Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksa View Post
    Radomir Antić?
    Los je on meni

    Comment


    • Ja bih prostora tu dao Maksimoviću i Grujiću, jer je činjenica da od Gudelja, Fejse i sl. nema prevelike valjde.

      Upariti Acu Majstora Kataia sa ovom dvojicom gore je maestralna ideja i tu se vidi da je Muslin trener koji ima šlifa.

      U ostalom to da ima šlifa pokazao je sa formacijom.....realno ovaj tim jedino ovako nekako može da napadne pobedu, u svim ostalim formacijama prolazili bi uglavnom kao i prethodnih godina, sa igranjem 77 dodavanja u poslednjoj liniji, i sve tako u nedogled.

      Dok sam kuckao setio sam se i Milana Gajića, i njega bih polako ubacivao u mašinu, jer se i na Rukavinu ne možeš osloniti u smislu da želiš iole ozbiljan rezultat. Jbg, mora da se izmišlja....

      Comment


      • Zbog Sergeja bi formacija morala da se menja u 4-3-3 ili 4-2-3-1 gde bi igrao desetku.Podrzavam trenutnu formaciju posto smo vise puta fejlovali sa ovom formacijom+Bane je bolji na stoperu i Kolarov je manje stetan po pitanju odbrane u ovoj formaciji.Malo brine fizicka sprema bekova, prosli put Mladenovic disao na skrge, a danas je bila takva situacija sa Rukavinom.

        Maksimovic nije taj nivo, dok Gruji i Gajicu fale vise utakmica u nogama.Da je tako verujem da bi bili starteri.Fejsa je klasa za obojicu startera i Maksimovica i cudi me da nije bio starter, za Grujica mislim da je Liverpul(trenutno, sto ne znaci da ce tako da bude kroz 2-3 godine) malo preveliki zalogaj inace mislim da bi mogao da pravi razliku u osrednjem engleskom klubu sto bi bilo i vise nego dovoljno da bude starter u repki.Uostalom vidi se da kod Muslina igraju oni koji su standardni u svojim timovima, jedino nije tako tamo gde nam puno skripi ili gde nemamo trenutno bolje resenje.

        Katai mi se ne svidja nesto preterano, ali posto je u 45 minuta nego sto su ostali napadaci uradili u 135 definitivno zasluzuje da pocne mec protiv Austrijanaca.Zasto menjati kombinaciju koja je funkcionalna i pokazala se najboljom do sada?Mitrovic je beskoristan, dok je Pavlovic neprimetan i bezopasan, jedino gde je bio primecen je kada je zakucao precku protiv Iraca.

        Ne svidja mi se sto Fejsa ne igra uopste i sto je Maksimovic tek peta opcija kao stoper.Da bi doslo do promene u poslednjoj liniji, morao bi neko da napravi kiks, a opet i tada mislim da ce sansu Mitrovic da dobije pre Maksimovica.A i Markovic bi morao da dobije sansu pre Bambija.

        Comment


        • Muslin stavio Mitra u 11, niko nama nije kriv, mi sami sebe koljemo.

          Ako ne dobije crveni dok ne izađe na poluvremenu biću zadovoljan kao gol da je dao.
          Last edited by goku; 09-10-16, 19:24.

          Comment


          • Koja smejurija, Velšani igrali 1:1 sa Gruzijom.. Sve nam se namešta ako sad ovo ne iskoristimo onda jbg

            Comment


            • Za Gokua ;)

              Comment


              • Idemooooooo!

                Tadija oce!

                Comment


                • Konačno naši fudbaleri rešili da nam ne skidaju osmeh sa lica..

                  Zašto si Dušane tako loš, zašto?

                  Comment


                  • Prvo Kostic peta ona Tadic tajming pravi i Mitar gde treba,daj sad jos neki dok ne primimo
                    sigpic

                    Comment


                    • Komunikacija izmedju golmana i stopera nista a

                      Comment


                      • Ovaj stefan Mitrovic je krajnje kritican. A golman nam je stara boljka. Cekam Maksimovića da se vrati taman da popuni tu supljinu. Ne vidim sta fali Mitru u napadu boljeg realno nemamo. Tadijaaaa dominator koliko asistencija

                        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                        Comment


                        • Ivanovic ima da ostane bez kose pored ovog S. Mitrovica stalno se dere na njega 😀

                          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by goku
                            Mi moramo dati bar 4 komada da bi se nekako nadali jednom bodu.
                            Ma dace valjda Mitrovic jos dva - pored svega ostalog sto ce uraditi pogresno - pa da budemo mirni.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Moze li mi neko proslediti neki stream link za utakmicu please

                              Comment


                              • Ne zna se koji štoper je veća opasnost po Stojkovića.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X