Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Nabijem ja velikog izdajničkog vođu i sve vođe koje su nas vodile koje pamtim, a isto tako i sve kojima se život svodi ko je na vlasti i kukanje umesto da gledaju svoja posla i svoj život naprave najboljim što mogu jer vođe će uvek biti iste, a izgleda i ovce koje ih prate.
    Ako ćeš sebi učini život lepšim tako što ćeš podržavati nešto što svi vidimo da je trulo, samo napred.

    Mada vidi Brajkula da tebi šunkica ulepšava život, nećemo da se lažemo.....ma Kokeza za prvog napadača reprezentacije.

    Comment


    • Mark tu reprezentaciju ne bih gledao nema šanse. Ne treba taj Stojković da brani, umesto Rukavine Basta, umesto Obradovića Rodić, umesto Nastasića Vujadin. Matić Milivojević SMS, Tadić, Ljajić, Prijović ili Pavlović.

      Zvezda posle titule da pozajmi repki Miloja da odigra na rez da prodjemo grupu sve drugo su iluzije.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Mark tu reprezentaciju ne bih gledao nema šanse. Ne treba taj Stojković da brani, umesto Rukavine Basta, umesto Obradovića Rodić, umesto Nastasića Vujadin. Matić Milivojević SMS, Tadić, Ljajić, Prijović ili Pavlović.

        Zvezda posle titule da pozajmi repki Miloja da odigra na rez da prodjemo grupu sve drugo su iluzije.
        Kakav crni Miloje, dal si ti decko normalan? Ne pratim Zvezdu ali sam iz price od ortaka skontao da je u pitanju klasan pragmaticni trener koji igra na rezultat. Sta ce to nama? Kolko sam ja shvatio iz ove teme, mi imamo top 10 tim u svetu, na svetsko smo se plasirali uprkos Muslinu, a isti je leteo iz ekipe iskljucivo da bi igrali neki bombasticno eksplozivni fudbal koji smo sposobni da igramo i sa jednim Krstajicem, sto se vec moglo primetiti.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ja priznajem da ne mogu da gledam reprezentaciju kad Stojković brani i kad igraju grobarski igrači. Mogu Mitrovića da svarim, Markovića, Ljajića i Živkovića... Stojković i te fore, nema šanse.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Kakav crni Miloje, dal si ti decko normalan? Ne pratim Zvezdu ali sam iz price od ortaka skontao da je u pitanju klasan pragmaticni trener koji igra na rezultat. Sta ce to nama? Kolko sam ja shvatio iz ove teme, mi imamo top 10 tim u svetu, na svetsko smo se plasirali uprkos Muslinu, a isti je leteo iz ekipe iskljucivo da bi igrali neki bombasticno eksplozivni fudbal koji smo sposobni da igramo i sa jednim Krstajicem, sto se vec moglo primetiti.
            Uz duzno postovanje, ako post nije ironican, odavno nisam procitao nista glupje na www-u.

            Naravno da nam je potreban trener koji 'igra' na rezultat i koji ce sakriti sve mane koje mu imaju igraci (sto je Milojevic uspesno dokazao sa limitiranim igracima CZ, igra na rezultat ). Krstajic, uz svu zelju da uspe u svojoj trenerskoj karijeri, nece postici i imati znanje koje ima Milojevic, tu pre svega mislim na taktiku i pripremu utakmice , o vodjenju utakmice (mada se i tu nije pokazao bog zna kako do sada) nesto vise mozemo napisati kada vodi 1 takmicarsku utakmicu.

            Bombastican fudbal igrano, ali vise na nasoj polovini, dok si u pravu za kretanje igraca, eksplozivno je, kada znaju gde treba da se krecu, sto je jelte, rukupis selektora nam.



            I ovo navijanje za reprezentaciju u zavisnosti iz kog kluba igraju igraci je, onako, na nivou sedmog razreda.
            Last edited by Ja Civi; 27-03-18, 18:22.

            Comment


            • Krstajić napravio 5 izmena u odnosu na tekmu sa Marokancima.
              Stojković se vraća među stative umesto Dmitrovića.
              Zadnji red promenjen sa tri nova igrača. Umesto Baste, Tošića i kiksare Maksimovića od starta počinju Rukavina, Ivanović i Nastasić.
              Luka Milivojević u "vezi" menja Živkovića.

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Na malenom stadionu Barneta Bane Ivanović odigraće 102. meč u nacionalnom dresu. Još jedna tekma i stiže Dejana Stankovića.

                  Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Samo je starleta na poziciji kapitena nezamenjiv

                    Shvatio je da igru koju pokusava da forsira ne moze da igra sa jednim "zadnjim veznim" . Problem je sto "bekovi" izlaze mnogo visoko i losi su defanzivci, ostavljaju mnogo prostora protivnickim napadacima.


                    Deki je, ako se ne varam, odigrao 102 zvanicne, jeedna nije uracunata zbog broja izmena (izvrseno vise od 6 izmena ).
                    Last edited by Ja Civi; 27-03-18, 19:48.

                    Comment


                    • Koliko je bedno videti Baneta bez trake... ne može da se gleda...

                      Comment


                      • Gde ima prenoa

                        Comment


                        • Na RTS-u, ali su zbog Vučkove izjave zakasnili sa drugim poluvremenom.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Pa ovo je postalo neizdrživo. Kolektivno ludilo. Ja pustio vidim on drobi nmg da slušam

                            Al nmg ni da gledam prebedni dresovi povraća mi se.

                            Comment


                            • Vala zaslužio je za onaj što mu nisu priznali na početku.

                              Slaba Nigerija. Na obične duple pasove smo ih danas pojeli. Ali opet smo defanzivno loćikavi...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Mark tu reprezentaciju ne bih gledao nema šanse. Ne treba taj Stojković da brani, umesto Rukavine Basta, umesto Obradovića Rodić, umesto Nastasića Vujadin. Matić Milivojević SMS, Tadić, Ljajić, Prijović ili Pavlović.

                                Zvezda posle titule da pozajmi repki Miloja da odigra na rez da prodjemo grupu sve drugo su iluzije.
                                Dzabe pises, nista bez Race Petrovica i Sase Ilica
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X