Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čini mi se da je Basta prošle godine za neki rimski nedeljnik rekao da neće igrati za reprezentaciju neko vreme. Nezvanično, povukao se u potpunosti. Pomogao bi on u 3-5-2, ali nije to više onaj Basta koji je uz Maikona bio najbolji desni bek Serije A. Uslovno rečeno, desni bek, pošto on to baš i nije.
    Prošla sezona mu je bila horor šou, nije radio ništa u napadu, dok je u odbranii poslovično korak ili dva kasnio. Bio je možda i najslabiji igrač Lacija, što je bio priličan uspeh, s obzirom da je prošle sezone bila ogromna konkurencija. Ni kondicija ga ne drži više, mišićni problemi su mu jako česti.
    sigpic

    Comment


    • Da se vrate Ilija i njegov sin Dejan (koliko se sećam) Petković lako bi se mi kvalifikovali

      Послато са LGL23 уз помоћ Тапатока
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Obradovic

        Fejsa povredjen, nista od moje prizeljkivane veze Fejsa-Matic.

        Oduvek sam mislio da igraci koji nisu standardni u klubu, ne smeju da pocinju utakmice za repku. Bane pocinje a taj starta u Celziju vise nece videti. Vise bih voleo da je Mladenovic poceo levo, jer mu na isto dodje, ni on ni Obradovic ne igraju u klubu ove sezone. Mitra ne volim ali treba da igra dok je u dobroj formi.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Nisam očekivao juriš ali nisam ni ovakvu defanzivu. Ne igramo protiv Brazila il Nemačke pa da se zatvorimo svi u naših 16.

          Comment


          • E moj Nastasicu sta napravi. Kao da je Vels repka Nemacke u full formi a ne ostrvski tim.
            Milivojevic zvani stafla
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Lepo je bilo dok je trajalo..

              Taman pomisliš da je krenulo na bolje, da manekenčići krenuli da igraju bolje oni te brže bolje demantuju, kakva je ono amaterska greška Nastasića majko moja pa onda i trojica ne mogu da uđu u blok Baleu..

              Comment


              • Ubise Tadica, strateski potez.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Zvizde nam varvari !
                  Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                  Comment


                  • A stojke iskusno po sredini gola prima gool. Gotovo ovo sve ide na njihovu vodenicu. Ostajemo bez tadica ako prezivi i slucajno nastavi verovatno dobija crveni... A ovo negodovanje me strasno nervira zae ne vide krv?! Mogao komotno crveni da dobije

                    Comment


                    • Poklonismo im gol, taman smo ih lepo neutralisali. Nastasić kao na treningu, lagano ću to ja...

                      Još Bane sa "blokom" i okretanjem. Ušao u blok kao ja na terminu...da me ne pogodi slučajno...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Sjebali i Nastasic i Bane i Stojke(ako sam dobro video nije se odbila lopta). Flešbek Čelzi-Junajted, slučaj Blind-Smoling-De Hea.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Nismo lose odigrali poluvreme...steta za primljeni gol...
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Bas nepotreban gol, greska Nastasica svakako ali i morali su bolje da odreaguju kada je Bejl primio loptu jer je ono tipicna situacija iz koje ovaj sutira.

                            Ima i dobrih elemenata u igri Srbije, nekoliko puta oduzeta lopta na polovini Velsa sto se moglo i moralo bolje iskoristiti.

                            Kostic da pogleda bolje ako ima neko ko je u boljoj poziciji nego on za sut.
                            Last edited by ognjen; 12-11-16, 20:45.

                            Comment


                            • Koliko je Velšanima poraslo samopouzdanje posle Francuske vidi se iz aviona. Pa ovo su isti igrači koje smo zgazili u Novom Sadu i Kardifu. Možemo da ostanemo neporaženi i da okrenemo samo da počnemo da igramo. Uće neka...

                              Comment


                              • Biće sramota ako izgubimo od ekipe kojoj smo ne tako davno dali 9 komada u dva meča, veze oni nemaju.

                                Mi od početka kvalifikacija primamo sve golove iz vezanih individualnih grešaka, inače dosta dobro stojimo na terenu.

                                Nismo imali ni sreće da oni šutevi Baneta i Matića završe u golu.

                                Mitrović potpuno beskoristan, nije gol igrač, slab na lopti, apsolutno ne vidim njegovu svrhu. Čempionšip je njegov domet, a možda je i to prevelik zalogaj.

                                Muslin je lud ako ne bude zvao Adema jer vidi se iz aviona da je ovaj Kostić jednodimenzionalan igrač, srpska verzija Arona Lenona. Nemamo mi šta da tražimo sa njim i Mitrom u prvoj postavi.

                                Sa triom napred Tadić, Ljajić, Katai i Matićem iza njih imali bi neke šanse.

                                Imam neki osećaj da nećemo izgubiti ali mršav je to rezultat.

                                Comment

                                Working...
                                X