Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve je prošlo po planu. Predatavili su se SMS, Radonjić, pa i Jović na globalnoj pijaci. Ne znam da li su Milenković i Veljković pod menadžmentom Terza-Ramadani, ali mi sve govori da jesu. Nismo mnogo izgubili, uspeli smo da sačuvamo 0:2, što je uspeh, hvala golmanu Vladi na tome. Hvala i treneru Mladji za poslednjih pola sata što su se igrali u krugu sa nama po 5,6 minuta; što smo prekidali na 10,20 sekundi; pa opet u krug.

    Najbolnije od svega je što imamo tim koji bi pod pravim trenerom i pravom taktikom dostigao nokaut fazu, gde ni četvrtfinale ne bi bilo nerealno.
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by MarkoNFL View Post
      Verovatno je ovo presudilo da bude odabran za selektora, kakav primitivac, one njegove konferencije za novinare posle utakmica, tako priča jedan osnovac, oni gosti na rts vise kazu nego on, naj**ali smo ako on ostane selektor Kokezanije a ne bi me cudilo ni malo

      Comment


      • Zasto je primitivac konkretno? I kako je ovo moglo presuditi da on postane selektor?
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Zasto je primitivac konkretno? I kako je ovo moglo presuditi da on postane selektor?
          Slažem se, to što je ljakse ne znači da je primitivac. Da ne zna videli smo u sve tri utakmice na prvenstvu i to nema veze sa ovim. Menadžersko - politićke mutljavine su odlučile da on bude selektor. Prethodni selektor nije želeo da mu neko drugi određuje ekipu i taktiku, ovaj jeste. To govori o obrazu obojice. Govori dosta i o stanju nacije koja je sve to mirno ispratila.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • U trenutku kada je Krstajic na konferenciji za medije rekao da mu je Aleksandar Vucic idol je trebalo da bude jasno svima sve. On je tu po politickoj liniji. Dno dna. Ali ne moramo ici u krajnosti, 2-3 imena su upitna na ovom spisku.

            edit: samo nemoj molim te da pricamo o obrazu Slavoljuba Muslina...
            Last edited by mark !t zer0; 28-06-18, 09:55.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Krstajic je selektor zato sto je bio poslednje dostupno resenje, jer su svi koji su dobili ponudu(Tumbakovic recimo) su nas odbili

              Niko normalan ne bi zeleo da preuzme tim od Muslina i da bude na meti javnosti i navijaca u poslednjih 8 meseci. To bi jedino bilo prihvatljivo za selektora pocetnika.

              Comment


              • Krstajic ne poseduje niti znanje niti iskustvo da bi trenirao i vodio reprezentativnu selekciju. Nekako mi se cini da je postavljen kao marioneta, cija - ne bih pretpostavljao.
                Ipak pored falicnog i nesposobnog strucnog staba koji je glavni uzrok kako smo izgledali pomenuo bih i pojedine igrace.
                Mitrovic je nas najbolji napadac i to govori dosta o radu nase struke.
                Kostic je poluproizvod, Ljajic ce na moju zalost ostati zauvek nedorecen u reprezentaciji a nece ni u klupskom fudbalu bolje proci (steta jer ima potencijala), SMS je sigurno veliki talenat ali jos uvek je nekonstantan i zato i imamo njegove blede partije.
                Veljkovic je prezelen a ne znam ni koji mu je stvarni domet, Milenkovic je mnogo bolji i samo mu treba iskustva, Kolarovu jedva cekam da "vidim ledja" kao i Rukavini pouzdanom.
                Sve u svemu izgubljen turnir gde je "struka" lutala sa taktikom i bila preslisana kako pocetnik i zasluzuje.
                Svakako da Radonjic, Zivkovic, Milenkovic i SMS moraju da budu osnova reprezentacije a do tada ce se valjda "proizvesti" i pravi centarfor.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Rasprava o moralu kod izbora selektora je promašena priča.
                  Ono što ostaje zabeleženo to su činjenice, Muslin prvo mesto u grupi i direktan plasman u Rusiju (hrvati morali u baraž), Krstajić treći u grupi i plasman kući.

                  Muslin je stvorio stabilan tim koji se takmičio, Krstajić je reagovao na greške i odmah je menjao, ali iako je to bilo opravdano, nije donelo stabilnost koja je preko potrebna za uspeh na turniru.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Jebite se fudbaleri, igrate k'o penzioneri !!

                    Izgoreo sam na krstaju, kad sam video da NEMA IZMENE u 46om minutu, pa Vi vidite koliko sam ja bio u plamenu, obzirom na vreme prve izmene.. a tek vreme ulaska Jovića ?!

                    ..kakva nemoć FSS-a

                    SRAMOTA je druže Predsedniče koga si stavio na čelo saveza.. i sve ostalo.

                    Nekom Šuker, nekom Kokeza.. life is a biTch.

                    Comment


                    • Većinom s pravom pizdimo na Krleta i na poteze koje su uglavnom plod početnika i trenerskog duduka.
                      Ali ne mogu razumeti spočitavanje što mali Luka Jović nije ranije ušao, ili što, nisu igrali Karleuša i Bane. Šta bi to značajno promenilo zbivanja kada su momci u žutim dresovima tri svetlosne godine iznad naših. Po svim aspektima i ako ni oni ne prikazuju Bog zna kakav fudbal. Za nas ipak dovoljan.
                      Najveći gorući problem srpskog fudbala, posle struke svakako je jedna prava "desetka", jedan Dragan Stojković Piksi. Nema ko da gazduje sredinom, od koga štošta kreće. Dok ne izrodimo takav kalibar, Ljajić i SMS nesumnjivo to nisu, srpska repka ličiće na sinoćnje izdanje. Bez ideje/vizije, sa bezveznim guranjem prema napred bez ikakve konkretno smišljene akcije. Sve na dža-bu, silu...

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Druga stvar - dovesti iskusnog trenera sa autoritetom koji neće robovati menadžersko - političkim kombinacijama.
                        Daj mi broj dilera koji te snabdeva

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Zasto je primitivac konkretno? I kako je ovo moglo presuditi da on postane selektor?
                          Zato sto je lik sprdnja, nema dana iskustva u tom poslu a ti ga posaljes na najelitnije takmičenje. Naravno da sam sarkastičan kad sam rekao da je to presudilo sto je zapevao na koncertu, ali kad pogledate uopšte me to ne cudi kod nas je to prednost ipak smo mi nacija gde se gledaju parovi i zadruge...

                          Comment


                          • Samo bi neko sa graničnim IQ preuzeo ekipu posle otkaza Muslinu.

                            Kokeza već bio zauzet.

                            Uleteo ovaj lik, nema iskustva, bio igrač - super, makar nešto i eto...

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Krstajic je selektor zato sto je bio poslednje dostupno resenje, jer su svi koji su dobili ponudu(Tumbakovic recimo) su nas odbili

                              Niko normalan ne bi zeleo da preuzme tim od Muslina i da bude na meti javnosti i navijaca u poslednjih 8 meseci. To bi jedino bilo prihvatljivo za selektora pocetnika.
                              Lalatović odbio? Krstajić bolji od Lalatovića? Iskusniji?

                              Comment


                              • A zasto bi prihvatio kada je pre godinu dana imao slicnu epizodu sa u21 reprezentacijom? Da ne bi bilo malo previse da dozvoli da mu se iste stvari ponavljaju i da sada bude jos vise popljuvan. Jednom mu je bilo dovoljno sto se tako opekao.

                                Nije vodio kvalifikacije i preuzeo tim nakon baraza.

                                Comment

                                Working...
                                X