Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Trenira,dosao covek da im uzme pare gledao sam par meceva kad je dosao u kvalifikacijama,moze on da zna fudbala,ali oni ljudi nista ne znaju,pogotvo napred,jedino ako su namestili nesto u nekim Azijskim kladionicama moze da nam daju gol,pa sve i da nemamo selektora,bas su losi

    Inace mec ti je sutra po nasem vremenu u 12.35

    A ovi nasi se spremaju da Piksiju ponude da vodi i reprezentaciju i da ne raskida ugovor u Kini sou, i lepo iz Gvandzua da prati igrace,sto domace sto ,nase strance i da lepo ne spava covek,amaterizam
    Pa čak ne mora ni da ih prati (igrače) oni će mu kazati ko je najbolji za prvih 11....he,he.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Pa čak ne mora ni da ih prati (igrače) oni će mu kazati ko je najbolji za prvih 11....he,he.
      Realno ako mu oni budu pravili sastav pored lude love koje uzima u Kini ( 9 miliona evra sezona ) onda se komotno moze reci za njega da je govedo, nevidjeno pohlepno govedo. A i ne znam koji ce mu to uz bonuse za 4 godine pokupice 40 miliona evra.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Realno je lud ,ako i to prihvati,i sve vise mi se cini da nije nemoguce da Lalat na kraju postane selektor kako redom svi otpadaju,a on je u odlicni odnosima sa Kokezom,i privtatno ,umeju da opale termin relaksacije zajedno

        Comment


        • S obzirom da zna s kim ima "posao" Piksi je rekao :

          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Trenira,dosao covek da im uzme pare gledao sam par meceva kad je dosao u kvalifikacijama,moze on da zna fudbala,ali oni ljudi nista ne znaju,pogotvo napred,jedino ako su namestili nesto u nekim Azijskim kladionicama moze da nam daju gol,pa sve i da nemamo selektora,bas su losi

            Inace mec ti je sutra po nasem vremenu u 12.35

            A ovi nasi se spremaju da Piksiju ponude da vodi i reprezentaciju i da ne raskida ugovor u Kini sou, i lepo iz Gvandzua da prati igrace,sto domace sto ,nase strance i da lepo ne spava covek,amaterizam
            E hvala ti, u baš rano na poslu sam jbg, pa pazi znam par njihovih igraca ima ta Kineska liga na kablovskoj, ima talenta i nekog stofa ali je još to tanko, medjutim oni imaju projekat osvajanja kupa azije za neku godinu i mnogo akademija je otvoreno tamo, ulaze se dosta imaju mnogo stanovnika pa ko zna jednog dana mozda Kina bude bas jak tim.

            Comment


            • Не видим разлог због чега су Обрадовић и Рукавина на терену. Јако лош пар бекова.

              Comment


              • Lik nista nije promenio sem ubacivanja Savica
                I dalje ti po strani spartaju Rukavina i Obradovic, gde je Gajic, Antonov? Jesu li povredjeni?
                Nije li ovo trebala biti promocija mladih igraca?

                Mi smo komedija, tacnije tragikomedija. Sklonis coveka koji je navodno igrao dekadentno i sporo.
                Covek ode, sistem igre ostane isti
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Daj Indigo ne zajebavaj, šta da menja, on je tu za dva meča.

                  Dovoljno je što danas nisam gledao tri štopera koji su svi posvađani sa loptom i što je Sergej igrao.

                  Koji Antonov, u Partizanu je zakucan za klupu. Gajić u zadnja četiri meseca ima 90 minuta fudbala.

                  Ovo danas je bilo katastrofalno, da smo igrali sa Korejom koja je dobila Kolumbiju, tri komada bi primili, ali bar su svi koji treba da budu u prvih 11 tu i bili, osim Matića i Živkovića koji uz sve svoje limite je mnogo bolji igrač od Kostića. Treba ove igrače uigrati, a utakmica baš i neće biti previše i to je problem.

                  Rukavina u ovoj formaciji može da igra jer ne bode oči koliko ne zna u napadu, Obradovića bih uvek pre gledao nego onog jebača starleti, tako da za ovu formaciju sa četiri pozadi ne znam koji bekovski par je bolji od ovoga.

                  Comment


                  • Kako kazes da je sistem igre isti kada ono sto cini sistem razlicito, tacnije formacija.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Sve je ovo nebitno ,ceka se selektor,mada i tad je nebitno kad su vec napravili cirkus,a sto se tice bekova ,desno iako mator bar igra non stop do povrede,a vrv se sad vraca bolji je Basta od Rukavine koji i ne igra vec 3 godine ozbiljan fudbal,klupa mu je zastitni znak,levo bi pre forsirao Gajica,al ako ne igra bolje i Rodic iz Zvezde nego limitirani Obradovic.

