Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ne igra, ali ga Muslin vidi na toj poziciji.

    Ili misli da Sergej igra tu poziciju. Nema Arena sport pa ga izlevatili mangupi.

    Comment


    • Muslin sere za medalju!

      Ako je Sergej odbio da igra ili kršio disciplinu to treba da javno kaže a ne da "pametuje" oko pozicije i ne znam kakvih uslova. Po kvalitetu Sergej je u prvih pet igrača Srbije i treba da ima mesto u ekipi makar ne klupi a selektor neka se potrudi da ekipa ima i plan B, tj neku drugačiju postavku ako nam sa već ustaljenom ne krene.
      Kad je ušao Prijović protiv Gruzije par minuta je trebalo našima da pohvataju ko gde treba da igra u novoj postavci, to se na SP kažnjava i ne sme da se improvizuje.
      " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

      Comment


      • Bas velika glupost je to da Sergej i Tadic igraju istu poziciju, nema veze sa vezom. Naravno postoje pozicije koje mogu obojica da pokriju, ali uopste nisu toliko slican tip igraca, ova izjava je bas nebuloza. On je mislio da u ovoj za njega Bozanskoj postavci, jer ipak je on pokazao strucnost, i nikakvi eksperimenti ne dolaze u obzir, on njih vidi na toj poziciji, ali bas nema opravdanja da ga ne uvede u rotaciju bar. Za mene Sergej nije jedini problem, ali je najocigledniji pa se zato najvise o njemu prica, npr trebalo bi Andriju Zivkovica uvesti u sistem kao zamenu Tadicu.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Posprdao se onako lagano ovom izjavom Muslin, a i uhvatio se da ima rezultat pa bože moj ko sme da sumnja u moje odluke.

          Comment


          • Kada premotas film, Prijovic nam je doneo 3 boda(Vels i Gruzija), a oduzeo Velsu 3.Da nije bilo njega, ne bismo ni videl baraz.Nece se on dugo zadrzati u PAOK-u, siguran sam da na leto ide u jacu ligu i jaci klub.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Kada premotas film, Prijovic nam je doneo 3 boda(Vels i Gruzija), a oduzeo Velsu 3.Da nije bilo njega, ne bismo ni videl baraz.Nece se on dugo zadrzati u PAOK-u, siguran sam da na leto ide u jacu ligu i jaci klub.
              Neka sedi tu gde jeste, tu će bar igrati.

              Comment


              • Ljuljaj Musline.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Ima li ko od vas "insajder" informacije sta ce desiti s'ugovorom izmedju FSS-a i Umbro, koji su potpisali 2014 godine (ugovor potpisan na dve godine + opcija produzetka na 2 godine, tj. zavrsetak na leto 2018)? Da li se razmatra mogucnost da se Nike vrati i da nam bude opet tehnicki sponzor. Hvala unpared.

                  Comment


                  • Citam sad nase novine pa se pitam dali oni samo prepisuju svoje prepiske iz proslosti.

                    Naime, njihova tvrdnja je da nam je potrebno da se dese dva od tri ''iznenadjenja'' kako bi smo se nasli u trecem sesiru.

                    Ajde da pogledamo situaciju.

                    Da bi smo bili u trecem sesiru iza nas moraju biti 8 reprezentacija na FIFA lestvici koje su se ujedno i plasirale na Mondijal neracunajuci Rusiju koja ce biti nosioc.

                    Za sada je stanje ovakvo:

                    Mi se nalazimo na 38 poziciji

                    1. Australija-Honduras - obe su iza nas (Australija na 43 a Honduras na 69)
                    2. Maroko i Obala Slonovace jedine imaju sansu za plasman (Maroko na 48 a Obala na 61)
                    3. Nigerija se plasirala na 41
                    4. Japan se plasirao na 44
                    5. Panama se plasirala 49
                    6. Juzna Koreja se plasirala 62
                    7. Saudijska Arabija se plasirala 63

                    Dakle ostaju jos 9 reprezentacija koje mogu da se plasiraju. Cetri od evropskih 3 africkih i 2 iz internacionalnih kvalifikacija. S obzirom da smo mi trenutno u najgorem slucaju najbolja ekipa iz cetvrtog sesira potrebno nam je da samo jos jedna slabije plasirana reprezentacija od nas upadne na svetsko. Dakle potrebno nam je da se Grcka plasira ili da Novi Zeland pobedi Peru ili da se Senegal ne plasira..

