažu sami sebe i koji ne vole da prave rezove. Nema podrške.

                        To je isto kao kada bih ja rekao, neću da kritikujem Vučića dok ne prizna Kosovo. Kad prizna gotovo je. Posle je kritika suvišna. Nego to neliberalno i nedemokratsko autoritarno komunističko duhovno nasledje je dovelo do toga da niko nikoga ne kritikuje.

                        Kritika, nego šta!

                        Comment


                        • Na utakmici sa Kostarikom smo imali pet tandema koji su dobro funkcionisali.
                          Na centralnom delu terena smo iznad sigurnog Stojkovića imali tri tandema, centarhalfovi Milenković-Tošić, sredina terena Milivojević-Matić, navala Sergej-Mitrović. Na spoljnim pozicijama su delovali, desno Ivanović-Tadić i levo Kolarov-Ljajić.

                          Na toj utakmici je pogođena ravnoteža u timu, a rezultat je stigao kao logična posledica.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Dobro, ti gledaj površno i gledaj samo fudbal. Pozdravljam. Neozbiljno je neuspehe tražiti samo u fudbalu u državi gde je sve politizovano.

                            Ništa ja nisam zaboravio ja sam znao da ispadamo.

                            Sa takvim pristupom i promenom trenera i sa onakvom atmosferom pre prvenstva sa menjanjem kapitena, to tako mora da se završi.

                            Onda ćemo posmatrati tako ali moliću bez čudjenja što smo neuspešni, nema potrebe. Odogovori su jasni.

                            Ako je narod zadovoljan sa 3 boda i ja sam. Ja ih nisam ni gledao u kvalifikacijama. Nije me ni zanimalo. Teže sam podneo ispadanje Portugala.

                            Comment


                            • Originally posted by dekinjo View Post
                              Ajde odjebi više od mene i ne stavljaj mi reči u usta koje nisam rekao.

                              Da sam bio zadovoljan sa Muslinom nisam, ali da sam trebao da biram između njega i trenera početnika izabrao bih Muslina.

                              Nisam ja podržao smenu Muslina da bi se doveo Krstajić. Mislio sam da će ga naslediti neko ko je radio trenerski posao, Piksi, Paunović i sl.

                              Kada je došao Krstajić nisam hteo da budem dežurni pljuvač jer pljuvanje ništa ne bi promenilo, Krstajić bi bio selektor u Rusiji pljuvali mi ili ne.

                              Tako se samo unosila loša atmosfera koju je konstantno pravila jedna pijana budaletina Milojko Pantić sa svojim klipovima o kokezaniji, pa zgadio mi se za sva vremena.

                              Mi smo na SP osvojili 3 boda, a u drugom meču nam nije sviran čist penal kod rezultata 1:1 protiv direktnog rivala za prolaz grupe, rivala kome je priznat neregularan gol protiv Brazila. Sudija koji nam je sudio je poslat kući zbog te situacije. Kada se daju ocene rezultata na SP treba uzeti i ove činjenice. Nisam od ljudi koji sve gledaju crno ili belo, mislim da je to odlika i nedostatka inteligencije.

                              Brajkula još jednom te lepo molim da odjebeš od mene. Ne moraš ništa odgovarati na ovo. Hvala.
                              Pa kako da ti se ne popnem na mozak kad si nas sve driblao svojim opravdanjima promene trenera kao da je to nešto idealno odrađeno, jer jbg jedva smo pobedili Gruziju. Pa guzice svoje bi dali da smo tako jedva pobedili i Švajcarsku.

                              Pa opravdanja pozivanja onog Ivanića u reprezentaciju, jer jbg to su revijalne utakmice.

                              I opet na kraju ti si vrh lik, pozitivac, a mi što smo pričali da je savez debilski smo negativci, jer jbg ti navijaš za reprezentaciju a mi protiv saveza. Jer jbg krivi su dežurni pljuvači, a ne neko tamo ko rukovodi savezom, jer jbg trebali smo da kažemo BRAVO MAJSTORI ŠTO STE SMENILI SELEKTORA KOJI NAS JE ODVEO NA SP. Ljutio si se kad sam te nazivao sendvičarem, evo sada još čvršće verujem da si ti taj, da vrtiš tu veliki vođa demagogiju ovde, prosipaš pamet prosipajući iz šupljeg u prazno, jer kao što je Uroš napisao, ili je nešto crno ili belo moj rođo.

                              Pokušao si da budeš kul lik, pozitivac, a u stvari si ispao glupm bez uvrede to je činjenica.

                              Comment


                              • A kog Ivanića?
                                Zar dotični ne nastupa za CG?
                                Sada ste me zatekli u razmišljanje [emoji848]

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X