Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sve se može jesti, čak i to što ti jedeš, samo ne treba preterivati.

    Comment


    • Kada su u pitanju poslednja desavanja u reprezentaciji (smena Muslina, promena kapitena) mi imamo dva sustinska problema.

      Da ne ulazimo detaljnije u politicku pozadinu, imamo selektora koji je postavljen po politicko-menadzersko-drugarskoj liniji (mogu i opsirnije ako se ne kosi sa pravilima ) . I samo oduzimanje cap trake Ivanovicu je posledica sujete Krstajica i sukoba koji se dogodio na jednoj od prethodnih utakmica .

      Dolazimo da druge stavke, taktike selektora izbora igraca za takticke zamisli i igru tih istih igraca.

      Krstajic je bez dana trenerskog staza, potrebnog znanja i bez autoriteta medju pojedinim igracima.Istog Krstajica u strucni stab nije doveo Muslin vec funkcioner i drug mu Savo.

      Igrali smo u nekoj 4-3-3 .Sama ideja i formacija nisu problem, koliko izbor igraca za postavljenu taktiku , kretanje i nepostojanje plana u igri (posebno plan B i promena plana i igre kod izmena).

      Izmene , katastrofa.

      Previse je gresaka da bi se sve opisale i iznele u jednom postu (a da ne dobije obrise jednog diplomskog rada )

      Jos jedna stvar bode oci . Dok mu je kolega sa klupe Maroka ocigledno uigravao sastav za SP, nas kvaziselektor kao da 'isprobava' igrace i pokusava da sagleda sta koliko moze i na kojoj poziciji moze da da svoj maximum. Kao da istim igracima nije proveo poslednji kvalifikacioni ciklus i da nije imao prilike da sagleda u dve prethodne prijateljske utakmice.

      Bojim se da nas ceka bolno SP,ako nesto ne promenimo (a to je selektor ) i da ce 'znatevecko' naci izgovore u uigravanju za novi ciklus,nismo imali srece pri zrebu i sl blabla gluposti.

      Musline vrati se, sve ti je oprosteno

      Comment


      • Zna li neko šta se dešava sa Rajkovićem, nije valjda toliko loš u Izraelu da ne može da brani za repku. Ja sam njega zamišljao kao naslednika Stojkovića ali teško će to ići kako se čini, mora jednom doći do smene veterana tako da se moramo okrenuti malo mladim snagama.

        A što se tiče Baneta evidentno je da je i dalje klasa u odnosu na sve defanzivce koje imamo trenutno na štoperskoj poziciji, morao je ostati kapiten da obori rekord po broju nastupa za repku i oprostiti se na svetskom ali očigledno je došlo do neke svađe.

        Comment


        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
          Zna li neko šta se dešava sa Rajkovićem, nije valjda toliko loš u Izraelu da ne može da brani za repku. Ja sam njega zamišljao kao naslednika Stojkovića ali teško će to ići kako se čini, mora jednom doći do smene veterana tako da se moramo okrenuti malo mladim snagama.

          A što se tiče Baneta evidentno je da je i dalje klasa u odnosu na sve defanzivce koje imamo trenutno na štoperskoj poziciji, morao je ostati kapiten da obori rekord po broju nastupa za repku i oprostiti se na svetskom ali očigledno je došlo do neke svađe.
          Nije do svadje, ovo mu se odradilo iza ledja, niko nije pricao sa njim o tome. Bar tako njegovi drugovi kazu.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Prijateljska jeste ali ovo zaista lose izgleda, Maksimovic bas tanak za neki ozbiljan nivo, nadamo se ipak da ce srediti najpre medjusobne razmirice.

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Ma sve se može jesti, čak i to što ti jedeš, samo ne treba preterivati.
              Vala pre bih jeo govna nego šunku velikog vođe.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Vala pre bih jeo govna nego šunku velikog vođe.
                Nabijem ja velikog izdajničkog vođu i sve vođe koje su nas vodile koje pamtim, a isto tako i sve kojima se život svodi ko je na vlasti i kukanje umesto da gledaju svoja posla i svoj život naprave najboljim što mogu jer vođe će uvek biti iste, a izgleda i ovce koje ih prate.
                Last edited by goku; 25-03-18, 01:47.

                Comment


                • Da li je neko čitao šta su rekli "selektor" i neki igrači posle utakmice.

                  "Rezultat nije realan pokazatelj naše igre, bla, bla, kenj, kenj....".

                  Comment


                  • Nigerija, kao i vecina africkih reprezentacija nije preterano takticki dobra, poslednjih godina nisu u frhu africkog fudbala, mozda odigramo nereseno,ali otreznjenje, i to bolno sledi u prvoj utakmici na SP.

                    Takticki dobre reprezentacije, Swi i Kostarika ima da se posprdaju sa nama. O Brazilu ne smem ni da razmisljam

                    Comment


                    • Olos! Eee jadna li si reprezentacijo!
                      Sto rece jedan, bolje da su dali onom da je vodi sto glumi selektora u Montevideu -.-



                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • E tom!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Krstajić se nada posle SP-a pozivu PSG-a.

                          Comment


                          • Originally posted by MarkoNFL View Post
                            Krstajić se nada posle SP-a pozivu PSG-a.
                            Da kosi travu?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ne, Krstajić ide u PSG! da uzme titulu u ligi. To im je 1/1 a jeftinije im je on da ispadne u 16ini nego Emeri. Svideo im se presing i povezanost linija na prošloj utakmici

                              Comment


                              • Molim vas, nemojte da se sprdate sa takvim stručnjakom.

                                Vodio je tolike klubove. Kao što su...

                                Dobro, ok nije nikad vodio nikog osim Kokezu za ruku. Ali da ne sitničarimo.

                                Comment

                                Working...
                                X