                    Dok nasi novinari pisu da je potrebno da se dva od ova tri ova uslova ispune. E sad dali ja nesto gresim ili oni samo prepisuju svoje predhodne prepiske ne znam.

                    Eto ako neko zna gde sam pogresio nek me ispravi ali koliko ja vidim 7 ekipa je sigurno iza nas i potrebna nam je samo jos jedna i mi cemo biti u trecem sesiru.
                    Last edited by Chiwwi; 16-10-17, 19:16.

                    Comment


                    • BTW fantastican tekst o Sergej Milinkovic Savicu, malo duzi ali vredi svaku paru..

                      http://www.mozzartsport.com/vesti/do...-srbije/181626

                      Comment


                      • @Chiwwi...ne znam ni koji su to mediji nasi pisali jer ih sve slabije citam,ali ti su u pravu ,s obzirom da su USA ispali treba,jos jedan da kiksne da mi zavrsimo u trecem.

                        Da N Zeland izbaci Peru tesko,da Senegal ne ode isto tesko, cekaju kuci nezainteresovanu S Afriku(dovoljan bod,dostabolja gol razlika od Burkine) i poslednja sansa Grcka da izbaci nekog nosioca,zavisi kog izvuku mada iako najrealnija moguca sansa, isto mislim pretesko

                        Comment


                        • ^^^^ Slazem se da je tesko ali sam samo hteo da napomenem sta nam treba a novine su B92 evo i tog dela oz teksta

                          * Na osnovu ove rang liste biće određen položaj selekcija u "šeširima" za žreb grupa na Svetskom prvenstvu 2018. Srbija je trenutno u četvrtom, a za "skok" u treći je potrebno da se ispune dva od tri potencijalna uslova – plasman Grčke na SP kroz baraž, neuspeh Senegala u afričkim kvalifikacijama i trijumf Novog Zelanda protiv Perua u interkontinentalnom baražu.

                          http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1314597

                          Comment


                          • Idemo u cetvrti sesir i u 1/8 finala, lagano.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              @Chiwwi...ne znam ni koji su to mediji nasi pisali jer ih sve slabije citam,ali ti su u pravu ,s obzirom da su USA ispali treba,jos jedan da kiksne da mi zavrsimo u trecem.

                              Da N Zeland izbaci Peru tesko,da Senegal ne ode isto tesko, cekaju kuci nezainteresovanu S Afriku(dovoljan bod,dostabolja gol razlika od Burkine) i poslednja sansa Grcka da izbaci nekog nosioca,zavisi kog izvuku mada iako najrealnija moguca sansa, isto mislim pretesko
                              S Afrika uz dve pobede ide na svetsko a obe igra upravo protiv Senegala, Novi Zeland tesko a Grcka ako ne izvuku Italiju ili Hrvatsku nisu bez sansi. Ipak je to Grcka.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                S Afrika uz dve pobede ide na svetsko a obe igra upravo protiv Senegala, Novi Zeland tesko a Grcka ako ne izvuku Italiju ili Hrvatsku nisu bez sansi. Ipak je to Grcka.
                                Sad tek vidim da je samo njima ostalo da igraju 2 meca i to H2H,pazi moguce je ovi imaju 2 boda vise,ali to mu dodje ko prakticno jos jedan baraz mada opet po sastvau mislim da je Senegal blizi, ali da tu mislim da je ipak najveca sansa,vece i od Grka,za koje mislim da nije nemoguce da izbace recimo Svajcarce odigraju svoju odbranu koju umeju i ako umuvaju neki gol eto sanse al opet bas su nekreativni na sredini

                                Comment

                                Working...
                                X