Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je objavio spisak?

    Comment


    • Kokeza.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Сергеј Милинковић Савић и Миле Свилар на списку Орлова!

        29 октобар, 20170
        На списку репрезентативаца за утакмице са Кином и Корејом коначно се налази и Сергеј Милинковић-Савић

        ФОТО: Ројтерс
        Фудбалер Лација Сергеј Милинковић-Савић имаће прилику на два пријатељска меча да покаже да је неправедно био запостављен за време мандата Славољуба Муслина. Тиме ће дефинитивно отпасти могућност да Сергеј Милинковић Савић заигра за репрезентацију Црне Горе.

        Међу путницима за Кину биће и Миле Свилар. Млади голман Бенфике дебитоваће у сениорској селекцији Србије.

        Списак репрезентације биће објављен данас на официјелном сајту ФС Србије, јер су челници српске куће фудбала одустали од идеје да пред новинаре изађу директор Горан Буњевчевић и тренер Младен Крстајић како је раније планирано по сазнању да Славољуб Муслин неће више водити репрезентацију.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Ne pratim te rekreativne lige gde Piksi obitava, pa me zanima zastoo mislis da je on dobar izbor?

          Ako stvarno daju otkaz Muslinu, zelim im sve najgore, govna nezahvalna. Kapiram da je nastao problem sa klauzulama u ugovoru, gde Muslin nije zeleo da potpise unapred odredjene sastave i spisak na poziv za svetsko. I voleo bih savezu jedno pitanje da postavim, zasto je dat otkaz coveku koji nas je odveo na svetsko i igrao fudbal koji ceo zivot igra i ponasao se kako se ceo zivot ponasa? Sta su to oni ocekivali od njega?
          За мене лично Роби и Пикси су спортске институције. Што се Пиксија тиче, у спортском смислу међ играчима мислим да ће прорадити култ репрезентације. Дао бих Пиксију уговор на 4 године да нас води и на следећи Еуро.

          Comment


          • Originally posted by suptil View Post
            За мене лично Роби и Пикси су спортске институције. Што се Пиксија тиче, у спортском смислу међ играчима мислим да ће прорадити култ репрезентације. Дао бих Пиксију уговор на 4 године да нас води и на следећи Еуро.
            Pa i dalje mi nisi odgovorio zasto Piksi. Znamo svi da je fudbalska institucija. I Maradona je fudbalska institucija.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Možda ima bolju trenersku filozofiju, možda će se rastosiljati menadžerskih igrača, možda će pozvati SMS-a i Svilara, Radonjića...
              A možda se neće ništa promeniti i ovo će računati kao veliki uspeh.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Pa i dalje mi nisi odgovorio zasto Piksi. Znamo svi da je fudbalska institucija. I Maradona je fudbalska institucija.
                Meni je apsolutno dovoljno ovo sto sam ti napisao. Sigurno cemo igrati lepsi fudbal. Imacemo glavu i rep. Ja sam Piksiju uvek verovao, i najvise bih voleo da posle repke preuzme Zvezdu. I nemojmo da se pravimo da smo fudbalske sobarice na forumu pa ne znamo kvalitete trenera, njihove potencijale kapacitete. Piksi je covek sa harizmom i ja mu verujem. Jako se radujem sto ce biti selektor.

                Comment


                • Ovo neće dobro da se završi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by suptil View Post
                    Meni je apsolutno dovoljno ovo sto sam ti napisao. Sigurno cemo igrati lepsi fudbal. Imacemo glavu i rep. Ja sam Piksiju uvek verovao, i najvise bih voleo da posle repke preuzme Zvezdu. I nemojmo da se pravimo da smo fudbalske sobarice na forumu pa ne znamo kvalitete trenera, njihove potencijale kapacitete. Piksi je covek sa harizmom i ja mu verujem. Jako se radujem sto ce biti selektor.
                    Ne pravim se da sam fudbalska sobarica, samo me zanimalo zbog cega bi ti Piksija, jer za mene je korelacija izmedju trenerskih i igrackih kvaliteta jedva postojeca. Obzirom na to da pricas o lepsem fudbalu pod Piksijem, kapiram da si pratio njegove timove u Japanu, pa bi bilo kul da napises neki insight.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Možda ima bolju trenersku filozofiju, možda će se rastosiljati menadžerskih igrača, možda će pozvati SMS-a i Svilara, Radonjića...
                      A možda se neće ništa promeniti i ovo će računati kao veliki uspeh.
                      Dva pitanja:

                      1. Jel mislis da je trener veci od saveza(koji ga je i doveo) i da trener ima tu moc da forsira menadzerske igrace a ne savez?

