Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Obojica dobili veceras prednost zato sto su standardni u svojim klubovima, istina imali smo cetvoricu u startnih 11 koji nisu ali na tim pozicijama smo bas kriticni i nemamo druge opcije.Mada smatram da smo trebali da ubaci Muslin Grujica zato sto nam je kreacija nikakva pored ove dvojice destruktivaca.Vece su sanse da SMS da upare Muslin sa Maticem nego da ce Grujic da bude starter, treba da proigra u Liverpulu da bi se to desilo.

    Koga bi umesto Vukovica?Nastupi u turskoj ligi uopste nisu relevantni?Sem Maksimovica i mozda Tomovica, nemamo boljeg od njega.
    Što se štoperske pozicije tiče u problemu smo tu posle koliko već godina. U suštini kataklizma je što se Veljinović, Babić i Jovanović ne razvijaju kako smo svi predviđali, a Milunović se propisno povredio sa druge strane.

    Tu dodamo Nastasića koji se vratio nakon povrede, Maksimovića koji eto nekako šljaka u Italiji i Ivanovića koji polako može da se sprema za penziju i eto ti problema.

    Mada ne znam što se stavlja toliki akcenat na propast ovu danas....tek je počelo, da se uzmu Moldavci i onda sa Austrijom kod kuće da se bijemo. Vala i njih, kao i Vels smo uvek dobijali.

    Comment


    • Rajković odlično dribla, svaki dribling danas mu je uspeo, ja bih njega na devetku umesto Mitra.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Obojica dobili veceras prednost zato sto su standardni u svojim klubovima, istina imali smo cetvoricu u startnih 11 koji nisu ali na tim pozicijama smo bas kriticni i nemamo druge opcije.Mada smatram da smo trebali da ubaci Muslin Grujica zato sto nam je kreacija nikakva pored ove dvojice destruktivaca.Vece su sanse da SMS da upare Muslin sa Maticem nego da ce Grujic da bude starter, treba da proigra u Liverpulu da bi se to desilo.

        Koga bi umesto Vukovica?Nastupi u turskoj ligi uopste nisu relevantni?Sem Maksimovica i mozda Tomovica, nemamo boljeg od njega.
        A ti pratiš Vukovica?

        Ja iskreno ne, ali večeras je lik pogrešio svako dodavanje, presmesno je ispao par puta po levoj strani, pogotovu kad je Long imao 1 na 1 sa Rajkovićem, igrao.bih sa Ivanovićem i Maksimovićem(Nastasicem) , druga je stvar što nam je formacija bila skroz pogrešna za.ovakve Irce.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Formacija nam je dobra i prilagodjena nam je bekovima koji vise vremena provode u protivnickoj polovini nego u svojoj i cak kada su na svojoj vise zujaju okolo.Najvise se to odnosi na Kolarova.Uostalom mi smo jedna od retkih reprezentacija gde su bekovi kreativniji od centralnih veznih.Mislim da bi najbolje bilo kada bi Maksimovic i Basta uleteli umesto Vukovica i Rukavine.Jedino Bane moze da dobije prolaznu ocenu, ova dvojica su gresila mnogo, a mozes misliti na sta bi licili drugih.Nastasicu jos prvi zvanicni mec nakon vise od godinu dana, igrao zato sto smo mnogo tanki tu.Jos veca katastrofa od Vukovica, sto Brajkula kaze stoperi su nam boljka.Pre nego sto su nam dali gol mi je neshvatljivo kako nijedan od njih dvojice nije potrcao jace ka lopti da intervenise, nego je valjda Long prvi stigao do lopte.Nemamo ni priblizno dobre igrace od Kolarova i Baneta/Baste tako da je nama najbolje da igramo sa pet pozadi kako ne bi previse duvalo pozadi.Nemamo kvalitetnog beka koji je dobar pozadi.Rukavina je bio jos gori od Vukovica, kojem najvise zameram sto je izgubio loptu nedaleko od slobodnog i tu su mogli Irci da nas kazne.Nakon Vukovica imamo jos vece krseve na stoperskim pozicijama.Nije mi jasno zasto Basta nije dobio pozic.

