Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.pressonline.rs/sport/fudb...-u-rusiji.html

    Nike, Adidas, New Balance, ...???

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      BTW fantastican tekst o Sergej Milinkovic Savicu, malo duzi ali vredi svaku paru..

      http://www.mozzartsport.com/vesti/do...-srbije/181626
      Po Muslinovim objasnjenjima zasto ne zove Sergeja i bilo je jasno da tu ne postoji pravi problem. tj. da su Muslinova ego i sujeta toliki da cak i u nebitnim stvarima vidi nesto protiv njega. Ovaj tekst otrpilike to potvrdjuje.

      Comment


      • Vec vidim situaciju ako ga Muslin pozove na svetsko:
        sad si nasao da ga zoves kad smo bez njega izvisili za treci sesir e pa sad je kasno i nema vremena da se uigra u sistem
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ma naravno da tu ima neceg vise( sujete ),takav je ko kad je onda poslao na Ub Bastu,Jankovica,Milovanovica,Mrdju,i izmislio razlog i menadzerisao sa svoji Ilicima i ostalim igracaima,sve dok se i sa Pjanom nije pokacio i poslao ga na tribine protiv Leverkuzena u revansu tada najboljeg spica

          Sad su ga pokrili rezultati pa mu se moze da prica sta hoce zna da ga niko nece dirati,a kako god SMS usao je u tim kola Serije A ovog vikenda
          Last edited by 61563; 17-10-17, 13:14.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Vec vidim situaciju ako ga Muslin pozove na svetsko:
            Licno sumnjam da ce ga pozvati suvise je Muki sujetan i egoistican,u slucaju da ga pozove svaka cast,priznao bi svoju gresku jer ne zove coveka koji pruza svoji najbolji fudbal u karijeri trenutno.

            Na stranu sve iz milion stvari koje sam i gore napisao Muslin kao covek je da budem blag los,mnogo igraca je to reklo,Dzajic o kome isto ne mislim nesto mnogo poiztivno,je u onomad pri rastajanju sa njim na Marakani izjavio da goreg coveka u svom zivotu nije upoznao,e sad mene bas briga kakav je on kao covek(ovo pisem u koneteksu SMS) ,jer ga licno ne poznajem,gledam ga kao trenera samo,i sad su ga pokrili rezultati,ali realno to mu je maksimum i u karijeri do sad, a tesko da ce biti i vise bili mi 3 ili 4 sesir

            Comment


            • Ljudi, stvar je jasna, u grupi ce nas sa 1 1 1 skorom usrati da prodjemo dalje. U osmini cemo naleteti na neke paore koji su prosli na individualan kvalitet, tipa Nigerija, i onda u 1/4 cemo udariti na engleze koji ne znaju fudbala i eto nas u polufinalu.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • U polufinalu protivnik ne iskoristi 38 šuteva od toga 17 u okvir gola, a sebi umuljaju neki autogol, dok u finalu nema favorita, što znači da smo jako blizu da dignemo boginju.

                Comment


                • I nakon sto osvojimo Mondijal budemo 43-ci na FIFA lestvici..

                  Comment


                  • Originally posted by BYES35 View Post
                    Mislim da nismo imali Adidas do sada ili se varam? Dupe dajem za bolje dresove ovo sa kompletnom crvenom mi je delovalo kao da igra Radnicki iz Kragujevca..
                    Kako bi nam legla crveno zlatna kombinacija(boje grba saveza). Tipa majca da bude crvena za zlatnim ivicama a sorc zlatne boje sa crvenim ivicama, kad kazem zlatna mislim na tamno zlatnu.. Gostujuca kombinacija bela majca-plavi sorc kao protiv Velsa u gostima.

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Mislim da nismo imali Adidas do sada ili se varam? Dupe dajem za bolje dresove ovo sa kompletnom crvenom mi je delovalo kao da igra Radnicki iz Kragujevca..
                      Kako bi nam legla crveno zlatna kombinacija(boje grba saveza). Tipa majca da bude crvena za zlatnim ivicama a sorc zlatne boje sa crvenim ivicama, kad kazem zlatna mislim na tamno zlatnu.. Gostujuca kombinacija bela majca-plavi sorc kao protiv Velsa u gostima.
                      Imali smo adidas 1998 na WC to znam,koliko me secanje sluzi ,tamno plavi sa belim sortsem

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Imali smo adidas 1998 na WC to znam,koliko me secanje sluzi ,tamno plavi sa belim sortsem
                        http://i.imgur.com/pxcLm4G.jpg - slika iz 1998 godine. Kao sto se vidi imali smo Adidas i dres nije izgledao lose. Navijam za Nike da opet postane technicki sponsor FSS-a

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Ljudi, stvar je jasna, u grupi ce nas sa 1 1 1 skorom usrati da prodjemo dalje. U osmini cemo naleteti na neke paore koji su prosli na individualan kvalitet, tipa Nigerija, i onda u 1/4 cemo udariti na engleze koji ne znaju fudbala i eto nas u polufinalu.
                          Malo ti je to nerealno, tesko ce Englezi do 1/4

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Mislim da nismo imali Adidas do sada ili se varam? .
                            adidas 1974-2002

                            lotto 2002-2006

                            nike 2006-2014

                            umbro 2014-

                            Comment


                            • Selektor Srbije Slavoljub Muslin neće predvoditi selekciju Srbije na Svetskom prvenstvu, a otkaz je dobio još pre gostovanja Austriji u Beču.Priče o smeni selektora koji je vratio "Orlove" na Mundijal posle osam godina pauze samo je podgrejalo prisustvo Dragana Stojkovića "Piksija" upravo u Beču pre nekoliko nedelja na važnom meču sa Austrijom.

                              Muslinu se navodno na dušu stavlja navodno neefikasna igra ekipe, iako je u deset utakmica Srbija imala gol-razliku 20:10, zatim previše defanzivna taktika, te nepozivanje Sergeja Milinković-Savića, prenose "Večernje novosti".

                              Ironije radi, Muslin je iskoristio svoj boravak u odmoru u Nici ovih dana da posmatra duel lokalnog prvoligaša sa Laciom u Ligi Evrope, u kojem je Milinković-Savić bio dvostruki strelac i asistent u preokretu Rimljana.

                              O otkazu selektoru se posebno spekuliše proteklih nekoliko dana, ali se niko iz FSS nije oglašavao. Nema komentara ni od potencijalnog selektora Piksija, koji ima čvrst, četvorogodišnji ugovor sa kineskim superligašem Gvangžuom.

                              Novosti očekuju i smen u vrhu FSS, navodno bi poziciju trebalo da izgubi direktor Goran Bunjevčević, a kao zamena se navodi aktuelni potpredsednik Savo Milošević.

                              Sve u svemu, srpski fudbal ide svojim uobičajenom stazom, uspehe paralelno prate unutrašnji sukobi i nemiri koji će sigurno uticati na rezultate reprezentacije u Rusiji.

                              Comment


                              • Počela je Noć dugih noževa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X