Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Hteo sam da citiram bicijev post ali ga je obrisao.

    Ovo je odgovor:

    Mislio sam da je meč protiv Nigerije samo jedan od pripremnih mečeva za SP.

    Šta je Krstajić sinoć trebao da dokaže i kome? On će biti selektor u Rusiji i njegov zadatak je priprema tima, a ne da se dokazuje pljuvačima.

    Ako nije dokazao da je pravi izbor, posle onog sinoć nije dokazao ni da nije, tako da stvarno ne razumem smisao bicijevog posta. Valjda je poenta samo pljunuti po defoltu, pa makar i posle pobede.

    Niko ne očekuje da se proslavimo već samo da odigramo u skladu sa mogućnostima, da prođemo grupu i možda uđemo QF ako nekim čudom izbegnemo Nemce.

    Mislim da je ova rasprava za i protiv Krstajića bespredmetna jer on je najmanji krivac ako uopšte postoji krivac u momemtu kad smo se plasirali na SP posle tri neuspešna ciklusa i kada su svi najbolji igrači koje imamo u ekipi.
    Kao prvo, ne brisem svoje postove, mojne si mrcina, prelistaj stranu-dve nazad. Lakse je jelte, ne napisati post, nego ga napisati pa obrisati. Zasto bih to radio?

    Kao drugo, zaista nema potrebe da ulazimo u neku ozbiljniju diskusiju, jer ti neces da priznas da si pojeo govno tim podrzavanjem Muslinove smene. Svi znamo zasto je Muslin oteran, s tim sto nekima neki satro ponos ne dozvoljava da priznaju da nisu bili u pravu pa se branjenjem Krstajica samo dodatno, bez blama, ukopavaju u mesta gde sunce ne sija. Ja ne vidim mesto diskusiji sa takvima. Sve ce se Krstajicu opravdati, jer jelte ima mesta argumentima iako svi znamo da su ti argumenti kurac na bicikli. Kad bude poveo petoricu superligasa u Rusiju, on ce promovisati srpski fudbal, srpsku ligu, jel da? Zato ja moram biti obicna stetocina i hejter u ovoj temi, jer zbog ovog iznad ne moze se pokrenuti argumentovana rasprava.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Pošto mi se ebe avatare, možemo se kladimo u prestiž ko hoće? U titulu jebačapogadjača, ja potpisujem 3 poraza. Tri glatka poraza naše reprezentacije, duvaće u odbraniz

      Comment


      • Ja prvi nisam voleo Muslina, ali čovek je uspostavio neki sistem(bio on nama odvratan ili ne), koji je funkcionisao. Odveo je repku na SP, uradio zadatak koji su mu dali.

        Njegovo otpuštanje bi mi jedino bilo jasno, da se javio neki TOP trener koji je rekao, hoću ja da vodim vašu reprezentaciju na SP-u ako je moguće. Onda bih mogao da svarim. Jbga, top trener se ne propušta.

        A ovako, otpustiš trenera koji je sa igračima već neko vreme da bi doveo čoveka koji nema jednu takmičarsku utakmicu kao trener.

        E to je odluka koja nema veze sa fudbalom, već sa nekim drugim stvarima.

        Našu repku ću svakako podržavati na SP-u da dogura dokle god može. Nek nas taj Krstajić sve napravi debilima što se mene tiče. Ono što me raduje je zalaganje igrača. Momci daju sve od sebe, i za to im skidam kapu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0
          Iskreno, mislio da sam da nema losijeg "kockara" od Fiksnog, ali ipak postoji(s). Cak mi je i glupo da prihvatim ovu opkladu.
          Ajde, prihvati pa u šta hoćeš. Već te vidim kako nosiš Florijana Matekala i Stjepana Bobeka u dresu jedne reprezentacije iz periods WW2 na avataru.


          http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1374698

          Moram da pohvalim sebe da sam mudar i da posedujem nešto tipa phronesis koncepta iz Antike.

          Kakva namerno izgubljena utakmica da bi ljudi zaslepljeni pisali ovakve komentare naravno svuda u svetu.

          Lepo sam rekao namerno izgubljena. Sad da svi vide da su bez Mesija očaj zaboga, i da se skine pritisak sa njega.

          Neretko ćete čuti "ma daj sve sam radi nema nikakvu reprezentaciju". Pa to se ne bi moglo reći ni da igra za Srbiju umesto Ljajića, ako je najbolji svih vremena, a kamoli ovaj cirkus što prave.

          Ronaldo je veličina za ovog tipusa, ljudska.
          Last edited by Cassius Clay; 28-03-18, 18:18.

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by mark it zer0
              Kacio ja, klasika sindikat, samo nema nikakve veze sa ovom temom.

