Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golovi

    https://youtu.be/SzqZn7MYfAI
    https://www.youtube.com/c/krkipfc

    Comment


    • Ova utakmica nije nikakav pokazatelj kvaliteta ali opet svakako je dobro da se bar sa nekom dozom samopouzdanja ode na svetsko prvenstvo, i ono sto je najvaznije nije bilo povreda.
      sigpic

      Comment




      • Srećno momci!

        Svakako nemam nikakva očekivanja, i želim ovim lopovima u FSS-u sve najgore, ali bilo bi lepo da nekim čudom nešto napravimo u Rusiji.

        Nek izginu na terenu i za mene će to biti dovoljno.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Kod mene hajp na maksimumu.
          Napred naši
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Originally posted by dekinjo
            Igramo k'o žene samo ne nosimo haltere
            Bitno je da dobijemo šiptarske gastarbajtere
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Inace ta utakmica sa Svicom mi je za kladjenje na neki crveni karton

              Comment


              • Comment


                • Gledam ovu reklamu gde dele originalni dres reprezentacije i samo da bacim još jedan, verujem, u moru hejtova kako je ovo verovatno naš najružniji dres ikada.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • U moru raznog hejtovanja, nešto što mi se dopada, naravno navijači i ja uvek u interakciji, još kada pun stadion zapeva (ok može i hor uvek )...
                    Makar se pivari potrudili







                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by dekinjo
                      A vi mračni tipovi siđite u podrum i vratite se 16. jula ako baš morate.
                      Ffs...
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by dekinjo
                        Evo, izlaze miševi
                        Sta nije u redu s tobom?
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Evo startnih 11[emoji16]

                            Comment


                            • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Ne znam, nisam optimista.

                                Comment

                                Working...
                                X