Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cinjenica je da nama ne igraju najbolj moguci igraci, da ne igramo dobar fudlbal, a opet smo prvi u grupi. Dakle, to jasno pokazuje da mi jesmo najbolja reprezentacija od svih u grupi. Naravno, nismo silu u odnosu na njih, ali smo ipak najkvalitetniji. Prvo mesto samo po sebi jeste dobar rezultat, ali to kako se ovaj tim vodi garantuje jako blede partije na SP.

    Inace, mi kao da sami sebe zakopavamo da bi imali opravdanje. Pa tako Muslin umesto SMS koga juri pola Evrope zove igraca iz kineske lige, ili umesto od mnogo mladih talentovanih krilnih igraca on pozove igrace koji su vec u penziji (Rukavina). I onda citamo kako Irska i Austrija nisu nimalo naivni. Pa nisu kada izvodis poluprofesionalce, a kad bi napravio najbolji tim onda bi bila rutina.

    Comment


    • Originally posted by Vlax View Post
      Cinjenica je da nama ne igraju najbolj moguci igraci, da ne igramo dobar fudlbal, a opet smo prvi u grupi. Dakle, to jasno pokazuje da mi jesmo najbolja reprezentacija od svih u grupi. Naravno, nismo silu u odnosu na njih, ali smo ipak najkvalitetniji. Prvo mesto samo po sebi jeste dobar rezultat, ali to kako se ovaj tim vodi garantuje jako blede partije na SP.

      Inace, mi kao da sami sebe zakopavamo da bi imali opravdanje. Pa tako Muslin umesto SMS koga juri pola Evrope zove igraca iz kineske lige, ili umesto od mnogo mladih talentovanih krilnih igraca on pozove igrace koji su vec u penziji (Rukavina). I onda citamo kako Irska i Austrija nisu nimalo naivni. Pa nisu kada izvodis poluprofesionalce, a kad bi napravio najbolji tim onda bi bila rutina.
      Baš tako, kao nismo kvalitetni, a sa B timom i lošom igrom osvojimo prvo mesto pored tri učesnika EP, od toga jedan polufinalista, mada ja mislim da je bilo baš mnogo, mnogo sreće.

      Comment


      • Bilo je i srece, ali ipak najvise je do toga sto sva tri konkurenta su uglavnom igrali istu igru, duge lopte, dosta trcanja i ne preterano kreativan vezni red. To je nama sa ovakvom postavkom odgovaralo, ali protiv ekipa koje spuste loptu na zemlju i imaju kreativan vezni red (a takve ce maltene biti sve repke na SP) nasa igra ce se raspasti.

        Protiv Irske i Velsa ti mozes da prosverucjes jednog ili dvojicu zalutalih u prvu postavu jer i oni sami imaju vise slabih tacaka, ali zato protiv ostalih, svaka iole slaba tacka ce biti maskimalno eksploatisana.

        Comment


        • Ljudi zaboravljaju da smo u Gruziji gubili sa 1-0 i da su Gruzijci/Gruzini imali kolosalnu sansu za 2-0. Sa ovom igrom, siguran sam da bi nam Gruzija napravila par dobrih sansi, a sad da li ce Stojkovic opet da skida stoprocentne sanse, to je pitanje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Aha, sad kontam, ako imaš slabe štopere onda moraš staviti loše veznjake i lošeg špica da bi bilo izbalansirano, ok, u pravu si.

            Naravo, karikiram, fudbal je jednostavna igra, a kada ga se filozofi uhvate onda bude zlo i naopako.
            Tako je!
            Zato su i Basta i Janković poslati na kaljenje u Ub, da bi tim bio izbalansiran.
            Zato mu je u Ukrajini Jaja Ture bio na klupi, da se ne bi remetio feng šui prvih 11.

            Svi izgovori dolaze u obzir osim da smo menadžerska reprezentacija. Pa tako unazad imamo: SMS se ne uklapa u koncepciju, Tadić je kod Javora fasovao klupu, Matić kod Mihajlovića nije bio dovoljno dobar itd.

            I sve to dok večno mesto u reprezentaciji imaju S. Mitrović, Zoran Tošić (najočiglednija trgovina), Rukavina, ranije Radovanović, M. Šćepović, Raća, Dudić...

            Zar isti ovaj selektor na početku nije izjavio da će igrati samo oni koji igraju u svojim klubovima?
            I onda igra Rukavina koji je odigrao utakmicu ko zna kad, Gudelj protiv Moldavije i Irske a prethodna utakmica u Kini koju je igrao bila polovinom jula.
            Dok za Živkovića, SMS, Lazovića (sve pozicije gde smo loši) nema ni poziva.

            Comment


            • Pa, sta je u pitanju? Neznanje ili neke druge mutne radnje?

              Comment


              • I jedno i drugo. Nekad jedno prevagne nekad drugo. Sigurno ne nedostaje nijednog.

                Sinoćnja utakmica neznanje, cele kavlifikacije mutne radnje.

                Comment


                • Mislim da kod Muslina nisu u pitanju menadzeri nego njegova tvrdoglavost i ograniceno znanje. Prosto covek gura svoju igru i to je to, mozes da budes najbolji na svetu ako si ti kod njega iz nekog razloga ne uklapas dzaba ti.

                  SMS na pocetku nije igrao jer nije bio klasicni defanzivac, a s obzirom da imamo Matica koji ima kreaciju drugi parnjak po Muslinu mora bude mnogo defanzivan. E sad,u medjuvremenu SMS je mnogo napredovao, ali sad Muslinu sujeta ne da ga pozove. Za defanzivu isto, njemu u njegovog glavi Mitrovic je idelan za centralnog stopera u ovoj formaciji, Iako decko konstantno gresi, i igra u belgijskom prosecnom klubu, on je tako zacrtao i tako ce biti jer je on ubedjen da nije problem u Mitrovicu nego eto cisto nije imao srece.

