Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ankee View Post
    Neka su moji komentari previse kriticki nastrojeni, ali to ne znaci da nema istine u tome. Nemam nista protiv Mitrovica, hocu da kazem da ima potencijal za mnogo vise od onoga sto daje sad. Nekome ko u tim godinama dobija toliko sansi u A timu reprezentacije to treba da bude vetar u ledja da bude sve bolji. I nemojte molim vas da vadimo statistiku i brojke neke sad, on je dao tih 6 golova. A sta cemo sa tim sto je Tadic dao 4? Ekipe poput Gruzije, Moldavije, pa cak i Austije i Velsa nisu orijentir za uspeh.
    Mi se bojimo Iraca i Velsana. Sacuvaj boze. Ali dobro de. "Svi sad igraju fudbal" - najbolji izgovor za sve.
    Ovo boldovano nema nikakve veze sa Mitrovicem, koga ovih dana najvise komentarisemo.
    Ne kazem da da ne treba kritikovati, ali kritikuj ga kada to zaista zasluzi, jer po meni decko to igrama u ovim kvalifikacijama nije zasluzio.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Neka Mitra, dovoljno dobar je za sada. A bio bi jos bolji kada bi u prvih jedanaest igrali SMS i Ljajic, ali jbg oni treba jos 3-4 sezone da se dokazuju.

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
        Previše se veliča Mitar, dečko je tek počeo tek treba da hara, a ti već si uspeo da uporediš njega sa vrsnim strelcima koji su prošli kroz repku u ajde proteklih 15-tak godina, molim te nemoj..
        Ajde recite mi te vrsne strelce koji su prodefilovali Srpsko i Srpsko-Crnogorskom reprezentacijom a da su bolji od Mitrovica. Pantic? Zigic? Savo Milosevic?
        Ajde ljudi ne zajebavajte se. Mitar je cvrst odlican skakac odlicno kontrolise loptu i jedina mana mu je glava ali to ce doci vremenom.

        Comment


        • A dok mi drvimo patku na Mitra ode Sergej u Crnu Goru a ti Musline teraj inat jbt-e Ilija Petkovic i Gudelj.


          http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1299785

          Comment


          • Originally posted by Ognjen View Post
            Neka Mitra, dovoljno dobar je za sada. A bio bi jos bolji kada bi u prvih jedanaest igrali SMS i Ljajic, ali jbg oni treba jos 3-4 sezone da se dokazuju.
            Jasta, ako nesto zameram Muslinu onda je to. Medjutim neka i njega, jer ima rezultate iza sebe.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Koji motiv ima Sergeja Milinković da igra za crnogorsku reprezentaciju?

              Svetsko prvenstvo nikada video ne bi. Jel bi mu mi nastupi doneli neku afirmaciju?

              Pa nije on nivo igrača Mirko Ivanić, inače dečku svaka čast ili Volkov.

              Ne vređajte sergejevu elementarnu inteligenciju.

              Da postoji interesovanje Španaca, to bi druga priča bila.

              Naigraće se on u našoj reprezentaciji, možda već u Rusiji ako odemo tamo.

              Mitar pruža u ovim kvalifikacijama realno mnogo više od svojih dometa.

              Comment


              • Originally posted by goku
                Koji motiv ima Sergeja Milinković da igra za crnogorsku reprezentaciju?

                Svetsko prvenstvo nikada video ne bi. Jel bi mu mi nastupi doneli neku afirmaciju?

                Pa nije on nivo igrača Mirko Ivanić, inače dečku svaka čast ili Volkov.

                Ne vređajte sergejevu elementarnu inteligenciju.

                Da postoji interesovanje Španaca, to bi druga priča bila.

                Naigraće se on u našoj reprezentaciji, možda već na u Rusiji ako odemo tamo.

                Mitar pruža u ovim kvalifikacijama realno mnogo više od svojih dometa.
                Ne vjerujem ni ja da ce za nas zaigrat,to su neke igre pusti se vijest da bi se napravio pritisak na selektora.
                Last edited by E1_PG; 03-09-17, 15:32.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Ne vjerujem ni ja da ce za nas zaigrat,to su neke igre pusti se vijest da bi se napravio pritisak na selektora.
                  A isto tako moze i da bude priprema za zemljotres. Tako da ne bih ja olako ove vesti uzimao u obzir. Sve u svemu ''Musline pederu''.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Ovo boldovano nema nikakve veze sa Mitrovicem, koga ovih dana najvise komentarisemo.
                    To se odnosi i na Mitrovica i na rep.uopste.
                    Ajde da ne duzim vise, lepo je kad se pobedjuje i ostvaruju dobri rezultati. Kad odemo na SP, tamo nece biti Gruzije i Moldavije, bice Spanija, Francuska, Portugal, Nemacka, Engleska, Belgija, Poljska (i to samo Evropa + J.Amerika, Afrika i ostali). Treba njima dati gol. Ne gleda se uspeh igraca samo u kvalifikacijama, nego i kad se ode dalje. Daj boze da nastavi Mitar tako i na SP, svi to hocemo. I ja se radujem njegovim golovima, ali u odnosu na njegov potencijal, treba da ih vise. I shvatam da je veliki teret na njemu, jer pristojnu zamenu nemamo (tj. ima je negde, samo da dobije poziv).
                    I jos jedna stvar, ne kritikujem njegov ucinak kroz cele kv., vec to kako je igrao protiv Moldavije. Bez obzira na postignut gol, prosto nije bio dovoljno dobar.
                    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                    Comment


