Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije moglo bolje...Jedan velikan, i to kakav, najveci...i dve ekipe sa kojima moze da se igra...prezadovoljan...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Jedino sto ostaje je zal sto smo nakon tri kruga mogli u grupu A, E i H ... i mi uletimo u najjacu od te tri. Jer i Rusi i Poljaci kao nosioci su znatno laksi od Brazila. Urugvajci trenutno manje vise, moze da se kaze da je Svajcarska jaca od njih pa i od Kolumbije. Jedino ekipa iz treceg sesira u nasoj grupi nesto slabiji rival od ekipa iz prethodne dve. Opet uzimajuci u obzir kako se Urugvajci napale kada igraju svetsko mozda je bolje sto smo njih mimoisli.
      A sto se daljeg zreba nakon eventualnog prolaska jedne od te tri grupe tice - ne zna se sta je gore. Tako da je iz tog ugla svejedno. Bice zanimljivo - barem se nadam da hoce
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Srbi i Hrvati su najgore prošli jer imaju dve najbolje južno američke ekipe i još po jednu evropsku.

        Ne kapiram kako neko može da kaže da smo imali sreće, plus se ukrštamo sa Nemačkom i naprženim Meksikancima.

        Loš žreb, jako loš.
        Last edited by goku; 02-12-17, 00:19.

        Comment


        • I u kvalifikacijama smo imali jedan Vels koji je odlicno odigrao Euro. To sto je Kostarika dosla na mundijal ne znaci puno. Teren je merilo. Svaka evropska repka je favorit protivbilo koje juznoamericke ekipe iz treceg sesira.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            A sto ne stavi paru???
            Logika mi je rekla da se ne zezam sa parom, ali...
            sigpic

            Comment


            • Kostarika je trenutno raspad zesci. Pobedila ih je skoro i raspala Madjarska. Tu nema dileme da smo kvalitetniji od njih. To sto i mi znamo da se raspadnemo skoro uvek je druga tema. Svajcarska s druge strane ima kvalitet tu negde kao mi. Sve zavisi koja se pozicija gleda s tim sto su njihovi igraci standardniji od nasih u svojim klubovima a i izuzetno su disciplinovana ekipa. Ali isto tako ne znaju da napadaju kada treba vec se skoncentrisu na kontre. Pobeda protiv Kostarike i nereseno protiv Svajcaraca nas najverovatnije vodi dalje. A za takav rezultat imamo kvalitet. Sad sve zavisi od volje, priprema i selektora.

              Comment


              • pogodih grupu još da pogodim lalata na klupi i nek ide život

                imamo zanimljivu i prolaznui grupu samo znajući kako se mi "spremamo" za SP biće da ćemo posle tri utakmice kući
                Last edited by perkos; 04-12-17, 08:38. Reason: gr
                " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                Comment


                • http://www.sports-newsonline.blogspot.com

                  Comment


                  • Dobar dan, da li neko zna kada ce nasa reprezentacija da predstavi dresove za SP 2018? Neke druge reprezentacije (Nemacka, Kolumbija, Svajcarska, Spanija) su vec predstavili njihove dresove pa me zanima kada je nasa na redu.

                    Comment


                    • Koliko znam kada se potpise ugovor sa novim sponzorom. Ugovor sa Umbrom je raskinut. A kada ce to biti to ne znam. Iskreno nadam se Adidasu, nismo ih imali od kad nastupamo kao Srbija a njihovi dresovi su meni najbolji.

                      Comment


                      • Citam da ljudi pisu da su se u grupi nasli Argentina i Nigerija, kao i Srbija i Brazil i sad je to kao najcesce susretanje u grupama, a onda vidim da se prvi par manje vise sretao na svim takmicenjima u poslednjih 20 godina, a drugi nikad posle 1974. (a i to je bila SFRJ, ne Srbija). Svaka cast proslim vremenima i svaka cast onima koji racunaju neki kontinuitet sa pokojnom zajednickom drzavom (ja ne), ali uopste porediti ta dva slucaja je za.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Koliko znam kada se potpise ugovor sa novim sponzorom. Ugovor sa Umbrom je raskinut. A kada ce to biti to ne znam. Iskreno nadam se Adidasu, nismo ih imali od kad nastupamo kao Srbija a njihovi dresovi su meni najbolji.
                          Ima li negde izvor da je ugovor s‘Umbro-om raskinut?

                          Comment


                          • Pogresno sam se izrazio. Nije raskinut ali su bili natpisi da ce biti novi sponzor..

                            Tradicionalno sve reprezentacije za Mundijal imaju nove dresove, a tako će biti i sa Srbijom. Međutim, mali je broj onih koji menjaju i sponzora, ali vrlo je moguće da to bude u slučaju Orlova.

                            Naš tim je kroz kvalifikacije nosio dresove koje je radio Umbro, ali neizvesno je da li će tako i ostati na Svetskom prventvu. Prema saznanjima Telegrafa, male su šanse da tako bude.

                            Jedan od razloga je ugovora koji trenutno FSS ima sa Umbrom, gde postoji izlaz iz istog, a Savez sada ima priliku da razmotri i ostale ponude i da izabere najbolju.


                            http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/...nstvo-u-rusiji

                            Comment


                            • http://mondo.rs/a1067109/Sport/Fudba...prvenstvu.html

                              DNO !!!!

                              Comment


                              • Koja je ovo cirkuzantska zemlja. Neću gledati ne zanima me, navijaću za Portugal i Hrvate. Još Italijani ne igraju, propast u najavi.

                                Ovaj čobanin da bude selektor što je na 141. derbiju mahao onim prstićem nešto.. ljomber

                                Comment

                                Working...
                                X