              @onomatopejaIdeja

              Kojim igracima je konkretno Krstajic "budzio" broj nastupa za reprezentaciju?
              Ima ima dosta veze sa ovom temom, sve je to ista klapa, a pominju se i botovi, ima ih i ovde.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ima ima dosta veze sa ovom temom, sve je to ista klapa, a pominju se i botovi, ima ih i ovde.
                Suštinski o tome se radi.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Kao prvo, ne brisem svoje postove, mojne si mrcina, prelistaj stranu-dve nazad. Lakse je jelte, ne napisati post, nego ga napisati pa obrisati. Zasto bih to radio?

                  Kao drugo, zaista nema potrebe da ulazimo u neku ozbiljniju diskusiju, jer ti neces da priznas da si pojeo govno tim podrzavanjem Muslinove smene. Svi znamo zasto je Muslin oteran, s tim sto nekima neki satro ponos ne dozvoljava da priznaju da nisu bili u pravu pa se branjenjem Krstajica samo dodatno, bez blama, ukopavaju u mesta gde sunce ne sija. Ja ne vidim mesto diskusiji sa takvima. Sve ce se Krstajicu opravdati, jer jelte ima mesta argumentima iako svi znamo da su ti argumenti kurac na bicikli. Kad bude poveo petoricu superligasa u Rusiju, on ce promovisati srpski fudbal, srpsku ligu, jel da? Zato ja moram biti obicna stetocina i hejter u ovoj temi, jer zbog ovog iznad ne moze se pokrenuti argumentovana rasprava.
                  Muslin je smenjen jer nije hteo da da jedan minut igraču koji na transfermarketu vredi 55 miliona evra. Koliko mi takvih imamo? Mogao ga je koristiti i kao bekap, niko mu nije tražio da bude prva postava. Muslin nije oteran, mogao je ostati, ali sujeta se isprečila njegovom ostanku.

                  Na meču na kojem je dao dva gola za Lacio, Muslin je rekao da je bio najgori na terenu. Šiljio je patku na mladom igraču koji je za naše uslove ekstra klasa. Pokrivao se iza uspeha koji je postigao, a sreća ga je služila ko budalu ona stvar.

                  Mark it zero vam je sve lepo objasnio, ali ne vredi. Bavite se igrom, to je ono što se vidi, dešavanja van terena su samo špekulacije. Vi ne možete da ukapirate da mene to ne zanima, mene zanima samo igra i fokus mi je na tome.

                  Poslodavac je smenio zaposlenog i to je njegovo pravo. Real je smenio Kapela ili Ančelotija posle titule i navijači Reala nisu ostali da pljuju novog trenera i igrače, već su nastavili podržavati klub.

                  Ovde nema kulture navijanja za reprezentaciju svoje zemlje. Holandija je velesila, nema je dva velika takmičenja za redom, a stadioni su puni kao oko kad su domaćini.

                  Koga je Klinsman trenirao pre nego je postao selektor Nemačke 2006.? Govorimo o super sili koja je stavila početnika pred SP na kojem su bili domaćini.

                  Neće Krstajić povesti ni jednog igrača iz naše lige, ne znam odakle ti ta ideja.

                  Odgovorio sam ti kulturno na post iako si ispao kreten sa onim bespotrebnim vređanjem na početku. Ne znam ni što ti je trebalo da govna uzimaš u usta u sredini posta, ali dobro.

                  Originally posted by Brajkula View Post
                  Ima ima dosta veze sa ovom temom, sve je to ista klapa, a pominju se i botovi, ima ih i ovde.
                  Brajko koliko si ti glup na skali od 1-10? Daj sebi ocenu da vidim koliko si iskren.
                  Last edited by goku; 28-03-18, 22:01.

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Brajko koliko si ti glup na skali od 1-10? Daj sebi ocenu da vidim koliko si iskren.
                    Milo mi je što si se osetio prozvanim.

                    Spoiler

                    Comment


                    • Poslodavac... hahahah. Mene Gokula podseća na Mene Negde u dubini duše znam da se sprda i traži povod da čačka druge. Ups, otkrio sam se :o jbg

                      Comment


                      • Pa troluje nego šta. Nema tu šta da se izvali. Zato ga treba i guziti.

                        Comment


                        • Prilično sam siguran da Krstajić ima potencijal da postane novi Gvardiola, vidi se ta ideja poseda koji forsira.

                          Čak mu je i organizacija igre slična, u prve dve trećine terena strogo kontrolisana kretanja, dok je u poslednjoj trećini dozvoljena improvizacija.

                          Comment


                          • Ja sam te prvi izvalio. Priznaj. Eto i Brajkula te zna. Znam da Gokule mrači gde stigne, gde on pozitivno da priča i to sad o Krstajiću koji je nemač pojma.

                            Verovatno ima tu tračak istine kad piše, ali uglavnom je zezancija.

                            Comment


                            • Jedina je istina da će da navija za Srbiju na SP, kao što ćemo i svi mi. Ostalo.....

                              Comment


                              • brajkulo stavi neku anketu gore.. plasman u grupi e (1-4) ili tako nesto

                                Comment

                                Working...
                                X