Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo su prijateljski mečevi na kraju sveta u novembru mesecu. Malo realnosti dati svemu ovome pre nego što počnete proklinjati Đorđa Ivanovića.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      A koliko drugih ti Aksentijevića znaš?
      Slazi me Gorane, reci da mu je burazer.

      Ma dobro, prijateljski mecevi, ali opet bolje pozvati nekoga ko ima promil bar sanse da ide u Rusiju, da se probaju ti igraci, ne ovako ljudi koji nece vise prići ekipi.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Slazi me Gorane, reci da mu je burazer.

        Ma dobro, prijateljski mecevi, ali opet bolje pozvati nekoga ko ima promil bar sanse da ide u Rusiju, da se probaju ti igraci, ne ovako ljudi koji nece vise prići ekipi.
        Nije burazer, on je glavom i bradom.

        Da se ja pitam nije trebalo nikoga zvati naknadno, ali ako su već to uradili, bolje i njih da zajebavaš da putuju na kraj sveta nego recimo da daješ 10 minuta igre Filipu Mladenoviću ili Aci Kataiu i onda pričaš kako su pokazali da se na njih može ozbiljno računati.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          A ovi što treba da ih kupe su veverice pa ne znaju zašto su dobili pozive u reprezentaciju. Danas se sve vidi, sve se snima, ovi pozvani se mogu dobro prodati samo ako je negde naš trener koji će se ugraditi, a za to im ne treba nastup u reprezentaciji.

          To je više da se da na značaju Rogonja Super Ligi, kao neka promocija igrača ili nagrada za dobre igre, potpuno bezazlena stvar, a ne to što vi mislite.

          Neki jedva čekaju razlog da se ograde od domaćeg fudbala, da se navija za Azure, Engleze, Juve ili Utd., ali u dubini duše je uvek najjači osećaj pripadnosti zemlji u kojoj si rođen.
          Goku, ovakvih igrača kao što je Aksentije, zimus će biti na stotine u ponudi. Što kažeš, niko nije blesav. Imao sam prilike da vidim kako to Rastavac radi. Mogao si i rođenu ujnu da mu ponudiš, on bi rekao OK, ali da proverim pre nego što dođe na probu. Prvo, tu je "program" koji koštao par hiljada evra i koji je imao statistiku, čini mi se i za ekonome, koliko su dresova oprali. Kad tu ima zadovoljavajuće kriterijume, a tu se i svaka povreda beleži, onda tek može da dođe na probu. Ova igra za reprezentaciju, ako uopšte uđu koji minut, je malo filovanje CV, da šteti ne može. Ovakve utakmice za to služe i i Savez zaradi neku paru, kao i ove jajare, pošušnjare od Kokeze do Krstajića.....čuvaj živce, može da se desi da na prijateljskoj utakmici protiv Brazila u špicu napada debituje dvojac Kokeza i Tončev.
          Last edited by Constantin; 11-11-17, 17:36.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Molim vas, neka mi neko kaže da to nije Aksentijevic iz Partizana.
            AJ da ti bude lakš, nije to Aksentijević iz Partizana iz Radničkog je
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              A ovi što treba da ih kupe su veverice pa ne znaju zašto su dobili pozive u reprezentaciju. Danas se sve vidi, sve se snima, ovi pozvani se mogu dobro prodati samo ako je negde naš trener koji će se ugraditi, a za to im ne treba nastup u reprezentaciji.

              To je više da se da na značaju Rogonja Super Ligi, kao neka promocija igrača ili nagrada za dobre igre, potpuno bezazlena stvar, a ne to što vi mislite.

              Neki jedva čekaju razlog da se ograde od domaćeg fudbala, da se navija za Azure, Engleze, Juve ili Utd., ali u dubini duše je uvek najjači osećaj pripadnosti zemlji u kojoj si rođen.
              Baš sam to hteo reći, pozivanje igrača za reprezentaciju Srbije, u državi gde svi prate fudbal, i to igrača za koje nije čulo 95% baš te države da ih reprezentuje u svetu, je promocija lige....ali kad bi se igrali žmurke.

              Za reprezentaciju treba da igraju samo najbolji, a ova trojica su daleko od toga, tako da je iole ozbiljnom čoveku sve jasno, kao što je jasno sve i sa smenom selektora da se njegove kombinacije ne uklapaju u kombinacije ljudi koji vode savez i onda im kriv narod što reprezentaciju gleda 5k ljudi.

              Jednostavno je da rešiti ovo pitanje, postaviš ga sam sebi "Da sam ja selektor da li bi pozvao ove ljude da igraju"? I eto.....mani se filozofiranja.

              Comment


              • Da sam ja selektor koga bih pozvao da ide na kraj sveta da budu 19., 20., 21. i 22. igrač? Nikog, išao bih na meč sa 18 igrača.

