Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zbog cega mnogi pricaju da su male sanse da nam se padne neko iz Evrope iz prvog sesira?
    I da su male sanse da ne dobijemo Evropsku ekipu iz drugog? Kako se to odredjuje?

    Comment


    • Fora je u tome sto ne mogu vise od dve reprezentacije iz evrope da budu u istoj grupi kao ni vise od jedne iz ostalih kontinentalnih federacija..

      npr:

      Ukoliko imas grupu Nemacka-Engleska tu vise ne moze ni jedna iz evrope dok u grupi gde su nosioci Brazil ili Argentina ne moze Kolumbija ili Peru, u grupi gde je Meksiko ne mogu Panama ili Kostarika itd..

      Zato bi bilo idealno da Spanija, Engleska i Hrvatska odmah nabasaju na evropljane iz prvog sesira i onda mi dobijamo grupu tipa Brazil-Svajcarska-Iran ili Argentina-Meksiko-Island.. Ne kazem da su to lake grupe narocito ova sa Meksikom jer je to opaka ekipa, ali su svakako lakse od Brazil-Spanija-Danska ili Argentina-Engleska-Senegal.. Pritom se otvaraju opcije za Rusija-Kolumbija-Senegal-Srbija ili pak Poljska-Peru-Kostarika-Srbija itd itd..

      Otprilike se o tome radi. U svakom slucaju kada dodje red na nas maltene ce nam izbor biti suzen na dve ili tri grupe najvise zbog gorepomenute situacije oko dirigovanja.

      A sanse nam nisu male sanse su nam 40-60 jer u drugom sesiru ima 4 ekipa iz evrope i 4 van dok su u trecem 3 iz evrope i 5 van. Tako da je sve moguce i teska i osrednja i lagana grupa..
      Last edited by Chiwwi; 16-11-17, 11:14.

      Comment


      • Rusija, Peru, Tunis i mi bi bila okej grupa koja je potencijalno i prolazna.

        Ali stavljam svoju paru da će to biti Brazil, Švajcarska i Kostarika. Teža grupa, ali ne toliko nemoguća.
        sigpic

        Comment


        • Rusija,Peru,Iran i da pjevate.Hrvatima eto Poljska,Tunis,Saudijska Arabija.Mislim da je Iran ipak laksa opcija od Tunisa,igrali smo nedavno sa njima bas losa ekipa.
          Last edited by E1_PG; 16-11-17, 21:07.

          Comment


          • Brazil
            Svajcarska
            Kostarika
            Srbija

            Prvu igramo sa Kostarikom, nije moglo bolje, mozda grupa A ali da ne cepidlacimo. Odlican zreb. Idemo!

            Comment


            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
              Ali stavljam svoju paru da će to biti Brazil, Švajcarska i Kostarika. Teža grupa, ali ne toliko nemoguća.
              I dobio bih.
              sigpic

              Comment


              • Skim se ukrsta nasa grupa?

                Comment


                • Sa Nemacka, Meksiko

                  Comment


                  • Rokamo Brazilce ali će nam Kostarikanci doći glave i idemo kući posle prve runde.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                      I dobio bih.
                      Jesi ovo lagano predvideo grupu?
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Jesi ovo lagano predvideo grupu?
                        Dovoljno je videti datume.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by perkos View Post
                          Brazil, Švajcarska, Kostarika i mi nesretnici sa Lalatom na klupi
                          Sad kad Lalata imeniju za selektora.. Nema sta bila nam je sudjena ova grupa.

                          Comment


                          • Aaaaaaaaaaaaa!!!
                            Čemu lažna skromnost? Bićemo prvi u grupi, pobedićemo Brazilijance i onda ćemo i ljubitelje sieste da pošaljemo kući da se odmaraju pod svojim sombrerom....
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Nejmar na Rukavinu Fina grupa, posibati se s Svajcarcima i Kostarikancima, s Brazilom takodje pa sta bude. Sve u svemu, moze se proci dalje.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                                I dobio bih.
                                A sto ne stavi paru???
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X