Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedino da u Marsela uđe duh Putičanina iz prejake JSL.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Nisam rekao da je ovaj odigrao nešto, mislim na Kostića, ali i kao takav bolje je odigrao od Adema, zvanog nisam se video na terenu, ali uopšte.

      Daj Radonju da promeša tri puta Marsela pa da đuskamo ispred skupštine.
      Sad sam shvatio da sam budala što odgovaram na tvoje postove.

      Ta greška mi se više neće ponoviti.

      Comment


      • Originally posted by dekinjo
        Sad sam shvatio da sam budala što odgovaram na tvoje postove.

        Ta greška mi se više neće ponoviti.
        Ili se vrati u onu tamo temu komentariši VAR sistem, ne ide ti ni to, ali ti bar ide bolje od komentarisanja fudbala.

        Nemoj da se vređaš, ali svako ko kaže da je Adem danas odigrao dobru utakmicu ili je ćorav ili je pogrešio sport.

        Comment


        • Videle su masu ovaca koje će uplatiti 50 kinti za svaki slučaj.

          Comment


          • Utakmica sasvim korektna iz ugla naše ekipe. SMS odličan, Mitrović takodje (bez obzira na promašene šanse). Kostarika zaista nema oružje da napadne tako da ću sa hvalospevima upućenim odbrani da se suzdržim iako ne mogu da se otmem utisku da su bili strašno motivisani i disciplinovani. Protiv Švajcarske moramo da odigramo mnogo tvrdo i da im prepustimo loptu jer oni nisu vični kombinatorici(rutiniranju).. Treba ići na kontre u duge lopte. Kostić od prvog minuta a Radonjić zamena. Skok igra, prekidi, kontre i tvrda šorka. Pa ako uleti odbijanac super.

            Šteta što Brazil nije pobedio i to velika. Ogromna!

            Comment


            • I da Baneta na beka.. on ima ozbiljne dijagonale i duboke lopte a zna i iskusno da povuče kad treba. Tadiću treba Bane u liniji, sa Rukavinom je previše opterećen ofanzivno jer dobija prerizične lopte. Rukavina ima mnogo tvrdu nogu. Takodje Kolarov-Kostić mnogo bolje "drže liniju" ofanzivno od Kolarov-Ljajić.. Ljajić nije za krilo i nek presedi na klupi pa da zameni umornog SMS-a a može i da startuje ali u manevru nikako na krilu. Mitrović treba da počne ali i da ranije bude izveden iz igre.. Ovaj put Luka Jović..

              Biće mnogo teško ovaj remi je ozbiljno zakomplikovao situaciju za nas.

              Comment


              • Originally posted by dekinjo
                Kvota da će Srbija osvojiti World Cup sa 151 pala na 34, a samo je pobeđena Kostarika. Veći smo favoriti recimo od Meksika sa kvotom 41, koji je pobedio Nemce.

                Šta su to videle kladionice?
                Videle su poraz Nemacke od Meksika i put sa drugog mesta ka polufinalu koji vodi preko Meksika pa pobednika meca H1 (Poljska najverovatnije) i G2 (Engleska).

                Comment


                • Odlična analiza večeras na RTS-u, mala kritika za Ljajića kod pozicioniranja kada nemamo loptu, logična mala zamerka.
                  Takođe su se dotakli verovatno ključne stvari, saradnje na mikro prostoru grupe od 2-3 igrača. To je možda i najvažnija stvar, npr bilo je evidentno da Tadić nema nikakvu podršku od Ivanovića, koji je okovan taktičkim obavezama morao da ostaje pozadi, da ubacivanja Vanegasa smanji na najmanju moguću meru.

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Originally posted by dekinjo
                    Masa ovaca čeka da kvota padne da bi uplatili tiket? Zanimljivo.
                    Badem je sofisticiranije objasnio to od mene a ja sam ipak samo hteo da kroz šalu objasnim da "gazda-kockar" ne postoji. Ako sam nekog uvredio nek mi oprosti.

                    Masa ovaca je metafora za ljude koji bacaju svoj novac. Jer niko sigurno nije stavio 100E da Srbija osvaja. Već je hiljadu njih bacilo po 50 kinti.

                    A masa ovaca ne čeka da padne kvota već će se pridružiti predhodnoj masi ovaca koja je uplatila dok je kvota bila veća. A bilo ih je i biće ih. Od njihovog blejanja po kladionicama vlasnici istih lepo rade i žive.

                    Comment


                    • Originally posted by badem View Post
                      Videle su poraz Nemacke od Meksika i put sa drugog mesta ka polufinalu koji vodi preko Meksika pa pobednika meca H1 (Poljska najverovatnije) i G2 (Engleska).
                      Ja mislim da ako budemo drugi u grupi i dobijemo Meksiko kao rivale (pod uslovom da oni budu prvi u grupi) da nakon toga idemo na G1 - H2 znaci na Belgiju verovatno .... Ispravite me ako gresim?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        ELokventnije nije moglo da se opiše ta bleda igra.

                        Kostić za pola sata uradio više, ušao u šansu i da nije bilo Navasa eto i gola i imao jedan šut sa 16 metara.

                        Evo napiši šta je čovek korisno uradio na terenu, pa i one prekide što je izvodio nije bilo baš najbolje.
                        Onu sansu u kojoj se nasao, Kostic bi promasio i da Navas nije zakacio vrhovima prstiju loptu. Jednostavno se zaleteo previse napred i lopta mu je isla iza ... Ono sto je ovaj zakacio i za mrvu joj promenio putanju, nista bitno ne bi promenilo i da nije.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Ja mislim da ako budemo drugi u grupi i dobijemo Meksiko kao rivale (pod uslovom da oni budu prvi u grupi) da nakon toga idemo na G1 - H2 znaci na Belgiju verovatno .... Ispravite me ako gresim?
                          2014worldcup2.jpg

                          Nije G1 - H2 nego H1 - G2.

                          Naravno da kladionice uzimaju u obzir sve dogadjaje koji su povezani sa dogadjajem za koji se prave kvote.
                          Last edited by badem; 18-06-18, 01:01.

                          Comment


                          • Znaci moze lepo da nam se otvori pod uslovom da prodjemo grupu.
                            Mada jos je tu mnogo faktora u opticaju. Pitanje je da li ce Meksiko uospte biti prvi u toj grupi, pitanje je koji cemo mi biti u nasoj grupi .... I jos mnogo pitanja na koje mozemo samo da predpostavimo odgovore, vezana za ove cetiri grupe koje se ukrstaju (deo sa jedne, a deo sa druge strane zreba).
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Osmina finala Meksiko, četvrtfinale Poljska, polufinale susjedi, finale Belgija.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Što se tiče Adema, pišam ti se na fudbalera koji igra ka napared, to mu je odlika, a sve što se oko njega desilo za sat vremena jeste jedno oduzimanje lopte u naših 16.

                                Manite se statistike, suština je u nečemu drugo.

                                Npr. SMS kad god je primio loptu u poslednjoj trećini to je opasnost, Adem.....uvek uspori, uvek dribling unazad.
                                SMS izuzetan prijem lopte i osećaj za igru, vrlo brzo razmišlja i što komentator reče "voli ga lopta" atipičan jer svojom visinom ne odaje te mogućnosti. Naš juče najbolji igrač a u perspektivi naš (Ronaldinjo, Mesi...) možda sam u euforiji, znam da će imati i loših dana ali zaista ne procenjuju ga džabe na trocifrenu cifru.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X