Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Kleo je zvanicno Srbin,dobio pasos,sada je sve do Pizona,a nesto vjerujem da ce biti pozvan cim mu je pasos sada urucen.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Zigic-Mrdja definitivno.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        Pizon rekao da nece zvati Klea u reprezentaciju bar za sada @(*6sd$%
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Kao da se Pizon ista pita,Tole ce presuditi? ;D
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Ma ne verujem da ce ga pozvati Tole ali ko zna. fghj48d
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Zigic odigrao jedan mec od pocetka,i usao par puta sa klupe.
              Mrdja odigao jedan dva meca,dao treceligasu tri gola.
              Lazovic,padavicar i nije bitno da li igra,a nije se ni on naigrao.
              Pantelic,dva meca odigrao,jedan gol.
              Kleo,petnestak utakmica,desetak golova,jedini igra konstantno.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Samo da ga pozove Pizon ali ne verujem da ce ga pozvati &%@5w8&*
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Bice zanimljivo koga ce zvati Pizon.
                  Mada mora se reci da je Pizon u Zvezdi od niceg napravio solidan tim,a sada ima kvalitetne igrace,moze da pokeze sto zna.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    Ako ne sad, onda bar za sledece meceve mora biti pozvan Kaludjerovic.
                    Posebno ako nastavi ovako da daje golove.

                    P.S. Daj Boze da ne pozove Lekica, a sve mi se nesto cini da ce se to desiti... #%d*
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Verovatno ce pozvati Lekica ali Kaludjerovic nam je potreban decko je u sjajnoj formi +*@WT*48*
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Pa dobro,ako tako gledas mogao bi i Trifunovica, videcemo,ja ipak mislim da nemamo bolje od Pantelica i Zigica
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Ja bi igrao sa jednim spicem i sa tri iza njega, 4-2-3-1
                          Kao Spanci, kao Chelsea sa Murinjom, kao nasi mladi dok ih je Djukic trenirao, gde je bas Mrdja bio centarfor.



                          Mislim da nasem mentalitetu vise odgovara ta igra.
                          E sad, problem je ko da igra 10-ku. T.j. Lamparada u Celzijevom sistemu.

                          A moze i takodje Murinjova taktika iz Intera 4-2-1-3 koju je covek "izmislio" i sa njom osvojio LS.
                          Samo sto je kod njega par zadnjih veznih cinio Zanieti sa Cambiasom. Nemamo mi taj kvalitet.



                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Kad vec nabrajate nase napadace koji su u formi. Meni na pamet padaju Rakic i Djordjevic. Jeste da igraju u drugoligaskim timovima, ali su obojica relativno mladi i relativno perspektivni. Plus su od nasih napadaca ove sezone najefikasniji. Rakic je na 5 utakmica postigao 4, a Djordjevic na 7 utakmica 4 gola.

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              ma nemamo jos od Kezmana i Milosevica pravog napadaca...sta je sa Aleksicem, ne cuje se za njega, a nesto se povezivao sa Man. City-jem...?

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Aleksic je trenutno igrac Djenove, na pozajmici nekom Nemackom drugoligasu. Odigrao dve utakmice, dao jedan gol. Al dobro, ima jos vremena za njega.

                                Comment

                                Working...
                                X