                      To prvo pitanje je bilo logicke prirode. Meni je cela ta situacija sa forsiranjem menadzerskih igraca kod Muslina smehotres i nisam ranije ni zeleo da ulazim u tu diskusiju. Al za sve postoji prvi put.

                      2. Koji su to menadzerski igraci koji su oduzeli mesto u startnoj nekom nasem ne-menadzerskom fudbaleru? Naravno pricam o pozicija za poziciju situacijama.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Ne pravim se da sam fudbalska sobarica, samo me zanimalo zbog cega bi ti Piksija, jer za mene je korelacija izmedju trenerskih i igrackih kvaliteta jedva postojeca. Obzirom na to da pricas o lepsem fudbalu pod Piksijem, kapiram da si pratio njegove timove u Japanu, pa bi bilo kul da napises neki insight.
                        Možda je mislio da od ovoga ne moze ruznije.

                        Šalu na stranu, ovo je najbesmisleniji potez u istoriji svih besmislenih poteza u fudbalu. Taman pomislis da ne moze nista da te iznenadi u nasem fudbalu, a onda se desi ovo. Opet na stranu to sto ja nisam za Muslina bio, I sto mi se ne dopadaju neke stvari, ti daješ otkaz coveku koji je ispunio glavni cilj I vlazni san cele nacije? Ostaje pitanje sta je Muslin mogao da uradi da ostane na klupi.

                        Ali eto, desilo se to, i onda ti razmisljas o Piksiju? I ja se pitam na osnovu cega, I do kada ce treneri da uce zanat na nasoj reprezentaciji.
                        Last edited by mark !t zer0; 29-10-17, 21:36.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Nije bitno da li cemo igrati lepse, efikasnije, atraktivnije ni da li ce u timu biti Sergej, Radonjic, Zivkovic, Ronaldo... Poenta je da odavno nisam video jadniji potez, bez obzira kakva je pozadina price.
                          Das coveku poverenje, on to poverenje opravda, ispuni zacrtani cilj i kao nagradu dobije najpodliji, najodvratniji cin u vidu otkaza pred samo takmicenje.

                          Iako nisam ljubitelj njegove taktike i filozofije bilo je evidentno da smo stvorili kakav takav sistem, sa kakvim takvim nosiocima igre. Imali smo funkcionalnost na ustrb atraktivnosti i to je sasvim ok.

                          I sada je na novom treneru da sklopi sve kockice za dva meseca, selektira tim, uigra zeljene formacije, odredi nosioce igre. Naravno da je neizvodljivo.

                          Igrace verovatno svi oni likovi koji treba ponovo da se "utope" za neke solidne novce preko bare. Vec vidim Zorana Tosica u prvom timu.

                          #samo u srpskom fudbalu
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Ko zna zašto je to dobro...

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Nije bitno da li cemo igrati lepse, efikasnije, atraktivnije ni da li ce u timu biti Sergej, Radonjic, Zivkovic, Ronaldo... Poenta je da odavno nisam video jadniji potez, bez obzira kakva je pozadina price.
                              Das coveku poverenje, on to poverenje opravda, ispuni zacrtani cilj i kao nagradu dobije najpodliji, najodvratniji cin u vidu otkaza pred samo takmicenje.

                              Iako nisam ljubitelj njegove taktike i filozofije bilo je evidentno da smo stvorili kakav takav sistem, sa kakvim takvim nosiocima igre. Imali smo funkcionalnost na ustrb atraktivnosti i to je sasvim ok.

                              I sada je na novom treneru da sklopi sve kockice za dva meseca, selektira tim, uigra zeljene formacije, odredi nosioce igre. Naravno da je neizvodljivo.

                              Igrace verovatno svi oni likovi koji treba ponovo da se "utope" za neke solidne novce preko bare. Vec vidim Zorana Tosica u prvom timu.

                              #samo u srpskom fudbalu
                              Apsolutno se slazem sa tobom.

                              A mene bas zanima razlog ove budalastine, pogotovu jer se najavljivala danima, nedeljama.
                              Koliko god da mi sistem i trenerska umesnost Muslina nisu nesto preterano drage ovo je stvarno skandal bez premca.

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ovo uopšte nije skandal ako je u pozadini sportska priča, ali ako su neke druge radnje onda jeste skandal.

                                Comment

                                Working...
                                X