          Comment


          • U pravu je dobrim delom zero. Teško je ovim centaršutevima dati Ircima gol, plus Mitrović čovek u autu, pauzirao 3 meča zbog suspenzije, vratio se, pa se nešto povredio, a Gajli puni u Njukaslu, što znači da mu se smeje klupa. A i nije fizički fit, što je očigledno. Tako da smo teško stvarali šanse ovom vrstom igre.

            Sad drugo, slažem se sa Marićem da mi jedino ovako možemo da igramo i da napravimo nešto, u sušrotnom sve će se kao po običaju svesti na neka dodavanja između dva zadnja vezna i štopera sa bekovima, što nas je krasilo poslednje kvalifikacione cikluse.

            Ovako, ako ništa, bar se vidi neka ideja....da l je prava videćemo...

            Comment


            • Ako Basta ne dobije poziv kroz mesec dana, a Maksimovic ga dobije da li je bolje Baneta gurnuti na RWB ili da ostane CB?Uopste mi se ne svidja da Rukavina zauzima to mesto.

              Comment


              • Kakva je fudbalska velesila ta Irska, samo gledam sta pisete...
                Razvoj zlatnih klinaca je zestoko zakocio, ako izvucemo par dobrih igraca iz te generacije to ce biti super.

                Pavlovski u Splitu
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Sta radi ovaj kockar i zicaros Vanja Milinkovic Savic,nije mi jasno ko njega gura.

                  Comment


                  • Nego, verujem da je još neko sinoć primetio uticaj velikog Bobana Bajkovića Mačke na mlađanog Predraga Rajkovića u toku par driblinga od kojih zastaje dah. Bukvalno se prekida disanje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobro je. Malo ostaje zal sto su primili pocetnicka OBA gola, narocito drugi. Sto se napada tice-klasika. Obavezno tresnemo neku gredu ili protivnickog golmana sa pet metara tako da se to dalo ocekivati, navikli smo. Ono sto mi se svidelo je s obzirom na kvalitet koji nemamo i teren koji nemamo je kreacija a narocito me iznenadilo Muslinovo resenje protiv bunkera.. Musli samo tako nastavi.. .. Odbrana nije bila losa vec je bila NULA i tu nisam pametan sta treba raditi i nek im bog da srece jer pameti nemaju.. Jako je dobra stvar sto igraju sledecu protiv Moldavije i tu mislim da ce ih nabusiti nasi sa 2,3 gola razlike sto je dobro da im se vrati vera u pobedu jer se vidi da ne veruju da mogu da pobede nekog s obzirom da su se pogubili kao muve bez glave nakon vodstva ali ujedno i ohrabruje zelja koju imaju jer su bas bili u grcu. Moglo je to da se zavrsi skroz drugacije treba podsetiti da smo primili debilni gol na samom pocetku i da smo imali finu kontricu nakon vodstva pa i ona preckica takodje kao i Banetovo sutersko vece i da je bilo srece a ne nesrece bilo bi ovo 3:1 za nas i sad bi se druga pesma pevala. Zato mi se i svidja ovako kako je ispalo cisto da oni sami vide koliko ne znaju da igraju ODBRANU a i Napad(Spicevi) i da treba da se malo srede s glavama. Za Moldaviju ne brinem nimalo a ne verujem ni da ce nam Austrija uzeti vise od boda sto je za ove nase pozrtvovane telice i vise nego pozitivno za pocetak. Sve u svemu mi se svidja njihova zelja i treba im dati podrsku. Novi Sad je idealno resenje za njih. Musli takodje ima moju podrsku.. Napred Splavari i zacepite usta svim zlim jezicima!!!

                      Comment


                      • Kako stvari trenutno stoje, Bojan Krkic ce igrati za nasu repku

                        Comment


                        • Хахахахахахаха па да ли је реалан батица? Какав циркус
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Teško da bi imao mogućnost da zaigra u nekoj drugoj repki.
                            sigpic

                            Comment


                            • Podržavam ovo, sve je bolje nego ono tele.

                              Pa ko su naši špicevi još, Pavlović i Stoiljković. Ko su ti ljudi, kako izgledaju?

                              Comment


                              • Odbila Fifa zahtev za Krkica
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X