Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je igrao Iwobi?

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0
      Auuuu Salou, da udje u 75-om da stane na loptu.
      A kako bez Alberta Nadja, kako bez tog atomskog mrava, razaraca na sredini. I ovako mu treba neki kes da isplati bivsu zenu

      Jbt ko je ono bio u odbrani Gavrancic, Krstajic, Vidic i ko jos? Kad smo prekucali kvale sa jednim primljenim golom a onda Ilija zvao sina da igra
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Zvao Ilija sina u turisticku posetu Nemackoj Ako se dobro secam nije odigrao ni minut . Jevric na golu ... Savo u napadu i torpedovanje od Argentine.

        Comment


        • A u Londonu (na temi) muk.

          Comment


          • Jbt ko je ono bio u odbrani Gavrancic, Krstajic, Vidic i ko jos?
            Jedan od braće Dudić, ako me sećanje služi? Ne, ipak Ivica Dragutinović.

            Večeras potvrda da uz malo pametnog korigovanja reprezentacija i može da liči na nešto. U nedostatku pravog kadra, što pametnije samo.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              A u Londonu (na temi) muk.
              Svaka cast Krstaji na bombasticnom fudbalu i unistavanju zemlje Nigerije. Ovime je dokazao da je ipak bio pravi izbor i da cemo se uz njega proslaviti na svetskom.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                A u Londonu (na temi) muk.
                Izgubićemo peške sve 3 utakmice. Izdominiraće Krstajića svi.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Izgubićemo peške sve 3 utakmice. Izdominiraće Krstajića svi.
                  Ne bih se složio.

                  Već vidim Krstajića kako je okupio sve, igrače, ekonome, itd. I kaže kako se čuo i sa AV i da se mora izvući X sa Kostarikom. Za naciju, za državu.

                  AV posle onako na pressu kaže "Ne mogu ja sve da stignem, jel trebalo ja i da igram na SP".

                  Krstajić se preporučio FC Lagosu.

                  Comment


                  • Čovek bi očekivao da posle onakve pljuvačine do večeras, po analogiji od večeras bude euforija, ali izgleda da su samo niski porivi ono što većinu ovde radi.

                    Kod mene ne zavisi da li ću podržavati fudbalski tim moje zemlje od toga ko vodi savez ili ko je selektor, navijao sam za reprezentaciju i pod Muslinom i drhtao zadnjih pola sata u Irskoj bez obzira što me uopšte nije radovalo kako smo izgledali u drugom delu kvalifikacija, a navijao bih i da je Muslin ostao. Reprezentacija je veća i od presednika saveza i od selektora i od igrača i oni ne treba da imaju uticaj na podršku. Nikada kod nas atmosfera nije bila neki adut niti su se vukli smisleni potezi da bi bili nešto posebno ogorčeni na ovo sad.

                    Nije ovo večeras nešto veliko, ali licemerno je ćutati posle pobede, a pljuvati posle poraza. Ovo što sam večeras video i prvo poluvreme protiv Maroka je bilo više fudbala nego na svim utakmicama ukupno kod Muslina. Želja postoji, borba, trčanje, meni je to dovoljnjo, a uopšte ne izgledamo loše, ništa lošije nego sa Muslinom.

                    Meč u Beču protiv B tima Austrije i protiv Gruzije na punoj marakani su bili horori. Slavite Muslina ko da je uzeo SP, a ne osvojio grupu ispred Velsa, Irske i Austrije. I Petković i Antić su osvojili grupu i to ispred Španije i Francuske pa kako su se proveli na SP.

                    Jel bi ostanak Muslina garantovao prolazak grupe? Jel dovođenje Krstajića garantuje da nećemo? Krstajić i nije bio opcija kad se pravila smena, on je iznuđeno rešenje jer velike patriote nisu htele voditi svoju zemlju. Ako ništa drugo Krstajiću treba skinuti kapu na hrabrosti jer zna šta mu se sprema u slučaju kraha. Već sad ga mažete g.....a, a još nismo ni otišli. U slučaju prolaska grupe sigurno vam sujeta neće dozvoliti da priznate grešku. Meni lično prolazak grupe i ne bi bio neki ekstra rezultat jer smo tu negde sa Švajcarskom, a bolji od Kostarike.

                    Na kladionici imamo skoro iste šanse kao i Švajcarska. Jel vi stručnjaci bolje znate od onih koji žive i bogate se na tome. Smešni ste sa svojim defetizmom.

                    Možda ćemo izgubiti sva tri meča na SP, možda i nećemo, to niko ne može da zna. Lako je ovde lupetati jer odgovornost za napisane reči ne postoji.

                    Na dva druga foruma teme reprezentacija su imale preko 100 postova za vreme meča i svi su bavili igrom, taktikom, igračima. Nije se pisalo o sendvičima, šunki, sns-u, Kokezi, ljigavom Krstajiću, Iwobiju, Dušanu Petkoviću i bivšim igračima i to sve u vreme dok se igra meč. Ovde je bilo šest postova.

                    Sramotna je ova tema na ovom forumu.
                    Last edited by goku; 28-03-18, 01:49.

                    Comment


                    • Ono što je zapravno sramotno je da Krstajić bez iskustva vodi reprezentaciju na SP a nije ni kvalifikacije prošao sa njom. Posle teranja Muslina, koji mi je išao na nerve, da je došao i Žigić ili Pantela, Vidić, isto bih rekao samo bi kuknjava bila veća jer su zvezdaši.