                  Comment


                  • Ne moze covek da se ne smeje



                    tt
                    Last edited by miloolja; 07-10-17, 19:54.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • 22228499_1484735614941346_9096445874740327889_n.jpg



                      Katastrofa.

                      Da i ja prozborim koju.

                      Slavoljub PETKOVIC je pored toga sto je tvrdoglav kao magare i komunista zajedno je bez potrebe uveo Prijovica umesto Gacinovica u zadnjih 5 minuta jer je trebao da cuva 2-2 sa recimo izmenom Prijovic-Mitroglu i Obradovic-Kolarov..

                      Sa 2-2 mi bismo i sa neresenim protiv Gruzije bili na SP jer Vels ne moze da pobedi Irsku sa tri gola razlike pa da ceo mec imaju igraca vise i Bejla a nemaju.

                      Dakle covek je ladno ove drogirane boksere drogirao jos vise i uopste ne smem ni da zamislim koliko ce jos neznanja da pokazu ako Sakashvilijanci odluce da igraju visoki presing kao sto su uradili Austrijanci. O tome da su Gruzijci tamo vodili 1-0 zbog Kolarovljeve kurcobolje koja je izgleda neizleciva i imali ozbiljne sanse za 2-0 i da nas je sam bog pogledao kad nam je poslao Kostica-coveka koji jedini zna da padne kako treba od kad ja pratim SRJ-SCG-Srpsku reprezentaciju i da ne govorim.

                      Dakle covek koji se percipira kao neko ko ide na rezultat nije sacuvao 2-2. Dakle ne zna.

                      Sistem, Sergej, Basta, Zivkovic to uopste necu da komentarisem jer tu se ne pita Muslin nego Ramadani i ostala bagra kojoj su nasi politicari t.j bagra dozvoljavali, dozvolili i dozvoljavace da se pitaju. No, to ne mozemo da promenimo sad vec na izborima ali mi nemamo tu politicku kulturu a niti cemo je imati jer volimo da nas jase poglavar bar 10 godina. Tako da od bolje ekonomske situacije, pravne drzave a samim tim i zdravog temelja za dobar fudbal nema nista.

                      Sta nam ostaje?

                      Pa s obzirom da se vraca Maksimovic ne verujem da je Slavoljub PETKOVIC bas toliko magare i komunista da opet ostavi S.Mitrovica na centralnog beka.
                      Sistem nece promeniti kao ni igrace osim pomenutog skidaca drona tako da nam ostaje nada da ce bar neko da utera nekako gol i da Stojkovic opet nekako odbrani bar 2-3 sanse Gruzijcima koje ce imati 100% jer mi ne znamo da igramo fudbal zbog vec opstepoznatih okolnosti.

                      Dakle kad uzmemo u obzir da ce njegov Super-Sistem 100% ostati isti i da ce Rukavina,Kolarov,Milivojevic 100% igrati, najverovatnije ce istrcati istih 11 osim S.Mitrovica koga ce zameniti Maksimovic..

                      Drugim recima u najboljem slucaju uteracemo jedan gol samo slucajno i pobedicemo 1-0 slucajno ukoliko Stojke, koji inace nije talentovan za golmana ali je lud i ima muda, odbrani 2-3 sanse Gruziji koje ce oni imati sigurno jer mi ne znamo da igramo fudbal.

                      Preporucujem da se ta utakmica prati samo na live score-u a da se gleda Vels i Irska. Vels nema Bejla a Irci imaju sansu za baraz.

                      Idemo Kelti I.R.A.

                      Eto, to nam je najbolje.
                      Last edited by Chiwwi; 08-10-17, 02:00.

                      Comment


                      • ^^^^^^^

                        U sastav se vraća Nikola Maksimović, vrlo je moguće da ne počnemo u istom sastavu kao protiv Austrije”, rekao je Muslin.

                        Uskoro opširnije…

                        http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=1311902

                        Comment


                        • Hmmm....vrlo je moguće da budemo najslabija drugoplasirana ekipa i ne igramo baraž ukoliko puknemo od Gruzije
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by martinez View Post
                            Hmmm....vrlo je moguće da budemo najslabija drugoplasirana ekipa i ne igramo baraž ukoliko puknemo od Gruzije
                            Hahaha, ako ne pobedimo Gruziju biću najveći navijač našeg protivnika u baražu ako se kojim čudom tamo nađemo.

                            Comment


                            • Originally posted by martinez View Post
                              Hmmm....vrlo je moguće da budemo najslabija drugoplasirana ekipa i ne igramo baraž ukoliko puknemo od Gruzije
                              Ukoliko izgubimo sa 2-0 zavrsili smo.

                              Ukoliko izgubimo sa 1-0, Vels pobedi Irsku a Hrvati odigraju 0-0 sa Ukrajinom onda necemo u svakom drugom scenariju(Ukrajina-Hrvatska) ispadamo kao najgora druga.
                              Ali takodje ako izgubimo sa 1-0 a Vels i Irci remiziraju prvi smo.


                              U slucaju neresenog sa Gruzijom idemo 100% u baraz a ukoliko Vels ne pobedi ili Irska ne pobedi sa vise od 4-0 onda smo prvi u grupi.

                              Navijati za Irsku i za 0-0 Ukrajina-Hrvatska
                              Last edited by Chiwwi; 08-10-17, 21:14.

                              Comment


                              • ako ne možemo da dobijemo Gruziju na našem terenu onda bolje da se svi razilazimo
                                " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                                Comment

                                Working...
                                X