                      Ali ovo je sve nebitno igrace oni koje odredi novi selektor (Kokeza i menageri)

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Sve je ovo nebitno ,ceka se selektor,mada i tad je nebitno kad su vec napravili cirkus,a sto se tice bekova ,desno iako mator bar igra non stop do povrede,a vrv se sad vraca bolji je Basta od Rukavine koji i ne igra vec 3 godine ozbiljan fudbal,klupa mu je zastitni znak,levo bi pre forsirao Gajica,al ako ne igra bolje i Rodic iz Zvezde nego limitirani Obradovic.

                        Ali ovo je sve nebitno igrace oni koje odredi novi selektor (Kokeza i menageri)
                        Gajic je desni bek, za njega se slazem da bi ga treabalo uvesti kao rezervu bar, jer svi ostali bekovi su nam stari.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ne znam na koliko utakmica je tu Krstajic, mozda bude i vise ko to zna. Ne treba donositi zakljucke da ce Piksi biti selektor, znam da ovi nasi uvek mogu da iznenade.

                          Druga stvar, promenio je postavku igre i demolirali smo Kinu, oh wait...

                          Treca stvar, ti Goku batice toliko mrzis Muslina da bi pre stavio Tumbakovica nego coveka koji nas je kao prve u grupi odveo na SP. Ma nismo nista bolje od Tumbe ni zasluzili.

                          Cetvrto, mozda i najbitnije, kazes Krstajic je tu dve utakmice, a pred nama je najvece svetsko takmicenje u fudbalu za 7, 8 meseci.
                          Ljudi koji su vodili smenu i koji nazalost kroje buducnost naseg fudbala su se malo vise preracunali, i mislili su da ce Piksi na keca prihvatit mesto selektora. Jasno je da to nije tako i da mu je prioritet bilo potpisivanje novog ugovora sa klubom pa onda vodjenje reprezentacije.
                          Sto reprezentaciju Srbije stavlja na drugo mesto, to je nedopustivo moras se sloziti.

                          Dalje, Muslin koji je bio tu i preuzeo reprezentaciju nakon katastrofalnih rezultata, vratio donekle pobednicki mentalitet, stvorio kakava takav sistem naprasno, nakon najveceg uspeha seniorske reprezentacije u poslednjih 7, 8 godina placa ceh jer igra slabo efikasan i dekadentan fudbal, ne zove SMS-a i ne koristi mlade igrace.

                          Kazu sa Muslinom sigurno ne bi prosli grupu i igrali bi dosadan, zastareo fudbal. Ne drugovi moji igrali bi fudbal u skladu sa mogucnostima ove generacije, dok neka druga, mladja generacija ne sazri potpuno, pa i sa njima je upitno kakav kvalitet fudbala mogu pruziti na seniorskom nivou.

                          Verovatno najbitnija stvar je sada kako ce taj takticki mag, fudbalski vanzemaljac kada preuzme mesto selektora uspeti sve da slozi i takticki ukomponuje u mesec dana pripreme (da naglasim upoznavanja) i uigra u 3 ili 4 pripremna meca???

                          Da li ce opet u prvi plan biti stavljeno podmladjivanje reprezentacije i pogled u buducnost sa Rukavinom i Obradovicem kao prvim izborom?

                          Da li cemo opet unistiti sve sanse pre samog pocetka takmicenja, minirati i sabotirati sebe do maksimuma?? Ili smo to vec uradili??

                          Ja ne volim Muslina i cesto sam pisao protiv njega ali ovo sto je ovaj sljam uradio je nedopustivo.

                          Ciro Blazevic

                          Šta kažete na saznanje našeg lista da je predsednik FSS Slaviša Kokeza tražio od Slavoljuba Muslina da igra zvaničnu utakmicu kvalifikacija za SP protiv Gruzije?
                          - Ne mogu da verujem! Nije valjda toliko lud! Vi Srbi ste skloni raznim zaj***, ali ovo prevazilazi sve granice. Ne rade se takve stvari. Znate li ko je iznad svih? Narod - rekao je Ćiro Blažević.

                          Šta mislite o toj neverovatnoj informaciji koju je potvrdio selektor Muslin?
                          - Šta da mislim?! To je da se prekrstiš nekoliko puta. Neko sa tri prsta, a neko celom rukom.

