Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Идемо у Русију сигурно.

    Comment


    • Jbg, Muslin filozofira mnogo.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        I voleo bih da SMS ima pravo da promeni repku da nastupa za neku drugu državu.
        Dovoljno je da ga Španci pozovu već u oktobru i par minuta ubace, pošto ima njihovo državljanstvo. Mada sumnjam da će se to desiti čak i ako SMS postane jedan od najboljih na svetu.
        sigpic

        Comment


        • Tesko da cemo mi u Rusiju,mozda ko Bane Ivanovic samo,nisam optimista neki,mada iskreno sto se tice fudbala iskreno preca mi je i bitnija Zvezda...iako to mozda nije ispravno al takav sam

          Comment


          • Pu, pu, daleko bilo. Ako ovu grupu ne prodjemo, onda od Kuce fudbala da napravimo Kucu vaterpola.
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • Sta znam al mi ne odskacemo kvalitetom od protvnika iz grupe tu smo Irska,Wels,Austria...dosta zavisi od Iraca ako sad dobiju u Gruziji mi ne smemo da izgubimo tamo oni imaju gostovanje u Welsu mi Austriji to mu dodje slicno,ocekujem da pobedimo i mi oni kuci Moldavce

              Licno mislim da cemo tesko izbeci tamo poraz u Irskoj i onda bi isli vrv u baraz gde nebi bili nosioci i mislim da bi bilo pakleno.

              Pored svega nervira me ovo menadzerisanje dal sa strane ili direktno od Mukija ne znam,al cudni se pozivaju a neki uopste ...

              Comment


              • Bice cupavo tamo, ali ne mislim da cemo izgubiti. U najgorem slucaju ce biti 0:0. Sve ce se videti sad protiv Moldavije, ko ce da igra i kako, ne mislim na kvalitet igre, vec na pristup. A sto se menadzerisanja tice, nisu mi jasni neki pozivi ispusenim mustiklama, a izostavljanje talentovanih igraca koji pokazuju zavidan kvalitet i standardni su prvotimci u svojim klubovima.

                Uvek u FSS ima nekog ko zeli da se ugradi negde ili da udje u neciju pozadinu.

                Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                Last edited by Ankee; 28-08-17, 22:01.
                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Идемо у Русију сигурно.
                  Cim Ludovan i Andjus pricaju da se necemo plasirati na SP, verujem itekako u ovu konstataciju.

                  Comment


                  • Cao svima, da li neko zna koji je razlog bio da je FSS 2014 god. zamenio tehnickog partnera, tj. od Nike na Umbro?

                    Comment


                    • Istekao ugovor.. Potpisan bio od Delta Sporta koji je kasnije preuzeo Sport Vision(preuzeli zastupništvo Najkija za Srbiju).. Dug Delta Sporta prema FSS-u bio baš ozbiljan..
                      Sport Vision iz svojih poslovnih razloga uvodi Umbro kao tehničkog sponzora..

                      Comment


                      • Gledam sad najavljeni sastav Muslina za Moldavce i ne mogu a da ne popizdim na jedan potez našeg kouca. Igraš protiv prosečne i već prezaljene selekcije, tri boda su ti prioritet, znaš da će bivša sovjetska republika igrati sa devetoricom pozadi i ti uz Matića stavljas još jednog korektora Gudelja. A na klupi imaš igrača u fantastičnoj igrackoj formi ADEMA LJAJIĆA. Nerazuman potez do j*ja.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Odakle tebi sastav 6 sati pred meč?

                          Ljajić može samo umesto Kostića. Za Gudelja je alternativa Radoja pošto nema Fejse i Milivojevića.

                          Gaćinović umesto Rukavine, bravo Muslinu.

                          Kostić i dalje u prvih 11 [emoji853]
                          Last edited by goku; 02-09-17, 16:26.

                          Comment


                          • Bravo momci, niste kiksali idemo na bolje

                            Gruzija odolela

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              Odakle tebi sastav 6 sati pred meč?

                              Ljajić može samo umesto Kostića. Za Gudelja je alternativa Radoja pošto nema Fejse i Milivojevića.

                              Gaćinović umesto Rukavine, bravo Muslinu.

                              Kostić i dalje u prvih 11 [emoji853]
                              Ukazalo mi se

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Odakle tebi sastav 6 sati pred meč?

                                Ljajić može samo umesto Kostića. Za Gudelja je alternativa Radoja pošto nema Fejse i Milivojevića.

                                Gaćinović umesto Rukavine, bravo Muslinu.

                                Kostić i dalje u prvih 11 [emoji853]
                                Mijat odigrao fenomenalno. Nažalost sledeću se vraca Rukavina jer je odradjivao kartone... Igrački gledano smo ispred svih i ovaj sistem što igramo nije ni malo los, ali dalje imam utisak da bi moglo i dosta bolje, i naravno neki igracu moraju biti u repki a jos uvek nisu.

                                Comment

                                Working...
                                X