Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slabo pratim Kalačo, ali to što sam gledao učinilo mi se da je box to box, ali valjda ti bolje znaš jel stalno gledaš[emoji16]

    Naravno da Milinković ne može na lukino mesto, to sam pričao i ranije, samo sam rekao da je sličniji Matiću i Luki nego Tadiću i Ljajiću.

    Milinkoviću je idealna pozicija jedan od dva centralna vezna ispred jednog defanzivnog veznog. Formacija 4-3-3 je idealna za njega, nešto poput Rakitića u Barsi, koji ima Busketsa iza, a ovaj bi imao Matića u reprezentaciji.
    Last edited by goku; 02-11-17, 20:17.

    Comment


    • Veceras smo videli od strane Milojevica kako se igra na rezultat protiv jaceg protivnika, tj, ako neces da ga primis moras i da napadas. A Muslin protiv slabijih ekipa opali standardnu bunkericu i onda se proslavlja bod kao da smo izdrzali protiv Brazila ili Spanije, a ne protiv repki kojima treba spakujemo 2 dva komada iz laganih kontri.

      Comment


      • Koliko ste upuceni u rad Jovanovica , tamo u Aziji od Apoela sam ga izgubio iz vida.

        Comment


        • Ako je spreman na "saradnju" sa .......... biće dobar selektor. Rezultati su nebitni. Ako bude dobrih rezultata, još bolje.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Ako je spreman na "saradnju" sa .......... biće dobar selektor. Rezultati su nebitni. Ako bude dobrih rezultata, još bolje.
            Pa mislim da li je kao trener u padu, na Kipru je radio dobar posao ali od tad ima vremena ihaj, ne znam novi selektor koji nije prosao kvalifikacije sa ekipom nije pametno i tesko da moze da donese rezultat u Rusiji.

            Comment


            • Ukoliko bude selektor Ivica Jovanović inače poznat kao Prco u krugu prijatelja verujem da će taj posao obaviti valjano.. Baš onako valjano kao što ga obavlja kao igrač Loznice, Rada i Iraklisa i jednako valjano kroz trenersku karijeru. Niskog rasta ali srčan borac sa vanrednim pregledom igre beše motor ondašnje amaterske reprezentacije Jugoslavije. Kao trener se pokazao i dokazao van naše fudbalske kaljuge te postao cenjeno ime i u tom poslu.
              Ima samo jednu manu, tvrdokorni je grobar
              sigpic

              Comment


              • Novosti: Paunović novi selektor Srbije!

                Trener Čikaga doputovao u Beograd na pregovore sa Slavišom Kokezom.

                Veljko Paunović novi selektor Srbije! Novosti su danas pod vinjetom ekskluzivno objavile informaciju da je trener Čikago Fajera želja predsednika Fudbalskog saveza Srbije Slaviše Kokeze, ali i većeg dela navijača srpske fudbalske reprezentacije.

                Sada već dokazani 40-godišnji stručnjak je juče doputovao iz Čikaga u Beograd i započeo pregovore sa čelnicima FSS-a o preuzimanju A tima koji je pre nepunih mesec dana izborio direktan plasman na Svetsko prvenstvo u Rusiji sledećeg juna.
                "Ne mogu ništa da pričam o kontaktima sa FSS jer ih nije ni bilo. Imam aktuelan ugovor sa Čikago Fajerom, sezona u MLS ligi je upravo završena i sada pravim planove za novu takmičarski godinu pošto smo ispali iz plej-ofa", bilo je sve što je Paunović rekao za Novosti pre nekoliko dana kada se, kako tvrde u ovom listu, spremao na put za Beograd.
                Nisam čitao Novosti danas, pa ne bih znao. Inače, ovo je sa http://www.mozzartsport.com/vesti/no...-srbije/183927
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • E čim je sa mocarta znači da je merodavno
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Objavio i Sportklub.

                    Znači Novosti prenose, svi ostali prate. Ali su se mudro ogradili ako bude laž. Jer nije njihova vest, oni samo prenose.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Piksi odbio ,a moglo bi se reci i Paun koji je izjavio da ima ugovor sa Cikagom i da ne pregovara sa FSS,ko bi rekao,treba neko da upita sve te ljude,zasto odbijaju,da vode jednu reprezentaciju na WC...

                      Comment


                      • Na kraju ima da ostanemo sa Krstajicem koji ce dobiti Kinu i Juznu Koreju i na taj nacin pokazati celnicima da je pravi izbor za selektora, a jos je i podoban.


                        ANKETA
                        Ko bi trebalo da bude novi selektor Srbije?
                        Veljko Paunović (31)

                        34%
                        Dragan Stojković Piksi (24)

                        27%
                        Radomir Antić (17)

                        19%
                        Siniša Mihajlović (8)

                        9%
                        Slaviša Jokanović (3)

                        3%
                        Aleksandar Stanojević (3)

                        3%
                        Vladimir Vajs (2)

                        2%
                        Ivica Jovanović (1)

                        1%
                        Milovan Rajevac (1)

                        1%
                        Ljubiša Tumbaković (0)

                        0%
                        Total votes: 90

                        Anketa na sajtu saveza, daj Tumbakovica za sve pare
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Od ljudi sa ankete jos ih nije odbio Jovanovic i Tulumba koji se spominjali kao moguci, i Vajs,koga bi verovatno vec stavili da se nije javio Bata Djora direktno sa Zlatibora i rekao,nikako stranac

                          Comment


                          • biće Lalat selektor garant
                            " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                            Comment


                            • Videh da Lipi trenira Kinu, nekako mi je to promaklo,u koliko je mec po nasem vremenu?

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Videh da Lipi trenira Kinu, nekako mi je to promaklo,u koliko je mec po nasem vremenu?
                                Trenira,dosao covek da im uzme pare gledao sam par meceva kad je dosao u kvalifikacijama,moze on da zna fudbala,ali oni ljudi nista ne znaju,pogotvo napred,jedino ako su namestili nesto u nekim Azijskim kladionicama moze da nam daju gol,pa sve i da nemamo selektora,bas su losi

                                Inace mec ti je sutra po nasem vremenu u 12.35

                                A ovi nasi se spremaju da Piksiju ponude da vodi i reprezentaciju i da ne raskida ugovor u Kini sou, i lepo iz Gvandzua da prati igrace,sto domace sto ,nase strance i da lepo ne spava covek,amaterizam
                                Last edited by 61563; 09-11-17, 14:24.

                                Comment

                                Working...
                                X