                Ali ako bih morao da ih imam 22, ne bih sigurno zvao igrače Zvezde i Partizana jer se spremaju za odlučuje mečeve za prezimljavanje u Evropi.

                Ne bih ni neka afirmisana imena ponižavao da sede na klupi ili da odigraju par minuta u meču koji nema nikakav značaj.

                Upravo bih pozvao random četvoricu jebivetara koji će biti srećni kao mali majmuni što će upoznati Baneta i ostale najbolje fudbalere naše zemlje.

                Comment


                • Toliko je ocigledno ovde o cemu se radi,da ko ne kapira nema potrebe za daljim objsnjenjima

                  Vec su ljudi poceli da se sprdaju da kad ima zvoni telefon..Kazu da nije poziv za reprezentaciju

                  E sad ako tebi Goku nije jasno jbg,ili jednostavno imas za cilj da branis nesto sto je neodbranjivo,jer od starta si ogorcen na Muslina i teras svoju pricu,ili bi malo da provociras ionako vec besan narod u Srbiji,zbog svega sta se desilo oko reprezentacije

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Toliko je ocigledno ovde o cemu se radi,da ko ne kapira nema potrebe za daljim objsnjenjima

                    Vec su ljudi poceli da se sprdaju da kad ima zvoni telefon..Kazu da nije poziv za reprezentaciju

                    E sad ako tebi Goku nije jasno jbg,ili jednostavno imas za cilj da branis nesto sto je neodbranjivo,jer od starta si ogorcen na Muslina i teras svoju pricu,ili bi malo da provociras ionako vec besan narod u Srbiji,zbog svega sta se desilo oko reprezentacije
                    Tadić, Kostić, Kolarov i Tošić su otputovali u klubove, kažu zbog lakših povreda. To dovoljno govori koliko su ovo bitni mečevi.

                    Ajde recite koju četvoricu bi vi pozvali? Ne zaboravite da ti ljudi nisu bili na prvobitnom spisku i da se na njih ne računa ozbiljno.

                    Ponavljam, ja ne bih nikoga naknadno pozivao.

                    Comment


                    • Ivanovic ima nekog stofa, pricalo se da ce i u Zvezdu, ali ono sto kaze 61563 stoji, pocinje da mi se gadi cela ova prica i ne gleda mi se maltene, Piksi odbio naravno bas bi me iznenadilo da iole ozbiljan trener preuzme ovu ekipu.

                      Comment


                      • Ja ne bih ni igrao mečeve, pošto je toliko jasno da se igraju samo radi ugovora koje je potpisao FSS, dok gotovo svi igrači koji su tamo otišli odrađuju preko kurca pošto su sezone u Evropi u punom jeku i boli ih uvo da se lomataju tamo negde po Istoku.

                        Celokupna reprezentacija je trebala biti sastavljena iz JSL, tako je iole logično. Igrači koji će svakako imati manje prostora u reprezentaciji će upisati u biografije veliki uspeh i biti jedini radi da zapravo igraju. Ovde se ljudi iživljavaju nad Đorđem Ivanovićem, dok zanemaruju da ove "nosioce" igre toliko boli uvo da će već sutra biti u svojim klubovima. Za ime Boga.
                        Last edited by Crni Đorđe; 11-11-17, 16:33.
                        sigpic

                        Comment


                        • A najjači je onaj brat što stalno gostuje kod Anđusa, što za 100e brani odluku saveza po televizijama. Kaže Muslin imenovan da nas odvede na SP, sad kad je ostvario cilj da se smeni i dovede neko ko će na SP da napravi rezultat jer nećemo tamo da budemo ikebana...hahahahha

                          A ne postavi sebi pitanje, zašto onda nije potpisan kratkoročan ugovor sa Muslinom, vezan samo za kvalifikacije, a drugo zašto odmah nije imenovan čovek koji može sve to da odradi, jer se obično vezuje ona analogija ko može manje može i više, dakle trener koji može da osvoji SP, istu tu reprezentaciju može i kroz kvalifikacije da odvede na to takmičenje, a ne ovako da čovek odradi ceo ciklus, napravi kakvu takvu selekciju i igru, za koju on lično odgovara, napravi rezultat i onda bude smenjen i ajde Jovo na novo.

                          Msm jasno ko dan.......slepačenje klasično.

                          Comment


                          • Sve to stoji sto kaze Crni Djordje. Ali opet sve ovo pokazuje koja je divljina u savezu, kada ti ne mozes da nadjes respektabilnog protivnika u Evropi, recimo Cesku i Bugarsku, odigras dva meca blizu kuce gde neces morati da prelazis pola sveta i napravis selekciju gde ces probati odredjene igrace.
                            Ali ne oni se odlucuju za Kinu i Juznu Koreju u sred sezone kada igrace bole ona stvar da se pre svega vuku po avionima a onda da se kidaju sa Kinezima i ostalom boranijom.

