Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Bilo, kako bilo, ja večeras kad legnem ne isključujem telefon. Možda me Krstajić pozove u Južnu Koreju
    Nemoj brate nikako, jos ako imas odgovarajucu clansku kartu trebao bi poceti da se pakujes. Ne onu iz biblioteke onu ogavniju, mnogo bitniju.

    Mladen Krstajic selektor
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Sta fali Mladji? Nemojte tako. Dobar je to covek.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        I novi selektor je........MLADEN KRSTAJIĆ !!!!!!

        Toliko o Gojkovim pričama zdravog razuma
        Kad sam ja podržao izbor Krstajića?

        Ja sam bio za Piksija ili Paunovića.

        Ja sam samo rekao da je pozivanje četvorice anonimusa logično umesto afirmisanih imena kad već nisu bili na prvobitnom spisku.

        Evo sad vidimo da moramo imati 23 igrača i da su zato i pozvani, u suprotnom bi prekršili ugovor. Jel vas sad bar malo sramota zbog svega što ste juče ispisali?

        Krstajić nema moju podršku, ako ne mogu ova dvojica daj bar Stanojevića onda.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Kad sam ja podržao izbor Krstajića?

          Ja sam bio za Piksija ili Paunovića.

          Ja sam samo rekao da je pozivanje četvorice anonimusa logično umesto afirmisanih imena kad već nisu bili na prvobitnom spisku.

          Evo sad vidimo da moramo imati 23 igrača i da su zato i pozvani, u suprotnom bi prekršili ugovor. Jel vas sad bar malo sramota zbog svega što ste juče ispisali?

          Krstajić nema moju podršku, ako ne mogu ova dvojica daj bar Stanojevića onda.
          Stanojevica
          Daj Tumbakovica bolje.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ja bih voleo Stanoevica daleko pre Tumbakovica, moderniji trener, Tumba mi je neozbiljan.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Stanojevic se ne uklapa u kombinacije, cisto sumnjam da je i dobio ponudu.Paunovic i Piksi jesu.

              Ja generalno ne vidim problem da se neko probije iz strucnog staba, kad su prve opcije odbile ponudu. Samo smatram da ovo Krstajicu ne treba, jer mu sledi jos jedna blamaza na SP. Ovaj put kao selektor.
              Last edited by Ricma; 12-11-17, 13:52.

              Comment


              • Matematika je prosta

                Spoiler
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Ja bih voleo Stanoevica daleko pre Tumbakovica, moderniji trener, Tumba mi je neozbiljan.
                  Ja se sprdam za Tumbakovica, ali verovao ili ne i on je bio jedan od kandidata.
                  Stvarno se nadam da ga nisu uzeli u razmatranje jer bi to bilo neozbiljno.
                  Nisam ni za Stanojevica nikako.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Stanojevic se ne uklapa u kombinacije, cisto sumnjam da je i dobio ponudu.Paunovic i Piksi jesu.

                    Ja generalno ne vidim problem da se neko probije iz strucnog staba, kad su prve opcije odbile ponudu. Samo smatram da ovo Krstajicu ne treba, jer mu sledi jos jedna blamaza na SP. Ovaj put kao selektor.
                    Ne vidis problem u tome sto ces na klupi imati neiskusnog, neafirmisanog trenera kada je u pitanju vodjenje kluba na najvecem fudbalskom takmicenju.
                    Zanimljivo. Ako odbije Krstajic daj jos nekog iz strucnog staba, recimo ekonoma reprezentacije, ne sumnjam da ce odraditi dobar posao.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • To vise govori da su svi koji su razmatrani pre njega su odbili da preuzmu kormilo reprezentacije tako da se ja slazem sa Fiksnim.

                      Nije on dileja, prosao je ovaj kvalifikacioni ciklus i dobro je upoznat sa igracima. Druga je stvar sto smo postali nepozeljna destinacija, pa smo spali na njega. Ovo sto mi radimo je cista kocka, naravno da su male sanse da prolazimo grupu i da nam se kockanje nece isplatiti zato sto smo Srbi. A ko da bi nam bilo nesto vece da je neko drugi seo na klupu. Irelevantno je ko ce da bude selektor na SP, karma zbog ovog dzukackog poteza Kokeze ce nas stici pre nego kasnije.

                      To sto su neki odbili poziv, govori da postuju to sto je uradio Muslin.

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Ja se sprdam za Tumbakovica, ali verovao ili ne i on je bio jedan od kandidata.
                        Stvarno se nadam da ga nisu uzeli u razmatranje jer bi to bilo neozbiljno.
                        Nisam ni za Stanojevica nikako.
                        Sta fali Tumbakovicu, on je vrhunski trener za male repke poput nase...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Zasto je bitno ko je trener obzirom na razlog smene prethodnog?
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Sta fali Tumbakovicu, on je vrhunski trener za male repke poput nase...
                            Istina,uzeti sa Crnom Gorom koja se raspada 16 bodova u kvalifikacijama moze samo izuzetan trener.Svakako bolje rjesenje nego Piksi recimo koji nije taj nivo.Nisam navijac ni Zvezde ni Partizana pa ne posmatram to iz navijacke perspektive cemu su skloni mnogi na ovom forumu.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Zasto je bitno ko je trener obzirom na razlog smene prethodnog?
                              A koji je razlog smene prethodnog?

                              Niko još nije izašao pred javnost da to ispriča.

                              Biće Radomir selektor, samo se čeka žreb da prođe. Ne bih ni ja imao ništa protiv Tumbe.
                              Last edited by goku; 12-11-17, 14:16.

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Biće Radomir selektor, samo se čeka žreb da prođe.
                                Koji Radomir,Antic?Ako je on to je dobra vijest,iako mislim da je trebalo pustit Muslina.

                                Comment

                                Working...
                                X