Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije tačno. Da je Švajcarska izgubila onda bi nas i dve nerešene vodile dalje ovako nas samo pobeda vodi. I to nema veze sa kalkulacijama već o pristupu u igri. Nije isto kad Švajcarsku moraš da napadaš i otvaraš im kontre i kad ih čekaš pa ti istrčavaš.

    Jako teška situacija i ko to ne vidi ja stvarno ne znam kako može biti isto. Pritom Brazil mora protiv nas da odigra maksimalno u zadnjoj. A mi ipak ne znamo da bijemo i zatvaramo kao Švajcarci a ni sudije nam neće pokloniti ništa. Ovako je pritisak na nama i ja samo molim boga da se naši ne zaleću jer bi poraz bio kraj.

    Comment


    • Ko kaže da će Švajcarci dobiti Kostariku?Nije nemoguće da kiksnu.
      sigpic

      Comment


      • Pa moguće ja da kiksnu ali nerešeno a da izgube je ipak nemoguće. Ovu generaciju Švajcarske je na velikim takmičenjima samo Francuska dobila u 90 minuta.
        Last edited by Chiwwi; 18-06-18, 12:51.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Nije tačno. Da je Švajcarska izgubila onda bi nas i dve nerešene vodile dalje ovako nas samo pobeda vodi. I to nema veze sa kalkulacijama već o pristupu u igri. Nije isto kad Švajcarsku moraš da napadaš i otvaraš im kontre i kad ih čekaš pa ti istrčavaš.

          Jako teška situacija i ko to ne vidi ja stvarno ne znam kako može biti isto. Pritom Brazil mora protiv nas da odigra maksimalno u zadnjoj. A mi ipak ne znamo da bijemo i zatvaramo kao Švajcarci a ni sudije nam neće pokloniti ništa. Ovako je pritisak na nama i ja samo molim boga da se naši ne zaleću jer bi poraz bio kraj.
          Situacija svakako nije laka. Ali nije nikom lagana.
          Ovo sada sto si napisao da bi nas dva iksa vodila dalje i da imas pristup u mecu na iks, je (slozices se verovatno i sam kada malo razmislis) nebuloza. Jer ajde da je to poslednji mec u grupi, pa da te iks vodi dalje, pa mozes da igras nesto sigurnije, zatvorenije; nego nakon tog meca ostaje i mec sa Brazilom .... Znaci dimamo pristup igre na iks u mecu u kom nas pobeda svakako vodi u naredni krug, zamo zato sto nam to otvara mogucnost da i u narednom mecu imamo pristup na iks da bi isli dalje. A taj mec je ni manje ni vise nego protiv Brazila i moze da bude totalno nebitan ako se Svajcarci pobede.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Naravno da je pobeda kraj. Ali kako misliš da mi dobijemo Švajcarsku? Kombinatorikom i ofanzivnim bekovima, posedom? Ili tvrdo u odbrani, kontrama i prekidima?

            Comment


            • Precenjujes Svajcarce. Jaki su, organizovani, ali ne i nepobedivi.
              Kako mislis da igramo na iks sa njima i sa Brazilcima? Bunkerom, zonskim presingom, svi iza lopte???? Nemoj slucajno da je neko presao pola taktikom?
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Dati im loptu u noge i zatvarati bokove. Tu se ne snalaze.

                Comment


                • Govorim o Švajcarcima naravno da ne bude zabune.

                  Comment


                  • Skloni smo sve druge da precenjujemo, pišemo bajke o njima a naše minimalizujemo i precenjujemo do krajnje granice.
                    Svakako da u predstojeću tekmu ulazimo sa dozom olakšanja. Ostvarena je startna pobeda, koja je, se ne lažemo, bila zacrtana i pod moranjem. Sada bi trebalo, pišem trebalo, biti malko lakše. Ne u pogledu protivnika, koji je kud i kamo neuporedivo zajebaniji, već znajući da je startni led probijen i sada nemamo toliki "mač nad glavom" koji bi stajao da nismo pribeležili "trojku" na otvaranju turnira.
                    Naravno da nas eventualni poraz gura u tešku poziciju. Em što bi nas Sajdžije prešišale na lestvici em nam ostaje zadnje kolo i vađenje nad Brazilom. Što bi, slaže se, svaki Srbin bilo baš baš zajebano i teško.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Igrati protiv Svajcarske znaci igrati i protiv sudija.Pogledajte koliko je faulova bilo na utakmici sa Brazilom a sudije su ih pustile da pokrse brazilce.Na silu ce otici dalje.Malo sudije malo igra i hop svajcarcima 3 boda lagano.

                      Comment


                      • Naša reprezentacija je prva na tabeli, uz šansu da ako pobedimo sledećeg protivnika (koji nikako nije svetska klasa), uđemo u elitni klubu 16 najboljih zemalja na daleko najvažnijem i najvećem takmičenju na svetu.
                        Mnogi bi voleli da su u našoj koži.
                        Naš tim je izuzetno stabilan, stručno vođen, sa nekim od najperspektivnijih i najboljih talenata svetskog fudbala.
                        Plasman na Svetsko prvenstvo nam je doneo 9,5m$, a plasman među šesnaest najboljih nam donosi još 4m$. Fantastične nagrade, mnogo veće od onog seljačkog spina o nekakvim milionima ako osvojimo prvenstvo.

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Gledam sad intervju posle jučerašnje utakmice... Aca intervjuiše Kolarova i kaze mu “Strašan gol!” a ovaj pokazuje na Sergeja i kaže “Sergej - strašan igrač”. [emoji2]

                          Comment


                          • Kaže i "Lagano" za gol

                            Comment


                            • Ako pobedimo Švajcarce istetoviraću Rastavca na jedno a Kokezu na drugo rame.

                              Grb FSS-a se podrazumeva..

                              Comment


                              • Ako odemo dalje, Krstajic ce postati cudotvorac, a Kokeza bog, tako da neces biti jedini.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X