Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Aha, sad se krece polako sa tim prediktivnim gradjenjem, kao necemo proci grupu jer jelte nismo uvezbani al ne bismo prosli ni sa Muslinom Tek ce ljudi skapirati kakva je greska napravljena. Oni zaludjeni hejtom nece to skapirati ni posle svetskog, vec tek tokom sledecih kvalifikacija.

    Ne bih komentarisao ispisana govna o njemu, rekao sam sta sam imao o Muslinu, sad samo komentarisem one zaludjene hejtom.

    Mada me jedna stvar strasno zanima. Ako smo top 10 reprezentacija po kvalitetu, kako se ovde pricalo, kako bre da ne mozemo bar na taj suvi kvalitet da prodjemo grupe na sp?
    A kako Hrvati ne mogu već 20 godina?

    Bici Srbija je 15 favorit za osvajanje SP, to nije top 10, ali ni top 15 nije toliko loše.

    http://sports.williamhill.com/bet/en...bOutright.html

    Izgleda da napolju ne misle da smo toliko loši kao domaći hejteri naših igrača i obožavaoci lika i dela Slavoljuba Velikog Muslina.

    I još nešto, ne bih uopšte toliko ni komentarisao Muslina da pojedinci od njega ne prave čudotvorca koji je sa najboljom ekipom u grupi završio kao prvi.
    Last edited by goku; 10-11-17, 17:18.

    Comment


    • Kako ovi Englezi ovako cudno daju prognoze, zna li neo da mi objasni sta im znaci 5/1 ili 80/1, kontam da je to 5 prema 1, ali kako da sad znam koliko dobijam i koja je kvota.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by goku View Post

        Bici Srbija je 15 favorit za osvajanje SP, to nije top 10
        Originally posted by goku View Post
        Srbija ima relativno kvalitetan sastav kada bi igrali najbolji igrači, nema kao Nemačka, Fransuska i Španija, ali je sigurno Top 10.
        hmm?
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Kako ovi Englezi ovako cudno daju prognoze, zna li neo da mi objasni sta im znaci 5/1 ili 80/1, kontam da je to 5 prema 1, ali kako da sad znam koliko dobijam i koja je kvota.
          Imaš opciju

          Price Format:

          promeni sa Fractional na Decimal

          Originally posted by bici View Post
          hmm?
          Izvinjavam se što sam toliko katastrofalno pogrešio, eto nije top 10, nego top 15.

          Da si ti davao procenu bili bi negde između top 50-60.
          Last edited by goku; 10-11-17, 17:33.

          Comment


          • Tako racunaju i Ameri, na jedan kao ceo broj dodas kolicnik(80:1), sto znaci 1+80=81 i to ti je kvota.

            Comment


            • Ili ti na 1 ulozen zaradjujes 80. (znaci nije ukupan dobitak 80, nego cista zarada.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Comment


                • Vršilac dužnosti selektora reprezentacije Srbije Sladen Krstajić odlučio da za prijateljski meč protiv Južne Koreje pozove trojicu fudbalera iz Superlige - napadača subotičkog Spartaka Đorđa Ivanovića, Aleksandra Filipovića iz Voždovca i Nikolu Aksentijevića iz niškog Radničkog.
                  Last edited by Constantin; 11-11-17, 11:10.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Mozda jesam subjektivan posto sam navijac Zvezde,ali Vujadin igra ubedjivo najbolju sezonu u karijeri,iz tima koji ima najbolju odbranu u domacoj ligi,i igra sasvim dobro u Evropi,i pre njega dobiju poziv stoper Napretka i Vozdovca?WTF

                    Comment


                    • Šta je tu WTF ?

                      Šeme i kombinacije, govna smo prvoligaška svi zajedno, jebem ti državu i do države kad u svemu se gleda samo lični interes. Čuj koja imena čovek pozva za reprezentaciju, ništa lično protiv tih momaka, svaka im čast kad su se izborili, ovako ili onako....ali ko je ovde lud !?

                      Neka je stvarno i taj Muslin govno, ali ovi su veća govna.

                      Comment


                      • Originally posted by Maverick88 View Post
                        Mozda jesam subjektivan posto sam navijac Zvezde,ali Vujadin igra ubedjivo najbolju sezonu u karijeri,iz tima koji ima najbolju odbranu u domacoj ligi,i igra sasvim dobro u Evropi,i pre njega dobiju poziv stoper Napretka i Vozdovca?WTF
                        Vujadin igra sasvim OK, ali mislim da nije u planu za prodaju
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Pocela je pijaca idemo.....

                          Comment


                          • A ovi što treba da ih kupe su veverice pa ne znaju zašto su dobili pozive u reprezentaciju. Danas se sve vidi, sve se snima, ovi pozvani se mogu dobro prodati samo ako je negde naš trener koji će se ugraditi, a za to im ne treba nastup u reprezentaciji.

                            To je više da se da na značaju Rogonja Super Ligi, kao neka promocija igrača ili nagrada za dobre igre, potpuno bezazlena stvar, a ne to što vi mislite.

                            Neki jedva čekaju razlog da se ograde od domaćeg fudbala, da se navija za Azure, Engleze, Juve ili Utd., ali u dubini duše je uvek najjači osećaj pripadnosti zemlji u kojoj si rođen.
                            Last edited by goku; 11-11-17, 14:00.

                            Comment


                            • Molim vas, neka mi neko kaže da to nije Aksentijevic iz Partizana.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Molim vas, neka mi neko kaže da to nije Aksentijevic iz Partizana.
                                A koliko drugih ti Aksentijevića znaš?

                                Comment

                                Working...
                                X