                      Kakav Krstajić pajac, u takmičarskim mečevima ćemo biti progutani. Jedini plus ove reprezentacije je uigranost u neuigranosti, navikli su da ih jebe ko kako stigne što se tiče stila igre.

                      Šta ima da se analizira u ovoj sprdnji od prijateljskih?

                      Prvo dresovi, najodvratniji ikada sramota me da gledam. Da li smo Turska, Švica ili Albanija? Kakav je ono komunjarski dres, ne po boji, nego i po stilu, fazon za sirotinju najsiromašniju.

                      Drugo, koliko su važne prijateljske govori to da Argentina koristi da posle poluvremena, ne znam ko je došao na ideju ali čestitam, skinu pritisak sa sebe i Mesija tako što će izgubiti 6-1. Brazil koji je jači nego sa onim imbecilom razmaženim, rezultat za zaborav jer nije realan, iako se ne ložim na Nemačku, neće ti videti finala 20 godina.

                      Šta komentarisati za najseljačkiju reprezentaciju na svetu? Sergeja došao Murinjo da gleda, dečko nije bio u kombini jer Kežman nije hteo da da keš da igra. Pa napravili foru da je Muslin to branio i jedino što im ostalo da ga zamene...

                      To je ista ona reprezentacija gde nije bilo mesta za Ramba pre 10+ god iako tad SCG isti je to k u potpunostii.

                      Ista ona gde se tera Antić posle rezultata koji je bio vredan poštovanja.

                      Šta sad treba da očekujem?

                      Jebite me ako sam pogledao 3 poluvremena kvalifikacije plus ovo sad ove dve tekme.
                      Nije to do vlasti i Kokeze, fudbaleri i fudbalski radnici su čast izuzecima, egomanijaci i neznalice, prototip Kolarov.


                      Jedan gospodin i radnik kao što je Vladan Milojević pokazao je da rad i od proseka stvara nešto, da disciplina donosi rezultate.

                      Nemamo tehničke mogućnosti kao Brazil, Španija i treba da igramo na naše prednosti.
                      Krstajić amaterčina zbog toga "lepo" će popiti na svakoj par golova jer je amater nedorastao zadatku.

                      Comment







                      • Foto-citiraću.

                        Edit:
                        I mi smo drhtali u Irskoj.
                        Last edited by MarkoNFL; 28-03-18, 08:03.

                        Comment


                        • Nije mu smetalo da jebe u Herti, Ajaksu gde već. Razbijaju se oni kao bulje tako da ta slika i nema neke veze preterane,

                          Ali su seljačine za pokazati.

                          Zamislite jednog Tea ili Jokića, da kod Djordjevića, ili Mandića i Filipovića da kod Savića ovo rade.
                          Nezamislivo. Stvar kulture igranja za naciju.
                          Fudbaleri obično dolaze iz najnižeg staleža, i iako možda dati fudbaler nije taj slučaj, 90% odrastanja i drugova su mu takvi. Bataljivači knjige i degeni sa frizuricama.

                          Ja dok sam basket trenirao morao sam svedočanstva da donosim, ko ima 1 nema treninga, pa te jebe ako nisi vrlo dobar ili odličan ceo trening i svaki trening kljuca.

                          Zato smo svi ili u košarci ili na fakultetu. A svi moji ortaci fudbaleri gluvare po nekim kladionicama a od fudbala imaju kopačke iz srednje.

                          Generalizacija, da, ali manje više ispravna.

                          Comment


                          • Nije generalizacija, vec gomila prostackih uvreda

                            Kao i sto sam napisao, Nigerija nije dorastao protivnik, kvalitetom jedna od najlosijih reprezentacija (ne po imenima igraca, vec igri ) koja ce igrati na SP, tako da objektivnu snagu naseg tima nismo mogli da vidimo u sinocnem duelu.Na stranu sto je Nigerija bila oslabljena (njima je branio 17-sto godisnjak iz 3(4?) spanske lige, ta ista reprezentacija je pokazala neke nase mane koje ce protivnici na SP eksploatisati do besvesti .

                            Rezimski portali i burek novinarcici su na radnom zadatku i ispunjavaju zacrtano.

                            Krstajic je u odnosu na utakmicu sa Marokom shvatio nesto, a to je da kada nam 2 beka igraju visoko, ne moze da igra sa jednim zadnjim veznim, tako da su juce MiM uspeli da zatvore kada su Kolarov i Rukavina na polovini protivnika.Problem ce biti reprezentacije koje se brze transormisu iz faze odbrane u napad, i da ce mo imati mnogo problema.
                            Bojim se da ce na SP SMS morati da igra, i da Matica ostavi samog na mestu 'zadnjeg veznog' , tako da ce mo imati problema kao na utakmici sa Marokom.

                            Juce se, takodje, videla razlika izmedju (iako u godinama)ozbiljnog igraca i menadzerske prevare Maksimovica. I kada je ispadao, Bane je pravovremeno pravio prekrsaje nad protivnickim igracima (iskustvo ).

                            I Krstajic je bio jedna jedina opcija od samog starta, ni jednom od "patriota" nije ozbiljno ponudjeno mesto selektora, niti su vodjeni pregovori.

                            Posebna prica je sto su svi treneri koji su se pominjali po portalima bili pod ugovorima.

                            Comment


                            • Stari sam ja prostak

                              Comment


                              • Mislim, ima istine u tome sto si napisao, ali mora to malo suptilnije

                                Comment

                                Working...
                                X