                          Šta biste vi uradili da je vama neko, dok ste vodili reprezentaciju Hrvatske, zatražio istu stvar?
                          - Znaš šta? Poslao bih ga na psihijatriju!

                          Kako vama deluje smena selektora Muslina nakon što je direktno odveo Srbiju na Mundijal?
                          - To je jedna anomalija, a vi Srbi ste skloni svemu tome. Radili ste vi slične stvari u istoriji. Valjda je taj vaš predsednik Saveza imao valjan razlog za smenu. (smeh)

                          Posle smene Muslina, da li je trebalo odmah imenovati selektora i sprečiti licitacije s raznim imenima?
                          - Obično kad radiš takve stvari, već imaš spremnog keca u rukavu. A ovi vaši nemaju ništa. Time samo pokazuju da su neodgovorni prema poslu koji rade - zaključio je Ćiro Blažević.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Ne mrzim ja Muslina, skidam mu kapu za rezultat koji je napravio, ali ne žalim ni sekund što više nije selektor.

                            Svima je jasno da je sa igračima i sistemom igre koji je forsirao dostigao limit i da ništa ne bi promenio na SP, a tamo su ajkule.

                            Danas smo videli Rajkovića, Veljkovića, Sergeja, Živkovića i Gaćinovića, a sa njim bi gledali Stefana Mitrovića, Milivojevića, Kostića, tri štopera nemača pojma i Rukavinu u 70 posto ofanzivnih akcija jer bi ga protivnici puštali da organizuje napade po desnoj strani.

                            Neka i ne prođemo grupu kao što ne bi ni sa Muslnom, ali bar ćemo videti nešto što u budućnosti može biti bolje od standarda na koji smo navikli, neka momci budu u izlogu, neka se kale.

                            Vi koji branite Muslina zaboravljate da nijansa pravi razliku između pobednika i gubitnika, ta nijansa, i to ne jedna su bile na strani bivšeg selektora i niko me neće ubediti da je on imao bilo kakvog uticaja na njih.

                            Kada nisi fudbalska velesila moraš igrati sa svim najboljim igračima i sistem prilagoditi onome što imaš, a ne prvo smisliti sistem pa onda tražiti igrače.

                            Sergeju je trebalo naći mesto, kao i Ljajiću, uz njih Matić ne bi izgledao kao amater. Ljajić koliko god me iritira sa pogrešnim pasovima od njega uvek možeš da očekuješ gol, asistenciju ili neki ključni pas u dubinu. Sergej je znalac i tu nema priče, visok je, dobijaš jednu opciju više i kod defanzivnih i kod ofanzivnih prekida, i ti se toga odričeš, skroz nejasno i nelogično.

                            Muslin se odrekao obojice zbog jebenog sistema koji je forsirao, a da je igrao 4-3-3 kao danas što je Krstajić, Matić bi ispred sebe imao i Sergeja i Ljajića i mi dobili ne samo njih dvojicu već i Matića onakvog kakav je u klubu.

                            Dižem obe ruke i za Piksija i za Paunovića, hvala Muslinu, ali trebao je da ode koliko god to apsurdno izgledalo.
                            Last edited by goku; 10-11-17, 15:43.

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Gajic je desni bek, za njega se slazem da bi ga treabalo uvesti kao rezervu bar, jer svi ostali bekovi su nam stari.
                              Da u pravu si ,ja sam se istripovao da sam ga gledao levo,jednom a mozda i je igrao,ali je DR,ali za to pre treba da dobije sansu,a moze u Vukasin da se proba na stoperu,a ovo oko Muslina saveza sam vec toliko pisao .Ja ga ne volim ,ali nikako nije smeo biti smenjen.

                              Comment


                              • Aha, sad se krece polako sa tim prediktivnim gradjenjem, kao necemo proci grupu jer jelte nismo uvezbani al ne bismo prosli ni sa Muslinom Tek ce ljudi skapirati kakva je greska napravljena. Oni zaludjeni hejtom nece to skapirati ni posle svetskog, vec tek tokom sledecih kvalifikacija.

                                Ne bih komentarisao ispisana govna o njemu, rekao sam sta sam imao o Muslinu, sad samo komentarisem one zaludjene hejtom.

                                Mada me jedna stvar strasno zanima. Ako smo top 10 reprezentacija po kvalitetu, kako se ovde pricalo, kako bre da ne mozemo bar na taj suvi kvalitet da prodjemo grupe na sp?
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X