Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ?
    Originally posted by John Dies at the End View Post
    Ne znam, nisam optimista.
    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Comment


      • Ljajićeva slabija igra može se posmatrati kroz prizmu da mu krilna pozicija nije baš najomiljenija. Bolje se snalazi i delotvorniji kada je u središnjici manevra.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Prvi mec...samo je pobeda vazna...bice igra bolja, potencijala ima, posebno u sredini...SMS je stvarno klasa od igraca, neverovatno lako pravi visak...Mitar i pored promasaja odigrao odlican mec, mali milion lopti zadrzao, odlozio, odlicno otvarao dubinu...na kraju krajeva iznudio i onaj faul kod gola...najvise skripi po boku u ofanzivnom deli, prosto zato sto igraju momci kojima ta pozicija u ovom sistemu bas i ne odgovara...odbrana sem prvih 20-ak minuta sasvim zadovoljavajuca...prvi korak nacinjen, sad je lakse...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Daj Radonjića umesto Adema da karamo i Brazil.

            SMS dođi u Juve, dođi dođi u Juve.

            Comment


            • Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Daj Radonjića umesto Adema da karamo i Brazil.
                Da, JSL njive su merilo vrednosti.

                Ako Radonjić bude imao pola Ljajićeve karijere nek se udara nogama po dupetu.

                Evo ni ovi pojma nemaju, nije Adem najslabiji. Daj bici onu naprednu statistiku što tvoj drug radi da vidimo da je Ljajić bio najgori.

                Last edited by goku; 17-06-18, 19:23.

                Comment


                • Originally posted by dekinjo View Post
                  Evo ni ovi pojma nemaju, nije Adem najslabiji. Daj bici onu naprednu statistiku što tvoj drug radi da vidimo da je Ljajić bio najgori.
                  Nemam nameru da ulazim u raspravu sa tobom, niti mislim da je Adem bio najgori na terenu. Samo sam hteo da ti ukazem na neke stvari da se ne izvaljujes bez potrebe, nikakvu losu nameru nisam imao. Ako ces vec taj whoscored da uzimas kao reper, onda ces morati da se slozis da su Mustafi i Dzejms Tomkins najbolji stoperi EPL-a a Aguero najbolji igrac, nema selektivnog odabira, tako su bar oni izracunali. ;)
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Kolarov igrač utakmice, Tošić odigrao utakmicu života, Milenković otkrovenje, Bane postavio rekord svih vremena svih naših reprezentacija, Stojković pravi kada treba, Matić i Milivojević bedem koji odlučuje šta se sme i šta se ne sme na terenu, Sergej najbolji mladi igrač Mundijala, Tadić naš najzapaženiji igrač, Ljajić odličan, Mitrović zver, jedan od najzaslužnijih za pobedu.

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                      Kolarov igrač utakmice, Tošić odigrao utakmicu života, Milenković otkrovenje, Bane postavio rekord svih vremena svih naših reprezentacija, Stojković pravi kada treba, Matić i Milivojević bedem koji odlučuje šta se sme i šta se ne sme na terenu, Sergej najbolji mladi igrač Mundijala, Tadić naš najzapaženiji igrač, Ljajić odličan, Mitrović zver, jedan od najzaslužnijih za pobedu.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      Tadić i Ljajić baš ne zaslužuju toliko pohvala. Mogu i moraju mnogo bolje u nastavku turnira.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Što se tiče Adema, pišam ti se na fudbalera koji igra ka napared, to mu je odlika, a sve što se oko njega desilo za sat vremena jeste jedno oduzimanje lopte u naših 16.

                        Manite se statistike, suština je u nečemu drugo.

                        Npr. SMS kad god je primio loptu u poslednjoj trećini to je opasnost, Adem.....uvek uspori, uvek dribling unazad.

                        Comment


                        • Svaka čast Brajkula, elokventno i konstruktivno, baš onako u tvom stilu.

                          Comment


                          • ELokventnije nije moglo da se opiše ta bleda igra.

                            Kostić za pola sata uradio više, ušao u šansu i da nije bilo Navasa eto i gola i imao jedan šut sa 16 metara.

                            Evo napiši šta je čovek korisno uradio na terenu, pa i one prekide što je izvodio nije bilo baš najbolje.

                            Comment


                            • Ne spominješ Kostićev divan pas ka Navasu u čistoj kontri Orlova. Kada već sve brojiš Ademu, ne zaboravi ovo da prokomenzarišeš. Ili za to imaš neki konstruktivan alibi.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Nisam rekao da je ovaj odigrao nešto, mislim na Kostića, ali i kao takav bolje je odigrao od Adema, zvanog nisam se video na terenu, ali uopšte.

                                Daj Radonju da promeša tri puta Marsela pa da đuskamo ispred skupštine.

                                Comment

                                Working...
                                X