                    • Sto se tice Sergeja, ne verujem da ce u CG, ali ako ga neka fudbalski jaca zemlja pozove, to je vec druga stvar. Niko sem njega ne zna kakav je njegov "patriotski" stav, tako da nema mesta nagadjanju dok decko sam ne kaze svoje.
                      Vidim da je u mladoj rep. Vanja MS dosao u neki sukob sa trenerom (kao i Grujic), tako da vec sutra ocekujem fazu "Ceo FSS je protiv brace Milinkovic-Savic" na sportskim portalima.
                      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                      Comment


                      • Najgore od svega je sto ce laka grupa zamaskirati to koliko je Muslin tvrodglav i zastareo kao trener. Ali na SP ili, ne daj Boze, eventualnom barazu, ce se to videti. Covek se odrice nasih najvecih talenata (SMS) da bi mu igrali neki koji vec drugu sezonu igraju rekreativni fudbal (Gudelj). A sve pod obrazlozenjem da ne menja tim koji dobro gura. Kako me nerviraju ta praznoverja i tvrdoglavost.

                        Comment


                        • I dobro, Ankee ... treba otici na SP, nadamo se svi da hocemo.
                          Sta onda ti predlazes, sta vidis kao resenje? Da Mitar zaigra bolje i ostvari svoje potencijale, ili da se nesto menja, formacija, taktika, prvi spic - da bi se postizalo vise golova, jer ce nas tamo cekati ozbiljnije repke.
                          Jbg postigli smo samo 16 golova - 6 vise od druge najefikasnije reprezentacije u nasoj grupi. A ukupno gledano u svim grupama Evropskih kvala Portugal, Nemacka, Spanija, Italija i Belgija su dali vise od nas. Zamisli svi ostali manje.
                          Da ne pricam o tome da efikasnost u kvalama nema nikakve veze sa kasnijom efikasnoscu na Svetskom (mali milion primera imamo kroz istoriju, najbolniji su kvale za Francusku 98 gde smo raznosili sve a onda doziveli da nam najbolji strelac bude Komljenovic sa 2 postignuta gola - uzeo sam bas nasu reprezentaciju kao primer, a mozemo da uzmemo jos gro drugih)...
                          Poenta svega ovoga sto ti pisem, je da treba malo smiriti strasti, realnije sagledati stvari i sacekati da vidimo hocemo li se uopste kvalifikovati. Onda cemo svi mi a najvise Muslin i kompanija misliti o Svetskom.
                          Last edited by Sandugp; 03-09-17, 16:13.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Ajde recite mi te vrsne strelce koji su prodefilovali Srpsko i Srpsko-Crnogorskom reprezentacijom a da su bolji od Mitrovica. Pantic? Zigic? Savo Milosevic?
                            Ajde ljudi ne zajebavajte se. Mitar je cvrst odlican skakac odlicno kontrolise loptu i jedina mana mu je glava ali to ce doci vremenom.
                            Žigić, Pantelić, Savo Milošević i Darko Kovačević (na prvu loptu, kada bi se detaljije ušlo, videlo bi se da ih ima "kodža")...i Mitroviću nije jedini (osnovni jeste) problem glava već masa i sporost..koliko mu je sinoć trebalo šansi da bi dao jedan gol? Ja nešto i nisam video da je Mitrović sinoć neku visoku loptu lepo odložio u stranu ili veznim igračima.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • To jaca reprezentacija okacite macku o rep, on Spancima ne treba, a nijedna reprezentacija zainteresovana za njega ne moze nista da mu ponudi sto se osvajanja titula tice, i za repzentaciju se igra za pare, otac mu je Bosanac, rodjen u Spaniji, selektor ga ne zeli, on bijesan sto nije pozvan, menadzer mu Kezman koji je u otvorenom sukobu sa FSS preko deceniju. Ako mu CG plati koliko trazi, a prica se da mu otac trazi izmedju pet i deset miliona eura da potpise, to je to. Ja bih mu dao, od Drincica CG muku muci s tom pozicijom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Ajde recite mi te vrsne strelce koji su prodefilovali Srpsko i Srpsko-Crnogorskom reprezentacijom a da su bolji od Mitrovica. Pantic? Zigic? Savo Milosevic?
                                Ajde ljudi ne zajebavajte se. Mitar je cvrst odlican skakac odlicno kontrolise loptu i jedina mana mu je glava ali to ce doci vremenom.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X