Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Pizona je samo City pobjedio. ;D
    Bice tu povuci potegni,nema nista od nas.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      [quote author=carter985 link=topic=1569.msg169007#msg169007 date=1284572204]
      [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg169000#msg169000 date=1284570705]
      Stojkovic je profesionalac koji zeli da igra.I ti i ja i svi ostali na ovom forumu bi da smo u njegovoj situaciji uradili isto.
      [/quote]
      nikad.
      za mene je on od sada turcin, uostalom kao i za veliku vecinu navijaca u zemlji, i stoga mu zalim da veceras primi bar tri komada #$&+|r
      [/quote]

      Lako ti je to odatle da kazes.Da si golman i da nemas angazman sigurno bi prihvatio klub koji igra ligu sampiona pa makar to bio i Partizan.Dobre su pare oni njemu dali.Uostalom on je u Partizanu samo dok ne nadje pravi angazman u inostranstvu.Ovo mu je prilika da se pokaze klubovima i vrati u reprezentaciju.
      sigpic

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        Tole ga zavlaci celom narodu bez pardona.
        Ko veruje da je Pizon bolje resenje od Antica, trebalo bi da se zapita o svom zdravlju.

        Mislim, totalno nebulozno je uopste pominjati Pizona kao ozbiljan fudbalski faktor.




        To sam isto rekao kada je PFC postavio ovog malog za trenera, pa sad cutim $8#a

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Pa Stanojevic je bolji od Pizona sto puta.Pizon bre pojma nema.Bicemo jedva cetvrti u grupu.Strasno!Antic mora da se smejao kad je cuo ko ce ga menjati.
          sigpic

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Ove lopove iz saveza plasman i ne zanima.Odgovor Karadzica na pitanje ko ce biti kriv ako neodemo je sve objasnio( nije smak sveta i druge gluposti ), oni vec sad racunaju da 2016 sigurno idemo na EP jer tada ucestvuje 24 ekipe od 50 koliko ima u evropi, a do tad skloniti sve koji ne daju da im se neko mesa u posao i naravno pokrasti sto vise. &d$7

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              O plati Antica na sva zvona,a o Pizonovoj se cuti.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Mora deo da Karadzicu i drugovima pa jos neznaju koliko da odrede &d$7

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=manda link=topic=1569.msg169235#msg169235 date=1284631217]
                  O plati Antica na sva zvona,a o Pizonovoj se cuti.
                  [/quote]

                  To je tek smejurija.
                  Pa ko je Anticu dao tu platu nego Karadzic.
                  I sad ce jos Antara da ispadne kriv sto prima toliku platu. A ovi su svojevremeno bili spremni da mu daju i daleko vise samo da dodje.

                  Taj Karadzic je klasicna personifikacija nase vlastele, u svim segmentima drustva.

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=mr.gold link=topic=1569.msg169028#msg169028 date=1284574616]
                    Tole ga zavlaci celom narodu bez pardona.
                    Ko veruje da je Pizon bolje resenje od Antica, trebalo bi da se zapita o svom zdravlju.

                    Mislim, totalno nebulozno je uopste pominjati Pizona kao ozbiljan fudbalski faktor.




                    To sam isto rekao kada je PFC postavio ovog malog za trenera, pa sad cutim $8#a
                    [/quote]

                    Pa dobro Stanojevic je dosao posle Stevanovica tako da nije isto $#^%RT

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Dolazak Pižona znači da ćemo u reprezentaciji umesto Klea gledati Kadua &*#GI(] &*#GI(] h5g6k8
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Sada cemo da propadnemo k`o m*da kroz pocepane gace.
                        UP THE VILLA!!!

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          ma razocarali su me svi,i ovi selektori i igraci ma svi,ceo nas fudbalski savez ...jedino jos Vidica postujem i volim odatle,sve ostalo je smejurija i cirkus!
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Samo me zanima da li ce Pizon da upropastava i Temisvar i Srbiju zajedno,ili ce dati otkaz u Temisvaru i posvetiti se unistavanju Srbije.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Kad na sledecoj utakmici bude bio prazan stadion valjda ce shvatiti onaj majmun sta je uradio... #%d* Nije sto su smenili Antica nego da su onda bar (ako je vec tako moralo da bude) doveli adekvatnu zamenu,nekoga ko se makar malo razume u moderan fudbal , a oni postave ovu dileju... Od jednom sam izgubio svo interesovanje za nacionalni tim. &amp;+I}\

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Treba sacekati septembar,i meceve,pa cemo viditi,koga ce zvati i kako ce igrati.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X