                            Eto ja predlazem da sledece utakmice igramo protiv Nove Kaledonije i Nikaragve, cisto da Kokeza dobije zlatnu karticu za broj predjenih kilometara i ustedi koji dinar na besplatnim putovanjima po svetu
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              Tadić, Kostić, Kolarov i Tošić su otputovali u klubove, kažu zbog lakših povreda. To dovoljno govori koliko su ovo bitni mečevi.

                              Ajde recite koju četvoricu bi vi pozvali? Ne zaboravite da ti ljudi nisu bili na prvobitnom spisku i da se na njih ne računa ozbiljno.

                              Ponavljam, ja ne bih nikoga naknadno pozivao.

                              Pa nisu bitni jer ih vodi V.D. selektor,pa je onda jos besmislenije sve,ali bitnu su Kokezi i kompaniji jer ce zaraditi na turneji po Aziji,ali nebitno,najgore od svega je sto su ovo morali biti bitni mecevi za ekipu koja se plasirala WC,da se uigra i dotera i ispravi ono sto ne valja,jer nemas svaki dan priliku za tako nesto,imaces jos mesec dana priprema pred WC i jos 2 ,3 provere,ali ko da to ikog vise zanima u FSS ,cilj ispunje uzeli 15m,jedini cilj sada je utaliti se u kombinacije sa nekim novi igracima.

                              A ako pitas za igrace,iako mislim da je sad sve potpuno obesmisljeno,svakako poziv pre pozvanih ,mozda zasluzuju (sto ne znaci da ja mislim da su ekstra dobri igraci,ali sta bi sa Najboljim strelcem JSL Djurdjevicem,a da njega smo vec prodali,sta bi sa Najvecim talentom i stoperskom buducnoscu Srbije Blekijem Milenkovice,a da i njega samo zimus prodali,a recimo Sulejmani standardni igrac Yang Bojsa trenuto prvog u Svajcarskoj ligi 28 godina ,mozda ima neki jaci cv za WC od pozvanih da se isproba i on igra ok trenutno mozda bi pomogao,a da on je uhlebjen odavno...sad treba neki novi anonimni klinci da izadju na pijacu,ili neki stari da im se ozivi opet karijera ,ali sve je to sad kazem nebitno,i ponavljam nisam ja neki ljubitelj igraca koje sam ti naveo,ali mislim da pre zasluzuju poziv od ovih,i nemoj samo da mi spominjes pricu oko ne igranja u timu,Milenkovica,ili recimo Gajica eto sto on nije pozvan,(jer eno Grujic se ubi od igranja),i ima jos igraca koji su se mogli pozvati,ali sve je do kombinatorike

                              A inace slazem da niko nije ni trebao da bude pozvan,ne jer mecevi su nebitni,nego sto ih vodi neko,ko ce biti tu mesec dana,realno nije moralo ni da se igra koje je poenta svega osim jos malo para u dzepove FSS

                              @Indigo pa nije dzabe Azija uz Arape najbolje placaju da im dodju neke selekcije,samo se setim Kirin kupa
                              Last edited by 61563; 11-11-17, 16:51.

                              Comment


                              • Svi igrači koje si nabrojao imaju određenu reputaciju i šta bi im donelo putovanje od 20 hiljada km da bi igrali 10 min, a možda ni toliko? Jel stvarno misliš da je Đurđević trebao danas da putuje u Koreju kad već nije bio na prvobitnom spisku?

                                Pa najlakše je bilo reći ajde Đurđeviću, Pavloviću, Radoja, Pejčinoviću, Katai, pakujte kofere i dovlačite dupe u Koreju da gledate utakmicu sa klupe, a možda ćete i ući na kraju. Ali da li je to realno da se uradi? Kako bi oni reagovali na to? Mislim da bi svi uspeli da nađu razlog za ne odazivanje. Zašto ih dovoditi u tako neprijatnu situaciju?

                                Ove mečeve su trebali igrati svi igrači iz JSL kako neko reče, s obzirom da je selektor v.d., a ne da se ovi lomataju i aklimatizuju dva puta u roku od nedelju dana na vremensku razliku od desetak sati. A vi ispizdili što su umesto kurcoboljaca pozvana četiri igrača iz domaće lige.

                                Možemo mi ovako još tri dana polemisati, ali ćemo se na kraju dogovoriti da sam ja u pravu.

                                Grujić je na klupi Liverpula, a Gajić kluba koji je ispao od Videotona. Po toj logici što Romero brani za Argentinu kad je zakucan za klupu Junajteda, što im ne brani golman Boke Juniors?

                                Ne mogu da verujem o čemu mi uopšte polemišemo, a stvari jasne kao dan.
                                Last edited by goku; 11-11-17, 17:29.

                                Comment

                                Working...
                                X